• Má šaty, které jinde nejsou.
    • Chybí mi větší velikosti.
    • A dříve větší výběr rockabily šatů - i s rukávky ...

Obchod se mi líbí, má širokou nabídku, ale ve velikostech by měli myslet na větší dámy.

Dříve měli větší výběr zboží, které mě oslovovalo více. Rockabilly, Pin up ...

Obchod doporučuji

• velký výběr zboží
    • dlouhé dodací lhůty

• velký výběr ruzných stylu

Doporučuji,vše v pořádku

Výborná komunikace, měnili jsme velikost a žádný problém.

• skvělá komunikace

skvělý obchod, dokonalá komunikace, vstřícnost ze strany prodávajícího,

• Veľký výber
    • Dĺžka dodania je hrozná

Máte tu dobrý výber ale dĺžka doby dodania je veľmi nepríjemná

• Velký výběr hlavne gothic věcí
    • Rychla dodaci lhuta
    • Pro rozvoz vyuziva sluzeb ceske posty

Obchod s metal/gothic oblecenim, ktery ma dobry vyber a vcelku fajn ceny. Zbozi bylo dodane hodne rychle, kvalitne zabalene, ale bohuzel neni na vyber jina moznost dopravy nez ceska posta.
    Jinak muzu rozhodne doporucit.

obchod je vyborny! nabízí siroky sortiment zboží! jsem velmi spokojena,budu nakupovat dal.

• Originální stylové zboží, dokonce i kousky, které v jiných e-shopech podobného ražení nenajdete
    • Hodně věcí skladem (taky u obchodů s tímto typem oblečení nebývá samozřejmostí)
    • Snad jen to poštovné, 130 Kč je sice celkem standart, ale jsou obchody i s nižším poštovným, tak si myslím, že by to šlo (a možnost vyzvednout si zboží osobně, třeba alespoň za těch asi 40 Kč na uložence, by byla taky fajn)

Jeden z nejlepších undergroundových obchodů (co se týká výběru zboží, řekla bych, že možná i úplně nejlepší), takže určitě doporučuji :)

• pohodĺí domova
    • nevím

je výhodné

• velmi vstřícný přístup
    • zboží, které u nás jinde nenajdete
    • cena poštovného, i pro menší objednávky, stejně vysoká

• INTERNETOVÝ NÁKUP
    • SORTIMENT
    • CHYBÍ MI ŠIRŠÍ SÍŤ OBCHODŮ S PODOBNÝM SORTIMENTEM PO REPUBLICE

• Nákup v klidu
    • nevím

Velmi dob ré, snad by se daly zkrátit dodací lhůty na 48 hodin.

• Kvalita materialu a stylové zaměření obchodu.

Super obchod. :-)

• V případě potíží rychlé jednání
    • Rychlé dodání objednaného zboží
    • Přijatelné ceny

Ve 4REALu jsem již několikrát nakupoval a krom jedné objednávky, kdy se naskytl problém (zboží nebylo na skladě a muselo se doobjednávat, a tak byla zdržena doba dodání)jsem s ním byl spokojen. Když už se vyskytl problém (viz. výše) tak jsem s ním byl okamžitě seznámen a během dvou dnů byl problém vyřešen.
    4REAL mohu s klidem doporučit všem co mají zájem o sortiment zboží co nabízí.

• - především zde naleznu originální zboží, které na podobných internetových obchodech nenaleznu
    • - v případě nejasností je mi rychle poskytnuta pomoc
    • - rychlé dodání zboží
    • - milý a přátelský přístup
    • - nejsou zde trička s potisky

- tento obchod jsem našla zcela náhodou když jsem hledala vhodný zimní kabát, který by byl teplý a zároveň nebyl těžký, a zde jsem našla přesně to, co jsem chtěla. plní perfektně svou funkci.Domů mi došel za 4 dny, tedy přesně tak jak sem potřebovala - následující den jsem odjížděla pryč a chtěla jsem si jej vzít s sebou.
    Dále jsem již velice dlouho hledala nějaké neobvyklé gotické kalhoty, ale nikde jsem nenacházela takové, které by odpovídaly mým představám. Když už někde nějaké byly, neměly přezky, které naprosto zbožňuju. Můj přítel má několik kalhot plných přezek, ale sehnat takové kalhoty pro dívky bylo nemožné. Teprve až zde jsem na ně narazila. Upnuté, se spousty přezek a se šněrováním. Dlouho jsem váhala a i přes to se dívala všude jinde, ale nakonec u mne zvítěziy. Byla mi poskytnuta pomoc a doma jsem je měla o pár dní později. Sednou mi jako ulité, jako by byly ušity přímo pro mě.
    Možná se zdá, že si tento obchod příliš vychvaluji, ale zatím mne ze všech nejvíc překvapil.

Bohatý výber tovaru.A je super že ho posielajú aj na Slovensko,keďže takých obchodov až tak veľa nieje a len tu som našla čo som hladala =)

Skvele a kvalitni zbozi. Rychle a spolehlive dodani.

• Celkem dostatečný výběr, sem tam objevím originální kousek, které podobné obchody nenabízejí a za dobré ceny.
    • Žádné jsem zatím neobjevila

Zboží odpovídá obrázku i popisu, komunikace v pořádku, doporučuji