• Super ceny, výborná komunikace a rychlost dodání:D

• Super ceny

• Supr ceny a zboží
    • Česká pošta

vše naprosto super

• rychla expedice
    • kvalitni zbozi

Komunikácia je super s e-shopom. Snažia sa vyjsť v ústrety. Dobré ceny, bezproblémový nákup. No problemo.

Hezký den,
    děkujeme za recenzi a doporučení :) Vždy komunikujeme otevřeně, vstřícně a férově. Ceny se snažíme držet na rozumné výši. Budeme se na vás těšit při příštím nákupu.

• super ceny
    • přehledný eshop
    • velký výběr zboží

Hezký den Gábi,
    děkujeme za doporučení a hodnocení :) Jsme rádi, že se vám líbí náš sortiment, nabízíme jen vybavení, kterému sami věříme a osobně ho testujeme a používáme. Ceny se snažíme držet na rozumné výši. Budeme se na těšit až nás příště navštívíte.
    Miloslav Sirový – 4RIDERS | Specializovaný snowboard shop

• Po zaslání zboží zpět z důvodu nevhodné velikosti, byla platba neprodleně převedena zpět na účet.

Reakce obchodu 4RIDERS

děkujeme za hodnocení a recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojený :) Snažíme se požadavky zákazníků řešit v co nejkratší možné lhůtě - i výměny či vrácení zboží. Samotné nás nebaví čekat :) Budeme se na vás těšit při příštím nákupu.

Vše ok!

• kvalitný tovar
    • slevy
    • rozumejú snowboardingu
    • značky

Veliký výběr a skvělé ceny.
    Ve čtvrtek jsem objednal a v pátek u mě zvonil pošťák!!
    Již jsem mnohokrát zde nakupoval a vždy jsem byl velice spokojený.

Moc děkuji. Obchod je super a rozhodně doporučuji.

• Jsem novým zákazníkem na dobu nejonecnou. Byl jsem hrozné mile překvapen.. jako bych ani nebyl v Čechách. Objednávku jsem pomotal a objednal něco úplně jiného. Říkal jsem si moje chyba za chyby se platí. Nedalo mi to a stejně jsem zavolal.. s kamaradskym přístupem bez zaváhání okamžitě vše preposlano vyměněno s přáním hezkého víkendu. Získali si mě na milion nejen cenami, ale i top přístupem. Zimní výbavu pro celou familii rozhodne jenom tady. Omlouvám za typos :)

• Asi nejlepší ceny za vybavení od Burton.

Na žádné jsem nepřišel.

Zdravím Vítku,
    děkujeme za doporučení a pěknou recenzi! Trvale se snažíme o rozumné ceny. Značce Burton fandíme, věříme ji, a proto se ni specializujeme. Budeme se na vás těšit při příštím nákupu.
    Miloslav Sirový – 4RIDERS | Specializovaný snowboard shop

Vynikající komunikce, velmi rychlé doručení kvalitního zboží

Zdravím,
    děkujeme za doporučení a recenzi. S našimi zákazníky komunikujeme rádi, to mohu potvrdit :) Ano jsme rychlí, jak jen to jde. Samotné nás nebaví čekat. Objednávky přijaté do 13:00 odesíláme ten samý den a máme vše skladem. Budeme se na vás těšit při příštím nákupu.

• Rychlá komunikace

Skvělá komunikace, výhodná cena, rychlost odeslání

• komunikace

Hezký den Antonie,
    Je nám líto vašeho hodnocení a popravdě mu nerozumíme. Řešíme s vámi výměnu snowboardu, v pátek odpoledne jsme se domluvili, že nám dáte vědět, kdy si budete přát k nám přijet. Nabízel jsem vám i sobotu, ačkoliv máme standardně zavřeno. Do dneška (úterý) od vás nemáme odpověď a nyní nám přijde recenze, kde nás nedoporučujete z důvodu komunikace :) Zítra vám osobně zavolám, abych zjistil, jak jste se rozhodli provést výměnu a proč jste nespokojeni s naší komunikací – třeba to budeme moci zlepšit.

• superrychlá doba dodání

• Velmi vstřícné jednání!

• Prehledny e-shop, vyborna komunikace, skvele ceny