• Hezky ceny, original zbozi.
    • Ne

Kvalitni zbozi za nizkou cenu.

• Netrva to dlouho
    • E-shop prehlednejsi a vetsi nabidka napr. krytu na telefon

V poradku,rychla odpoved na mail. Zbozi skladem.

• Klamou tim ze zbozi uvadeji ze je skladem pritom jej nemaji

Nedoporucuji vzhledem k tomu ze zbozi co uvadeji jako skladem ve skutecnosti nemaji.

• Nízká cena.
    • Málo informací o výrobcích.

• Zadne
    • K nabizenym produktum nemaji cesky navod. Pozadal jsem je telefonicky o dodani ceskeho manualu k zakoupenemu telefonu a ani po 16 dnech se nikdo neozval, coz povazuji za dostatecny duvod tento obchod nedoporucit. Pri telefonickem kontaktu s prodavajici jsem byl ujisten, že ho do tydne budu mit v e-mailu.... Nezbyde mi nic jineho nez se obratit na ČOI, aby mne s tim pomohli...

NEdoporučuji!!!! ale pokud še chcete presvedcit , ze nelzu, zkuste to take...:(

Zbozi ktere maji uvedene jako skladem ve skutecnosti nemaji. Ale zrovna ted ho vyprodaly

• rychlé dodací lhůty
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Široký sortiment a cena zboží.To je myslím v dnešní době hlavní ukazatel při výběru zboží.
    • Vzhledem k tomu,že jsem tady nakupoval po několikáté,tak si myslím,že žádné velké slabiny tady nejsou.

Rychlost a cena u mě vítězí.Četl jsem recenzi jak si někdo objednal zboží a bylo prý někde na skladu v Číně.Když někdo neumí číst tak to je špatné.Na konci v popisu o produktu uvádíte že je dostupnost do deseti dnů a dotyčný si to neumí přečíst a pak píše záporné recenze.No-sto lidí sto chutí.Samozřejmě doporučuji obchod všem.

• dobré ceny
    • malý výběr, menší přehlednost webových stránek, velmi špatné vyhledávání na stránkách

• nabýzí zboží které nema

• Ještě nevím
    • Zboží které je prezentováno jako skladem a tudíž by dodání trvalo nejvýše tři dny ve skutečnosti skladem není !!!!!!

Aby se předem informovali jaký pojem znamená slovo skladem.

• Špatná komunikace se zákazníkem

• nekomunikuje, nedodává objednané zboží, přestože jej deklaruje "skladem"

nebrat

zboží bylo dle e shopu skladem, ale není tomu tak, 10 dnů jen výmluvy, prvních pár dnů se zdrželo na celnici, pak se přiznalo, že ještě není a pak už se nikdo neozýval

• Super cena
    • doba dodania

Objednal som si telefón a až potom som si bohužiaľ prečítal recenzie tu na heuréke. Našťastie pre mňa všetko dopadlo dobre. Mobil dorazil za týždeň od objednávky. Je to dlhšie než som zvyknutý ale bol dobre zabalený a aj celkovo v poriadku. Čo sa týka komunikácie tak s tou som tiež nemal problém. Na mail som dostal odpoveď ešte v rovnaký deň ako som ho poslal. Z mojej strany teda nemôžem dať zlé hodnotenie, ale znova by som sa z tohto obchodu bál objednať napriek tomu, že ceny majú jednoznačne z tých najnižších.

• uvádějí zboží skladem, ale 12 dnů tvrdí, že je na celnici

po 12 dnech nemám zboží, které je skladem

Nedoporučuji tento obchod.
    Nejsou schopní téměř do 2 týdnů přivézt objednaný mobil.

• nedoporučuji,zboží nedorazilo a žádná komunikace se zákazníkem,na mail neodpovídají a telefon nezvedaj.

nenakupovat

• nízké ceny