• Žádná
    • Lži
    • Podvod s účty

Jsou to zloději
    Okrádají lidi
    Rád bych se spojil pro další postup a podání žaloby
    Pokud vás taky okradli kontaktujte mne 607443005
    Měl bych řešení

• Žádnou výhodu
    • Hrůza děs
    • Nemají výhodu
    • Jsou skvělý
    • Jedním slovem a nebo prostě hnus fialové, obchodní inspekci na ně
    • Hrůza děs

Katastrofa,obchodní inspekci na ně pošlete co je to za podvodníky, nemají žádnou výhodu, tak co poměrně chcete

Oblečsito absolutní katastrofa, obrázky zboží jsou absolutně jiné než zboží které vám dorazí. Absolutní shit, nenositelné. Paradoxně recenze 94% spokojených zákazníků, no tak to určitě recenze si zadávají sami. Ani bezdomovec nemůže být spokojen se zbožím této úrovně. Další podvodná firma a že jich je každopádně všude kde je doba dodání 30- 45 dní obloukem se vyhnout.

• Nedoporučuji

Nedoporučuji nemám balík nemám peníze.komunikace skoro vubec!

• dorazily kšunty

Bohužel fotky jsou pouze ilustrační, zboží tak vůbec nevypadá...dlouhá doba dodání na něco, co ne nedá nosit

• absolutně žádná, je to další z mnoha podvodných shopu jako je např. i Linters apod.
    • už když vám balík příjde ve špinavé tmavé obálce z Číny, máte jasno..

Vyskočila na mne reklama na OBLEČSITO.CZ, kde nabízeli dle fotek krásné věci. Objednala jsem si přes jediné tlačítko KOUPIT šaty, které vypadaly opravdu luxusně! Až poté mne bohužel napadlo /ano, moje chyba/ podívat se na recenze obchodu, a celý obchod si trochu projet. Malým písmem pod nabídkou bylo uvedeno, že doba dodání je 15-30 dní. Samozřejmě mi hned došlo, že se jedná o přeprodej z Číny. Šaty mi došly po 32 dnech od objednání, kvalita absolutní shit. Vůbec neodpovídaly obrázku, materiál naprostá hrůza. Doporučovali objednávat o velikost větší. Nosím M, objednala jsem tedy raději dokonce XL. Přišlo tak XS. Prostě Číňani, že... Dle recenzí ale věc reklamovat nebudu. Raději těch 350,- oželím a "šaty" nejspíš poputují do Charity - škoda že nelze přiložit fotku, abyste viděli sami.

• Výhoda žádná
    • Odpoví na email
    • Zboží přišlo za 42 dnů. Absolutní šunt. Už když jsem viděla mini balíček na poště. Místo krásných vest jako byly na fotce totální šunt a hadra, o způsobu ušití nebudu ani mluvit.
    • Nikomu se nedovoláte, komunikují pouze emailem. Napsala jsem, že chci zboží vrátit, odepsali mi, že zaplatím hafo za poštovné a na vrácení peněz budu čekat měsíc. Jako kompenzaci nabídli vrácení 30% částky.

Už nikdy více. Prodávají šunty a částku nedostanete zpět.

POZOR PODVODNÍCI !!! Zboží zaplatíte v česku, ale přijde za měsíc z Wish. Tedy klasický český postup, zaplať a my ti necháme poslat nějaký šmejd. V našem případě místo kožíšku hadr, který souhlasil pouze barvou.Na reklamace nereagují, peníze nevracejí. Na stránkách mají pouze email, adresa a telefon neuvedena. Nechápu, jak to takhle může fungovat. Zasílám podmět na obchodní inspekci.

• POZOR! Obchodníci s padělky!

