• Velmi vstřícný osobní přístup a rady.

Nevím o žádné.

• Dodavatel případné nejastnosti v objednávce telefonicky konzultuje s zákazníkem.

• Vstřícnost, výborná komunikace

Komunikace s obchodem i přes e-mail velmi rychlá, pán se se mnou dokonce telefonicky spojil, že zboží od dodavatele přijde do 2 dnů a opravdu celá objednávka byla vyřízena časově jak slíbili a proběhla bez problému. Dle komunikace si velmi váží zákazníka, vřele doporučuji zde nakoupit.

• Skvělá a příjemná komunikace,určitě doporucuji

• velmi příjemná a ochotná komunikace
    • přehledné označené produkty
    • žádná

Velice vstřícný a starostlivý přístup

• Vstricna komunikace
    • Rychlost odeslani zbozi

• výborná komunikace ze strany e-shopu
    • když se zadaří, tak poměrně rychlá expedice zboží
    • ochota a poradenství
    • Osobně bych také ocenil jiného dopravce, než ČP. První zásilku Pošta ztratila.

Učinil jsem objednávku na pouzdro na mobilní telefon. Několik desítek minut po odeslání objednávky mi pán z e-shopu volal, že se omlouvá, že toto zboží již není skladem a že výrobce tento produkt již nevyrábí. Bylo mi slíbeno, že i v této nelehké pandemické době se pán pokusí sehnat za tento produkt náhradu. Po delší velmi přátelské diskuzi jsme se dohodli na alternativě produktu a ve výsledku jsem velmi spokojen.
    U tohoto e-shopu jsem zažil jednu z nejlepších komunikací a ochoty řešit jakýkoli problém. Když si pročítám negativní recenze, tak mi přijde, že jsem nakupoval v úplně jiném e-shopu :).

V případě dotazů se neváhejte zeptat, věřím tomu, že pan Poledník rád poradí a zkusí najít pro případný problém řešení.

Za mne bych nákup zde rozhodně doporučil.

Děkuji za výbornou zkušenost

Jelikož mám jako zákazník právo na odstoupení od smlouvy, nechápu agresivitu pana prodávajícího. Hodně nepříjemná komunikace.

• Velmi vstřícná komunikace ze strany e-shopu

• ochota, spolehlivost, vstřícnost

i když bylo zboží nedostatkové, tak se prodejce snažil ihned informovat o možnostech dodání, s přístupem jsem velmi spokojen

• Perfektní komunikace a zájem o zákazníka. Nic pro ně není problém,o komplikacích (např.zdržení,změna typu) s dodávkou včas informují.
    • Uvítal bych platbu převodem na účet a dalšího dopravce (mají jen Českou poštu a s ní je v Praze problém)

Vřele doporučuji

Rychlost, vstřícnost, ochota

• Rychlé doručení. Potřebovala jsem kryt na telefon doručit nejpozději do 3 dnů, doručeno druhý den!
    • Komunikace obchodu výborná.
    • Kvalitní produkt.

osobní kontakt

• Zboží, u kterého uvádějí, že je skladem, ve skutečnosti nemají.

• Komunikace na jednicku a spokojenost.

Nakup vzdy bez problemu, rychlost a ochota. Doporucuji.

• Objednala jsem tašku na iPad, zaplatila předem a dále se nic nedělo. Naštěstí se mi peníze po pár dnech vrátily zpátky na účet bez jakéhokoliv vysvětlení. Platila jsem na číslo účtu, které mi bylo zasláno, vypadá to, že je účet zablokovaný.

Nedoporučuji, dle mého názoru obchod již nefunguje, ale stránky stále běží.

• firma vůbec nekomunikuje, nereaguje na mail, telefonni cisla z objednavky neexistuji.

První negativní zkušenost s internetovým obchodem.

• zadne
    • Nedodali zbozi a nejsem schopna z nich dostat penize zpet - vraci se emaily, vypnute telephony.

V zadne pripade nedoporucuji