• Podvodne jednani
    • Kontaktni telefon je vypnuty
    • Na email nereaguji
    • Na miste se nevyskytuji

Zakoupili jsme telefon nokia c5. Místo černé dorazil telefon bilý, klávesnice nečitelná. Telefon jsme jim vrátili s tím, že ihned dodají černý. Je to už více jak dva měsíce a nemáme ani telefon, ani peníze. Na email nereagují, telefon vypnutý a druhý nikdo nezvedá. Nenechte se napálit.

• Zboží dorazilo v pořádku, ale bez prodejního dokladu. Ani po e-mailové
    urgenci mi nic nepřišlo.

• Telefon přišel v jiné barvě

Barva je černá místo stříbrné.

• nemohu posoudit byl to první nákup
  • Komunikace, rychlost dodání

• rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží

• S obchodem jsem spokojen, kdyz se vyskytl maly problem velice rychle a ochotne jej k me spokojenosti vyresily.
    • Zboží jsem obdržela na dobírku , cena telefonu byla cca 3.500 Kč, bohužel obchod zpracoval dobírku na částku 40.011 Kč a tím jsem zboží za tuto cenu nepřevzala. Ihned jsem dodavatele na toto informovala telefonicky + emailem, žádná odezva z jejich strany nebyla nebyla, buď je jim to jedno a nebo to byl podvod. Poštovní doručovatel mě i informoval , že balíček je hodně špinavý a krabice dost poničená, takže asi dobře, že jsem zboží nemohla převzít.

Reakce obchodu AAA Telefony

Není jasné o jakého zákazníka se jedná ?? V tomto měsíci došlo skutečně k podobnému omylu při vyřizování dodání telefonu, což se vyřešilo tak, že zákazníkovi byl zaslán na dobírku ihned telefon nový, stará zásilka se po nevyzvednutí vrátila dodavateli s vícenáklady pro něj. Dodání telefonu po objednání je de facto do 24-48 hod..

• slušné jednání

• Nekvalitní zboží, už používané.

• Nedoporučuji

Po vrácení zboží ve 2 týdenní lhůtě čekáme víc jak měsíc na vrácení peněz. Skoro každý den urgovani emailem a stále stejná odpověď,že peníze posílají,ale peníze nikde.

Reakce obchodu AAA Telefony

Obchod neeviduje závazky po splatnosti, a to zásadně. Denní urgence tohoto typu neevidujeme.

• velký výběr i ze starších klávesnicových telefonů
    • následná reklamace byla velmi rychle vyřízená
    • za špatnou klávesnici asi až tak úplně obchod nemohl
    • vyšší ceny

Reakce obchodu AAA Telefony

K reklamacím dochází. Zasílá se nové zboží nebo peníze.

• velmi dobrá komunikace obchodu

zboží přišlo rychle a vpořádku

• rychlé jednání+doručení do ruky,

• NEDOPORUČUJI !!!

Telefon došel rozpadený, Nedrží zadní strana. Podle všeho reklamace bez opravy poslaná dál. Poslal jsem zboží zpátky na adresu a vrátilo se zpět. Ve firmě nikdo nebere telefony. Na email nereagují.

Reakce obchodu AAA Telefony

Na firmě došlo ke ztrátě telefonu, ale ten se našel za tři dny. Bylo to v období 7.5. _9.5. 2018. Zákazníci byli následně 10.5. obvoláni a vše bylo vyřízeno. Reklamované zboží zasílají zákazníci dle obchodních podmínek do Zlína. Emaily se vyřizují denně. Nevyřízené emaily firma zásadně neeviduje.

• rychlost vyřízení objednávky

• Doba doručení