Zboží jsem kupoval na českém eshopu od české společnosti v domnění, že mi přijdou kvalitní produkty. Padělky značky Lamborghini byly na webu uvedeny jako originální, kde odpovídala i cena. Po necelém měsíci však dorazil balíček přímo z Číny se zapáchajícími, zmuchlanými hadry, které měly nápisy LAMDOGHIHI a pod. Nemluvě o velikosti - objednal jsem 4XL a přišly věci odhadem na 12ti leté dítě. Tato společnost MODERM s.r.o. se sídlem Slovanská alej 2182/30 Plzeň, jednatelky Moniky Moravcové tímto evidentně porušila několik zákonů a nařízení dle platné české legislativy a ještě se zdráhá vrátit zaplacenou částku. Budu na ně proto podávat trestní oznámení pro podvod a celou věc předám Celní správě ČR k projednání o porušení správních předpisů. Chtěl bych před tímto eshopem varovat ostatní, na našem trhu nemají takoví podvodníci co dělat.

• komunikace na bodu mrazu, zásilka zaplacená, zaslaná na špatnou adresu a obchod místo řešení navrhl ať si zásilku nechám sama přesměrovat na správnou adresu (zásilka už byla vrácena odesílateli).
    • objednala jsem 12. 11, ten samý den jsem zaplatila a dnes je 12. 12. a zásilka stále nebyla doručena
    • na poprvé jsem obdržela fakturu s tím, že jí mám znovu uhradit. Když jsem psala do obchodu, že jsem objednávku uhradila a oni mi přijetí platby potvrdili, už se nikdo neozval.
    • PO DVOU MĚSÍCÍCH JSEM SE NEDOCKALA ANI VRACENI PENEZ ANI ZBOZI, FIRMA NEREAGUJE

obchod nedoporučuji. Telefonicky se s nimi nedá domluvit, na emaily odpovídají sporadicky a jednání je tristní.

• arogance a přístup

Objednal jsem si dvě položky, protože je neměli na jednom místě zaslali je na dvakrát. Takže jsem zbytečně platil dvakrát poštovné a balné která defakto takhle vyšlo více než objednané zboží. Navíc to nikde nebylo napsané a při odeslání my e-mailem ještě drze napsali, že pokud toto zboží nevyzvednu tak ho po mě budou vymáhat. Aniž by mě varovali předem, že tato zásilka bude rozdělena. Další mínus je že ani nemáte možnost tam zavolat a domluvit se, protože prostě zrušili tel. linku. S tímhle obchodem, už nikdy více nebudu obchodovat.

Tak dnes mi došiel sveter a za mňa úplná spokojnosť. Veľkosť sedi farba tiež.A komunikácia cez mesenger tiež super

• žádná
    • špatná komunikace
    • zboží neodesílají
    • na email neodpovídají
    • vrácení peněz slibuji avšak nezašlou

Nikdy více, pochybný "tým oblecsito" udajně zaslal pánskou bundu a však nedorazila, žádala jsem vrácení peněz, vyhověli mi ale peníze stále nedorazili. Odepsali mi že peníze byli odeslány před 8 dny.
    Opravdu špatné jednání.

• zadna neni, ale obchod evidente zacne reagovat az po zverejneni podobne recenze. na nekomunikaci si tady stezuji uplne vsichni
    • po zaplaceni objednávky prestal shop komunikovat
    • 4 emaily v prubehu dvou tydnu - zadna odpoved
    • zbozi ani po dvou týdnech nedorazilo.

tento shop rozhodne nikomu nedoporucuji. na vytvoreni objednavky osoba ze shopu okamzite reagovala, komunikovala az do zaplaceni. Od zaplaceni zadna odpoved na dotazy ohledem stavu objednavky a zbozi, ktere jsem neobdrzela. Jedna polozka mela dorazit do tydne, druha na objednavu do 4 tydnu. Po tydnu, kdy priblizne objednavka mela dorazit, jsem se informovala na stav objednavky. zadna odpoved. Zbozi tady melo byt pred tydnem, obchod neodpovedel na cca 4 emaily. Zadala jsem o navraceni penez na ucet. Neodpovi-li do 3 dnu, obracim se rovnou na COI.

