• Zboží dorazilo v pořádku, ale bez prodejního dokladu. Ani po e-mailové
    urgenci mi nic nepřišlo.

• nemohu posoudit byl to první nákup
  • Komunikace, rychlost dodání

• rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží

• S obchodem jsem spokojen, kdyz se vyskytl maly problem velice rychle a ochotne jej k me spokojenosti vyresily.
    • Zboží jsem obdržela na dobírku , cena telefonu byla cca 3.500 Kč, bohužel obchod zpracoval dobírku na částku 40.011 Kč a tím jsem zboží za tuto cenu nepřevzala. Ihned jsem dodavatele na toto informovala telefonicky + emailem, žádná odezva z jejich strany nebyla nebyla, buď je jim to jedno a nebo to byl podvod. Poštovní doručovatel mě i informoval , že balíček je hodně špinavý a krabice dost poničená, takže asi dobře, že jsem zboží nemohla převzít.

Reakce obchodu AAA Telefony

Není jasné o jakého zákazníka se jedná ?? V tomto měsíci došlo skutečně k podobnému omylu při vyřizování dodání telefonu, což se vyřešilo tak, že zákazníkovi byl zaslán na dobírku ihned telefon nový, stará zásilka se po nevyzvednutí vrátila dodavateli s vícenáklady pro něj. Dodání telefonu po objednání je de facto do 24-48 hod..

• slušné jednání

• Nekvalitní zboží, už používané.

• velký výběr i ze starších klávesnicových telefonů
    • následná reklamace byla velmi rychle vyřízená
    • za špatnou klávesnici asi až tak úplně obchod nemohl
    • vyšší ceny

Reakce obchodu AAA Telefony

K reklamacím dochází. Zasílá se nové zboží nebo peníze.

• velmi dobrá komunikace obchodu

zboží přišlo rychle a vpořádku

• rychlé jednání+doručení do ruky,

• rychlost vyřízení objednávky

Tovar nedokážu zaslať na Slovensko

Na Slovensko neexpedujeme.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Je to hrůza. Objednal jsem si telefon. Protože nemají výdejní místo, musel jsem nejdříve zaplatit a potom jsem mohl překontrolovat, co jsem vlastně dostal. Dodaný telefon byl asi používaný, nebo byl vrácen a opraven. Na číselnici byly škrábance. Reklamoval jsem. Jenže podle pravidel AAA telefony si musím poštovné na reklamaci zaplatit, což dělá 2x 120 Kč. A teď navíc čekám a čekám. Další specialitou tohoto obchodu je, že reklamace vyřizují ve Zlíně, odtud putuje vyjádření nějakého technika do sídla do Prahy a já nevím kam ještě. Divím se, že při tomto přístupu k zákazníkům ještě existují a někdo u nich nakupuje.

Reakce obchodu AAA Telefony

Firma, tedy eshop, jak vyplývá z inzerce, nemá žádné výdejní místo, má kancelář na Žižkově, sklad je ve Zlíně, odkud se expeduje a kam se tedy zasílá i reklamované zboží. Platí se pochopitelně na dobírku nebo předem. Toto vše je zřejmé z obchodních podmínek a z inzerce. Reklamace navrácením zboží nebo úhradou se vyřizují dle obchodních podmínek. Maximální snahou je vyřídit vše ihned ke spokojenosti zákazníků. Poštovné při reklamaci platí zákazník, stejně jako při odstoupení od smlouvy, neboť každá strana nese svoje rizika jak je v místě a čase běžné. Styk mezi Zlínem a kanceláří probíhá on-line, zboží se fyzicky ze Zlína při reklamaci do Prahy vůbec nezasílá.