• Na stránkach byli hodinky skladem proto jsem si je objednávala, ani po týdnu mi hodinky nepřišli .. obdržela jsem e-mail o tom že se mi omlouvají a odešlou je v pondělí ale hodinky nikde ani vysvětlení, tak jsem v pátek napsala e-mail o zrušení objednávky .. žádna reakce .. co dodat.
    Hodinky jsem si objednala z jiného e-shopu.

Reakce obchodu aaa-hodinky.cz

zda přikládám email, který jsem zákaznici zasílal 8.9 a nedostalo se mi na něj žádné odpovědi.

minulý týden jsem Vám psal, že Vámi objednané hodinky budu posílat dnes
    tj. 8.9

bohužel Vámi objednaný model není skladem, což se zjistilo až při
    inventuře skladu Casia

za toto zdržení a následnou kompenzaci Vám mohu poslat model
    W-210-1B,který mám na prodejně

sice cena je 890,-Kč ale nic by jste nedoplácela jenom bych Vám hodinky
    poslal bez doplatku

kdyby Vám tento model nevyhovoval, samozřejmě Vám ihned pošlu peníze zpět
    na účet

děkuji za odpověď a moc se omlouvám za vzniklé komplikace

s pozdravem

Petr Vítek

• spolehlivost

veliký výběr sortimentu.
    zajímavé značky
    Milá a profesionální obsluha.
    Zkrátka tento e-shop šlape jako hodinky.

• Přehlednost, ceny, rychlost vyřízení
    • Nevím

Dobrý obchod, doporučuji zde nakupovat.

• Možnost vybrat z velké nabídky v klidu domova.
    • Žádné

S obchodem jsem byla spokojená.

• Nízká cena, rychlé dodání zboží, dobrá komunikace se zákazníkem.

Vřele doporučuji.

• Skvèla nabídka
    • Ckvělé ceny
    • Rychla doprava
    • O žadne nevím

Velice kvalitní obvhod.

• Kvalitní komunikace, rychlé zpracování objednávky, informovanost ze strany obchodníka.
    • Nevidím žádné slabiny.

Perfektní komunikace. Vřele doporučuji, objendávka nebyla realizována, přesto obchod jednal korektně, rychle. Jistě se do obchodu ráda vrátím.

• osobní vyzvednutí

• Kvalitní zboží
    • zatím jsem žádné nezjistila

Kvalitní zboží

• Dobrá cena. Poštovné zdarma.

Tento obchod doporučuji, dobrá komunikace, rychlé dodání zboží.

• skvělé ceny, dostupnost, inforomovanost, ochota, personal

• Přehled arychlost
    • Nevím

Jednoznačně doporučuji, rozhodující
    byla cena zboží a kvalita.

Vše OK ;)

První nákup a spokojenost.

• Obchod se tváří na první pohled seriozně a nabízí široký sortiment
    • Nespolehlivost a nepravdivé údaje o termínech doručení

Objednal jsem si hodinky a protože mi nepřicházely žádné informace z obchodu, ca. po 10 dnech jsem jim napsal. Přišla mi po několika dnech odpověď, že podle obchodních podmínek na to mají 10-14 dnů. Počkal jsem tedy pár dnů. Po nějakých 16 dnech jsem jim napsal znovu. Pán mě ujistil, že hodinky budou nejpozději do čtvrtka, že se nemusím obávat. Pro jistotu jsem se jej zeptal, zda se na to mohu spoléhat. Pán mě znovu ujistil. Jaké bylo mé překvapení, když mi pán po několika dnech napsal, že hodinky nedostanu, že ruší objednávku. Naprosto neseriozní jednání. Hodinky jsem si chtěl vzít s sebou na delší cestu do zahraničí. Bohužel.

• nabízí zboží, které nemá

vyhněte se obchodu, který nabízí něco, co nemá a slibuje, že to dodá

• Přehledný eshop
    • Výhodná nabídka přes O2 slevy - bohužel sleva 20% na hodinky FESTINA byla akcí přímo FESTINA, eshop jí pouze využil.
    • Ne všechno zboží skladem
    • Doprava - u hodinek doprava uvedena zdarma, avšak stejně zaplatíte 120 Kč, za tzv. dobírku. Což mi přijde trapné, uvádět poštovné ZDARMA a pak si tu samou cenu, jako účtují jiné shopy za poštovné i dobírku tedy cca 120Kč vybrat na takzvané dobírce.

V mém případě rychlé dodání i když bylo uváděno mezi 3-10 dny. Obdržel jsem zboží do 5 prac. dnů od objednání. Sleva 20% kterou jsem obdržel od O2 a která mě nalákala na obchod nebyla akcí obchodu avšak akcí FESTINA, kterou bych obdržel i u jiného prodejce. Dále mě hrozně zklamalo klamání obchodu s dopravou zdarma. U hodinek uvedena doprava zdarma a pak si naúčtuje nehoráznou částku za dobírku. Nejedná se v takovém případě o dopravu zdarma.

Reakce obchodu aaa-hodinky.cz

U zboží nebylo uvedeno, že je skladem.
    Doba dodání 2-7 dnů.

Sleva 20% O2výhody na hodinky Festina byla nabízena naším eshopem a na tuto akci jsme měli s O2 podepsanou
    smlouvu.
    Festina s touto akcí nemá nic společného je to naše akce společně s O2výhody.

Co se týče dopravy zdarma je doprava zdarma v případě, že zboží bude uhrazeno předem převodem na účet
    a bude doručena dopravcem Geis parcel.
    Vše je popsáno v Dodacích a platebních podmínkách , které si zákazník určitě pozorně přečetl,
    proto se nemůže jednat z naší strany o klamání zákazníka.

Cena za dobírku 120,- Kč mi nepřijde nehorázná jelikož Česká pošta účtuje v tomto případě přesně 158,-Kč

Zároveň přikládám i odkaz na Dodací a platební podmínky.

Petr Vítek