• I když e shop nestihl dodat zboží do předem uvedeného termínu, ihned obratem mi přišla platba (hrazená předem) na účet zpět. Toho si cením.
    • Možná dodací termíny, ale s tím se musí počítat pokud se objednává jednotlivě zákazníkům v zahraničí.

Jelikož e shop nabízí spoustu pěkných věcí, příště už budu s dlouhým dodacím termínem počítat a dcerka si vybere z nabídky s předstihem.

• ceny
    • zaplacené zboží jsem zatí neobdržela (je to již týden)
    • na e-mail nereagují

pro nekomunikaci a nedodání zboží se obrátím na ČOI a budu požadovat buď zboží nebo vrácení peněz.
    zásadně nedoporučuji. pár ušetřených korun nestojí za následné potíže

• Dá se platit na dobírku (nepřijdete o peníze, když se na Vás vykašlou)
    • Hned po objednání zboží mi přišel e-mail s informací, že zboží dorazí ve lhůtě mezi 14-45 dny (udávají dodání do 30 dnů)
    • Po odeslání dotazu ohledně objednávky jsem se nedočkala žádné odpovědi
    • Po odeslání druhého dotazu ohledně odeslaného dotazu jsem se nedočkala žádné odpovědi
    • Doba dodání

Komunikace na nic
    Nekonečná doba dodání
    Obchod k ničemu

Reakce obchodu A-obchod

Dobrý den, dovolte abychom reagovali - u zboží, které jste objednala je jasně uvedeno: dodací doba 30 pracovních dní! Stačí nebýt zbrklá.
    To, že jsme Vás informovali o dodací době je snad v pořádku - můžeme mlžit, jako to dělají jiné obchody - bude to lepší?
    Děkujeme

• 1. To že vám balík nestihne na konci října objednán, do Vánoc přijít zjistíte až pak
    • 2. Ovšem jem je to naprosto fuk
    • 3. Drzí k zákazníkovi
    • 4. Asi tam dělá nějaká protrhlá huba
    • 5. Měly by ho vyhodit
    • 6. Nesnášim oblečsito
    • 7. Maj to všechno z Číny
    • 8. Kvalita k blití
    • 9. Každýmu od nich je to jedno jen chtěj prachy
    • 10. Nikdy tam nenakupujte , jen se kouknéte co je hezký a jděte si to koupit jinam
    • 11. Nejhorší obchod v historii internetu

Katastrofa obchod, samej vědec tam
    Nakoupil sem tam pač sem blbej

Reakce obchodu A-obchod

Dobrý den - jedno nám to není.
    1)Zásilka se ztratila při přepravě k Vám - skutečně můžeme za služby České pošty?
    3 a 4. Zkuste zhodnotit svůj projev - moc kultivovaný není
    7. Zjistěte si pro zajímavost, kde vyrábí hračky Mattel, nebo některé české firmy - asi budete překvapený.
    Děkujeme za Váš názor

• Po odeslání platby, absolutně žádná odezva z obchodu, co se
    • týká e-mailu ani kontaktního formuláře bez reakce. Avizovaná doba dodání 1 měsíc, již před 3 týdny vypršela a na mé opakované e-maily nikdo neodpovídá.Ani omluva, vysvětlení,
    • či vrácení peněz. Neseriózní přístup k zákazníkovi a nemožnost
    • jakékoliv komunikace.

Nedopručuji,S takovým neseriózním přístupem k zákazníkoví
    jsem se ještě nesetkala.

Reakce obchodu A-obchod

- každému zákazníkovi je automaticky odesláno potvrzení o přijetí platby v okamžik načtení na bankovní účet.
    - pokud by nebyla možnost komunikace, nemohla byste ani napsat e-mail či zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.
    - každý zákazník obdrží od nás informaci s fakturou a podacím číslem a také instrukcí, aby se v případě, že zásilka do 2 dnů nedorazí k příjemci, ozval nám. Pokud se zásilka ztratí, jinak tuto skutečnost nezjistíme. Za chybu přepravce skutečně odpovídat nemůžeme.