• objednávka bez problémů, včetně doručení
    • přehledné stránky

byla jsem spokojena,objednávka byla rychle vyřízena a vpořádku doručena. doporučila bych určitě svým známým a určitě si objednám další zboží.

• Velký výběr
    • Kvalita
    • Brzy dodáno

Jsem velice spokojení, jestli si chcete sehnat řetěz na kalhoty jako já mohu zaručit kvalitu a rychlé dodání.

• rychlé vyřízení

• Levne a rychle dodani
    • Nutnost obednat zbozi v urcite financni vysi

• sem velmi spokojeny a sou spolehlivy

doporucuji vsem 4real shop sem spokojeny a hlavne spolehlivy a vsem jen doporucuji

• Ceny

• vše proběhlo ok .

• specifické zboží.. :)

Rychle a v pohodě vyřízeno.

• Zatím spokojenost

• rychlé odeslání
    • super kvalita
    • vzhled odpovídá obrázku

Koupila jsem kabát, který je naprosto úžasný, teplý, dobře šitý, stylový. Bohužel vracím, protože mi proporčně nesedl. Ale to už je problém u mě :)

• Super

• Dodanie tovaru do pár dní

nákup byl první, zboží v pořádku a v čas

• zboží dorazilo včas ,bohužel poškozené a jednání s reklamačním centrem je velice nepříjemné.Stále moje reklamace není vyřízena

Reakce obchodu 4REAL Shop

Zboží vždy před odesláním kontrolujeme a pečlivě zabalíme. Bohužel, i přesto se může občas stát, že dojde k poškození zboží během přepravy. Na Váš dotaz, jak postupovat, jsme Vám obratem odpověděli a je nám líto, že jste se našich instrukcí nedržela. Vaší reklamaci jsme obdrželi teprve před 4 dny a o přijetí jste byla rovněž vyrozuměna. Mrzí nás, že Vám komunikace s námi nevyhovovala, i přesto, že jsme Vám vždy ihned poskytli jasnou a srozumitelnou odpověď na Vaše dotazy. Nerozumíme Vašemu rozhořčení, neuvedla jste zde, v čem spatřujete nepříjemnost. Proto Vás požádáme o sdělení konkrétní informace, co Vám bylo při jednání nepříjemné. Věřte, že si velmi vážíme všech našich zákazníků a vždy se pro ně snažíme udělat maximum.

• Reagují svižně