• dobrý sortiment
    • dlouhé dodací lhůty

• Mají zboží jež mi vyhovuje jak kvalitativně, tak i cenově, férové a rychlé jednání
    • Na základě svých zkušeností bych se považoval za velkého lháře, kdybych obchodu vytýkal nějaké drobnosti - bezvýznamnosti

Slušný, rychlý, dobré zboží ve slušných cenových relacích.

• Zadne
    • Pozdni dodavaci lhůty

Reakce obchodu 4work.cz

Nerozumíme vašemu hodnocení, jelikož jste si naší zásilku nevyzvednul na poště a balík nám byl vracen. Vaše hodnocení našeho eshopu považujeme za neodpovidající.

• Dlouhá dodací lhůta, v objednávce uvedli 3-8 prac.dnů a teprve až po mém tel.dotazu 8 den po objednání se vše pohnulo a do 2 dnů jsem zboží obdržela. Zatím první e-shop s tak dlouhou lhůtou dodání :(
    • Ale jinak spokojenost. Zboží dorazilo :)

• Nulová komunikace, zboží skladem nedorazilo ani po 10 dnech

Běžte jinam....

• Obchod není schopen komunikace, zboží nedodá a není schopen odpovědět na email. telefony se také neberou.

• Nekompletní dodávka, firma již přes měsíc nekomunikuja ani na mail, ani na telefon.

Dříve jsem zde nakupoval k naprosté spokojenosti. Nyní ale již nikdy více.

Na zboží které nutně potřebuji čekám měsíc a obchod nekomunikuje!!!
    Už nikdy více a nedoporučuji nikomu!!!

• Nekompletní dodávka za jiné peníze. Nekomunikují. Bohužel částka nepřesahuje 5000,- a tak podávám jen oznámení o přestupku.

Připojí se někdo?

• dobré ceny
    • S timto obchodem jsem naprosto nespokojený a nikdy si zde už nic nekoupim ani ho nikde nedoporučím. Objednal jsem si 2x monterky, zasilka dorazila poměrně rychle, bohužel jedny s vadou. Chtěl jsem kontaktovat společnost, ale telefon nikdo nebere, na e-mail nikdo nereaguje. Vše jsem zkoušel několikrát, odeslal jsem zboží na adresu společnosti s žádostí o reklamaci, bohužel mi po 14 dnech přišel balík zpět s tím že ho na poště nikdo nevyzvedl a ve společnosti nikdo nepřebral.

Zrušil bych tento e-shop

• absolutně nekomunikající firma
    • již dva měsíci nedodala slíbené zboží

nenakupujte v této firmě

• nespolehliva firma, dlouhá dodací doba, nekomunikují se zákazníkem, už nikdy více

celková nespokojenost

• Absolutně nespolehlivá a nekomukativní firma.
    • Už nikdy více!

Absolutně nespolehlivá a nekomukativní firma.
    Už nikdy více!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.