• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Je to hrůza. Objednal jsem si telefon. Protože nemají výdejní místo, musel jsem nejdříve zaplatit a potom jsem mohl překontrolovat, co jsem vlastně dostal. Dodaný telefon byl asi používaný, nebo byl vrácen a opraven. Na číselnici byly škrábance. Reklamoval jsem. Jenže podle pravidel AAA telefony si musím poštovné na reklamaci zaplatit, což dělá 2x 120 Kč. A teď navíc čekám a čekám. Další specialitou tohoto obchodu je, že reklamace vyřizují ve Zlíně, odtud putuje vyjádření nějakého technika do sídla do Prahy a já nevím kam ještě. Divím se, že při tomto přístupu k zákazníkům ještě existují a někdo u nich nakupuje.

Reakce obchodu AAA Telefony

Firma, tedy eshop, jak vyplývá z inzerce, nemá žádné výdejní místo, má kancelář na Žižkově, sklad je ve Zlíně, odkud se expeduje a kam se tedy zasílá i reklamované zboží. Platí se pochopitelně na dobírku nebo předem. Toto vše je zřejmé z obchodních podmínek a z inzerce. Reklamace navrácením zboží nebo úhradou se vyřizují dle obchodních podmínek. Maximální snahou je vyřídit vše ihned ke spokojenosti zákazníků. Poštovné při reklamaci platí zákazník, stejně jako při odstoupení od smlouvy, neboť každá strana nese svoje rizika jak je v místě a čase běžné. Styk mezi Zlínem a kanceláří probíhá on-line, zboží se fyzicky ze Zlína při reklamaci do Prahy vůbec nezasílá.

• Rychlé jednání

• objednávka byla obchodem přijata 24.11. 2017 a od té doby mne nikdo nekontaktoval ani mi nedodal informaci o jejím zpracování
    • chybí vstřícnost směrem k zákazníkovi, a to je v předvánočním čase pro nakupujícího stresující, protože neví na čem je
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Rychlé vyřízení objednávky. Zboží, které nešlo již nikdo sehnat. :-)

• rychlá reakce na objednávku

• Přehledný eshop
    • Často nové produkty
    • Dobra dostupnost

Druhá objednávka. Opět všechno na 100 procent!

• Velká nabídka různých druhu

Dobrej e-shop

• solidní nabídka různých telefonů
    • ceny za jednotlivé modely
    • stav telefonů
    • doba doručení

Ve všech bodech jsem byl spokojen, mé očekávání byla naplněna. V budoucnu se určitě na AAA telefony znovu obrátím.

V pohodě, rychlá komunikace a rychlé dodání. Prostě takhle by to mělo být všude.

• stav 100%
    • na mém kuse ani škrábanec

Pokud někdo zvažuje nákup těchto typů telefonů, tak je na správném místě

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Patřím mezi ty, kterým tlačítkový mobil udělá větší radost než moderní dotykový. Pohodlný nákup.

• opravdu rychle dodaní zboží
    • obchod s nokiemi
    • vyřízení

Opravdu nemůžu nic vytknout. mobil došel v pohode.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.