• kvalitní a opravdu pěkné provedení
    • komunikace

Super, rychlost, kvalita.

vše bylo OK

korektní jednání, rychlé vyřízení objednávky

• komunikace v pohodě, dostupnost zboží, cena vyšší, ale asi odpovídající nabídce na trhu

Mapa koupena jako dárek k Vánocům. Je dobře zabalena, takže nemohu v tuto chvíli hodnotit více, protože po rozbalení bych do nynějšího stavu nezabalila. Je škoda, že dřevěné kolíky pro označení místa jsou pouze v jedné barvě (zelené). Jsme totiž dva cestovatelé a chtěli bychom mít naše navštívená místa barevně rozlišená. Už se moc těším na překvapení obdarovaného a následně na instalaci.

• Velmi schopný tým, paní Denisa má můj velký obdiv

Původně objednaná mapa (dárek) se ztratila u přepravce, ale tým 68travel vynaložil více než maximální úsilí a velmi kreativně zareagoval, aby jsme mohli v horizontu hodin dárek předat. Obrovské díky a pochvala.

• Nabídka zboží, ještě je jinak těžko sehnání

Vše ok, děkuju.

• špatná komunikace, potvrzení o odeslání odešlo před 6 dny, ale výrobek nikde

• Rychlost a bez problémů

Vše o.k.

Skvela a rychla komunikace.

• rychlost, komunikace, vše perfektně zabalené a sehnala jsem v tomto obchodě zboží, které nebylo dostupné v žádném jiném obchodě. Navíc vše za bezva cenu

Ačkoliv jsem měl trochu pocit, jestli je obchod důvěryhodný, tak vše proběhlo v pořádku a mají i českou asistenční podporu.

• Skvělá kvalita, rychlé dodání, výborná komunikace obchodu
    • žádná

Jednoznačně doporučuji, kupovali jsme 3D dřevěnou mapu a a máme v plánu brzy objednat další produkty

• jeden z mála s tímto typem zboží
    • jasné, odpovídající popisy zboží, mnohdy i s videem
    • některé velmi pěkné ceny
    • doprava ze slovenska - potenciálně horší způsob vratky při reklamaci

přehledné webovky se zbožím, které není jinde často ke koupi, rychlé jednání i doručení, zboží přesně odpovídá popisu

Spokojenost.Vše přišlo rychle a v pořádku.

• velice rychlé doručení
    • telefonická konzultace dostupnosti a termínu dodávky - vše OK

• Rýchlosť a starostlivosť pri nedorozumení pri objednávke

• Velmi rychle doruceni
    • Nizka cena zbozi

Přestože jsem byla vuci eshopu mirne neduveriva (recenzi neni mnoho) , vse probehlo v poradku.