• výběr zboží (81)
  • přehledný web (56)
  • kvalita dopravy (13)
  • možnosti dopravy (4)
  • zboží zatím nedorazilo (3)

Rychlé dodání

Jsem spokojen.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

• rychlé a spolehlivé dodání
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Půl hvězdičky strhávám symbolicky za to, že od přijetí objednávky mě obchod kontaktoval teprve po 3 pracovních dnech s oznámením o prodloužení dodací lhůty (až ve chvíli, kdy jim od dodavatele dorazilo moje zboží). To, že se na něco čeká, bych rád věděl okamžitě. Jinak pak již ale vše běželo bez nejmenších problémů a naprosto v pořádku.

vsechno OK

Dobrý den pane Lenine,

rádi bychom vám poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupil v našem e-shopu. Budeme rádi, když nám napíšete v čem se můžeme ještě zlepšit, aby vaše příští hodnocení bylo absolutní.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

ještě jednou vám děkujeme za to, že jste si pro své bezpečí na silnici vybrali právě nás. Vaše spokojenost i absolutní hodnocení potvrzují, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl stejně kvalitně a na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Rychle,přesně a bez problémů. O.K.

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

víte, čím jste nám udělali největší radost? Především tím, že jste si pro své bezpečí na silnici vybrali právě nás. Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme!

Zákazníci často zmiňují rychlé dodání zboží jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že jej oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Opakovaně jsem zde zakoupil pneumatiky, vždy bez problémů, rychlé doručení do servisu včetně termínu výměny. Naprostá spokojenost.

Dobrý den pane Pacholíku,

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že jste si pro své bezpečí na silnici vybral právě nás. Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme!

Zákazníci si službu Přezutí v pneuservisu oblíbili. Často ji zmiňují jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že ji oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

vše OK

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

rádi bychom vám poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupili v našem e-shopu. Budeme rádi, když nám napíšete v čem se můžeme ještě zlepšit, aby vaše příští hodnocení bylo absolutní.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Perfektní navigace v rámci obchodu přesné informace a bleskové doručení

Dobrý den Petře,

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že je pro vás bezpečí na silnici stejně důležité jako pro nás. Váš výběr prémiového výrobce řetězů to potvrzuje.

Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme!

Zákazníci často zmiňují bleskové dodání zboží jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že jej oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

• Bleskovka.

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že je pro vás bezpečí na silnici stejně důležité jako pro nás. Váš výběr prémiového výrobce pneumatik to potvrzuje.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• Mohu vřele doporučit velký výběr zboží a rychlé dodání

Dobrý den pane Švéde,

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že je pro vás bezpečí na silnici stejně důležité jako pro nás. Váš výběr kvalitní značky pneumatik to potvrzuje.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• Okamžitá komunikace po odeslání objednávky přímo do pneuservisu a jejím stavu vyřízení; následná domluva přezutí pneumatik na dohodnutý termín bez čekání
    • Vysoká cena za přepravu

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

rádi bychom vám poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupili v našem e-shopu. K ceně za dopravu jen zmíníme, že ji v této výši sami hradíme dopravci. Mohli bychom tuto částku rozpočítat do ceny našeho zboží a mít dopravu zdarma. Rádi však hrajeme fér.

Věříme, že pokud se na nás obrátíte i příště, budete spokojení na 100 %.

• Super cena
    • Rychlé dodání (2 dny)

Dobrý den Aleši,

Zákazníci často zmiňují výhodné ceny jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že je oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Naprostá spokojenost. Zatím neni co vytknout.

Dobrý den pane Pošto,

Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme! Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Všechno v pohodě. Akorát kurýr mi volal, když už byl na místě. Vše v pohodě, byl jsem v práci. Bylo by fajn, kdyby volal alespoň 1h před příjezdem.

Dobrý den Milane,

rádi bychom vám poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupil v našem e-shopu. Při expedici posíláme e-mail, který informuje o doručení do druhého dne.

Pokud se na nás obrátíte i příště, uděláme vše pro to, aby jste byl spokojen na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

• BYL ME DORUCEN STARY MODEL NE TEN KTERY BYL UVEDEN NA FOTOGRAFII NA VASICH STRANKACH JE TO NESERIOZNI JEDNANI

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

jakkoliv nás těší, že jste si vybral právě náš e-shop, mnohem víc nás mrzí vaše nespokojenost. Tím spíš, že jsme vám k ní nedali žádný důvod.

Výrobce pneumatik poskytuje ilustrační fotografie, kde se počet drážek u dezénu může lišit podle rozměru. Proto jsme vás telefonicky kontaktovali a snažili se s vámi ověřit typ doručených pneumatik. Název i model se shodoval přesně s tím, co jste si objednal na webu. Také jste sdělil, že jsou pneumatiky čerstvé z roku 2018. Přesto jste stále trval na tom, že jsme vám doručili starý model.

Nabídli jsme, že vám ověříme typ doručených pneumatik, pokud nám zašlete fotografii. Odmítl jste a nazval kolegu hlupákem a zlodějem.

• Rychlost, kvalita

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

víte, čím jste nám udělali největší radost? Především tím, že je pro vás bezpečí na silnici stejně důležité jako pro nás. Váš výběr prémiového výrobce pneumatik to potvrzuje.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

• Zboží bylo doručeno v pořádku.

Dobrý den Milane,

Spokojenost

Dobrý den pane Denku,

ještě jednou vám děkujeme za to, že jste si pro své bezpečí na silnici vybral právě nás. Vaše spokojenost i absolutní hodnocení potvrzují, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl stejně kvalitně a na 100 %.