• Rychlé dodání a příznivé ceny

• Rychlé vyřízení a dodání objednávky.

Spokojenost v oblasti nabídky zboží i přístupu zaměstnanců obchodu. Pouze bych ocenil lepší označení lokace obchodu u hlavní silnice ve směru k obci .

Velmi dobrý, kvalitní zabalení

• Podrobné popisy zboží.
    • Velký sortiment
    • Dobrá komunikace ohledně zboží.

Rychlé dodání

Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost dodani

• Rychle jednani

První nákupy spokojena

• rychlost dodani

• Výborná komunikace a rychlost dodání.

Spolehlivý obchod.

Objednáno, částka uhrazena a obratem byla zakázka doručena

• Rádi poradily on line při nákupu
    • Celkem rychlost dodání

Trochu mě zarazil montážní návod.Protože se jedná o náhradu za stavající
    radiátor jsou některé rozměry zbytečné,jiné důležité chybí.Co se týče upevnění pomocí ocelových hmoždinek to není moc vhodné.Také mi dalo
    dost starostí sehnat vidiový vrták 18.U rozměru "d" je odkaz na www.korado nefunkční.

Velmi spatny pristup ke klientum. Zbozi mi odeslali o 6 dni pozdeji nez avizovali emailem 4. 7.
    Pry se jim pote “porouchal system” a “nemohli generovat stitky”, o cemz mi nikdo nepodal zadnou zpravu. Chapu, ze se tak stalo pred svatky 5. a 6. 7., nicmene neposlali ani email ci SMS informujici o prodleve. V pondeli 10 jsem se dotazal na stav emailem - zadna odpoved. Na webovem chatu mi arogantni zamestnanec rekl o vyse zminene poruse a pak mi vysvetlil, ze je chyba v mem ocekavani a ze mi dle jeho nazoru pomohl dostatecne. Zadna omluva, jen arogance. Eshop AAARadiatory uz rozhodne nepouziju.

Reakce obchodu AAAradiatory

Přeji dobrý den,

velmi děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel Vámi popsanou skutečnost v souvislosti se systémovou chybou v objednávkovém procesu na straně externího přepravce a v souvislosti se státními svátky (dva dny) potvrzujeme. Zcela však odmítáme "arogantní" jednání jak uvádíte, jelikož našich zákazníků si zcela vážíme. Mrzí nás ale, že již nezmiňujete, že produkt který jste u nás zakoupil "1x ventilová vložka do radiátoru" jste sháněl po celé ČR a nikdo Vám nebyl schopen jakkoliv pomoci s výběrem a následně produkt dodat ..... až u nás, kde tímto výsledkem je Vaše "hodnocení". Samozřejmě nás mrzí vzniklá situace.

Tým AAAradiatory

Velmi ochotní zaměstnanci jak ve skladu, tak i v pokladně.

• Okamžitá reakce na objednávku a rychlé doručení zboží
    • Jediná nevýhoda je asi jen to, že se kurýrovi nedá zaplatit kartou

• neni co dodat, vše ok.

• Profesionální přístup

• nefunguje jak uvádíte