• Skvèla nabídka
    • Ckvělé ceny
    • Rychla doprava
    • O žadne nevím

Velice kvalitní obvhod.

• Kvalitní komunikace, rychlé zpracování objednávky, informovanost ze strany obchodníka.
    • Nevidím žádné slabiny.

Perfektní komunikace. Vřele doporučuji, objendávka nebyla realizována, přesto obchod jednal korektně, rychle. Jistě se do obchodu ráda vrátím.

• osobní vyzvednutí

• Kvalitní zboží
    • zatím jsem žádné nezjistila

Kvalitní zboží

• Dobrá cena. Poštovné zdarma.

Tento obchod doporučuji, dobrá komunikace, rychlé dodání zboží.

• skvělé ceny, dostupnost, inforomovanost, ochota, personal

• Přehled arychlost
    • Nevím

Jednoznačně doporučuji, rozhodující
    byla cena zboží a kvalita.

Vše OK ;)

První nákup a spokojenost.

• Přehledný eshop
    • Výhodná nabídka přes O2 slevy - bohužel sleva 20% na hodinky FESTINA byla akcí přímo FESTINA, eshop jí pouze využil.
    • Ne všechno zboží skladem
    • Doprava - u hodinek doprava uvedena zdarma, avšak stejně zaplatíte 120 Kč, za tzv. dobírku. Což mi přijde trapné, uvádět poštovné ZDARMA a pak si tu samou cenu, jako účtují jiné shopy za poštovné i dobírku tedy cca 120Kč vybrat na takzvané dobírce.

V mém případě rychlé dodání i když bylo uváděno mezi 3-10 dny. Obdržel jsem zboží do 5 prac. dnů od objednání. Sleva 20% kterou jsem obdržel od O2 a která mě nalákala na obchod nebyla akcí obchodu avšak akcí FESTINA, kterou bych obdržel i u jiného prodejce. Dále mě hrozně zklamalo klamání obchodu s dopravou zdarma. U hodinek uvedena doprava zdarma a pak si naúčtuje nehoráznou částku za dobírku. Nejedná se v takovém případě o dopravu zdarma.

Reakce obchodu aaa-hodinky.cz

U zboží nebylo uvedeno, že je skladem.
    Doba dodání 2-7 dnů.

Sleva 20% O2výhody na hodinky Festina byla nabízena naším eshopem a na tuto akci jsme měli s O2 podepsanou
    smlouvu.
    Festina s touto akcí nemá nic společného je to naše akce společně s O2výhody.

Co se týče dopravy zdarma je doprava zdarma v případě, že zboží bude uhrazeno předem převodem na účet
    a bude doručena dopravcem Geis parcel.
    Vše je popsáno v Dodacích a platebních podmínkách , které si zákazník určitě pozorně přečetl,
    proto se nemůže jednat z naší strany o klamání zákazníka.

Cena za dobírku 120,- Kč mi nepřijde nehorázná jelikož Česká pošta účtuje v tomto případě přesně 158,-Kč

Zároveň přikládám i odkaz na Dodací a platební podmínky.

Petr Vítek

I když zboží neměli skladem, hned druhý den bylo předáno k dopravě, velmi ochotná prodávající, vřele doporučuji.

• U zboží nebyl návod k danému typu hodinek

Reakce obchodu aaa-hodinky.cz

k veškerému zboží je dodáván český návod a při osobním odběru je vše kontrolováno před zákazníkem. Ale jestli byl český návod ztracen není problém dodat nový.
    Petr Vítek

• hezké webovky, přijatelné ceny, dá se v klidu vyzvednout osobně na určeném místě,..
    • ve výběru někde zaměnili typ hodinek dámské/pánské

Nemám s obchodem nejmenší problém, jen před Vánoci jsemn nemohla čekat tak dlouho na vyskladnění hodinek, bohužel jsem zakoupila jinde ...

Reakce obchodu aaa-hodinky.cz

zákazník si objednal model hodinek Festina 6824-2 u kterého je uvedeno, že se jedná o pánské hodinky tak nevím jak mohlo dojít k záměně dámské/pánské.
    Petr Vítek

• Servis v klidu z domova.
    • /

Skvělé nakupování.

• 20% sleva od O2 na hodinky Festina.
    • Dodací lhůta
    • Špatná komunikace s obchodem

• Množství Rychlé dodánízboží
    • Dobré ceny

Pokud je zboží originální, jsem naprosto spokojen

nakoupila jsem, protože byla 20 % sleva