Po objednání zboží nepřišel potvrzovací email. Následovala domluva s obchodem na opětovném vyřízení objednávky a přislíbení slevy na simulační opilecké brýle pro nízkoprahové zařízení. Po dalším emailu, kde jsem shrnula objednávku znova a asi 5 nezvednutých telefonech jsem zboží objednala jinde, obchod přestal komunikovat.

• Zboží nedodáno.

Objednávka uhrazena 28.3.2019 , je to již třetí týden a stále nějaké výmluvy a sliby o zaslání zboží majitele p. Gebauera. Takovéto podvodné jednání se mi stalo poprvé. Na emaily nereaguje a v telefonu stále něco slibuje. Rozhodně nedoporučuji!!!!

• Zboží zaplaceno kartou přes internet (2ks brýlí simulující alkohol v ceně 6.500,- Kč), už čtrnáct dní čekám a nic, na email nereagují...

dodání zboží čekám již 2 měsíce.byl to dárek k vánocům,pak k narozeninám.teď k svátku. dočká se syn svého dárku?

Měsíc uplynul, zboží nedodali.

• Info na zásilkovně,že balík tam brzo bude jsme měli za týden.Doposud balík na zásilkovnu nedorazil,už je to několik měsíců.Psala jsem stížnost,aby mi vrátili aspoň peníze,žádná snaha ze strany odchodu.

Měsíc a půl tak dlouho jsem měl trpělivost než pracovník přestal brát telefon a odepisovat email. 12.10.2018 jsem objednal 2x reflexní sprej a po cca 3 týdnech jsem volal co se děje - pracovník řekl že byl v nemocnici neplánovaně - budiž. O tyden později opět volám jak to vypadá - bylo mi řečeno že ten den odpoledne se vyzvedávání poslední balíky . O další 2 týdny později mi nebere telefon a neodepisuje na email. Odstupuji od smlouvy .

Čekám na zboží už 13 dni. Na dotaz e-mailem nikdo nereaguje. Cena je super a objednáne zboží potřebuji, proto ještě stále čekám.

• Kompletní sortiment Albedo100
    • Výhodná cena

Sháníte-li Albedo100, nebo-li Volvo Life Paint, jste na správné adrese.

• umozneno osobni vyzvednuti

• Zajímavé a potřebné produkty

Nemohu objektivně zhodnotit, v předvánočním frmolu zboží nestihli dodat, nemusí to být jejich vinou, pravdou je, že jiní obchodníci to stihli.

• snad ani NIC
    • neserióznost nejvyšší

V pondělí jsem udělal objednávku a ihned zaplatil ze stejné banky jako má prodejce (tzn. že peníze měl v ten den na účtu). Když do týdne nic nedorazilo, telefonoval jsem prodejci na uvedená čísla a dovolat se byl opravdu problém. Až jsem se dovolal, pán mě oznámil že byl týden v nemocnici, ale dnes objednávku odešle. Po dalších dvou dnech (středa) jsem se opět po dlouhém volání dovolal a pán mě oznámil, že zásilka dnes musí dojít, protože v pondělí osobně stál u toho, když se balík balil. V pátek neustále nic a nakonec jsem se dozvěděl takovou pohádku, že mě to vyrazilo dech...pánovi prý brigádník ukradl ve skladu zboží za 200tis i s mým zabaleným balíkem. :-) Tak asi tak.....

zboží doteď nedorazilo (10 dní od objednání), přitom psali, že je zboží skladem. Na mail s dotazem mi neodpověděli, telefon mi nezvedají. Takže zatím se zdá, že mě okradli o 650 Kč.

Objednávka nedorazila a nedá se dovolat.

Kupoval jsem reflexní spreje na textil. měl jsem za to, že jsou nevypratelné (pokud se pere málo). Buď jsem to v info nenašel nebo to tam není. Na spreji je uvedeno, že se po vypraní ztratí reflexnost...uvidíme, ještě jsem nezkoušel.
    Obecně - obchod reaguje, je pružný. Spokojenost.

• kvalita zboží
    • rychlost dodání
    • výběr dodání
    • žádné jsem nenašla

Rychlost , kvalita a spokojená zákaznice

Vstřícnost, profesionalita.

Reakce obchodu 4ms.cz

Děkujeme za hodnocení.
    S přáním příjemného dne,
    4ms.cz

• Vstřícnost
    • Osobní jednání

Skvělý přístup a rychlost expedice zboží

Reakce obchodu 4ms.cz

Děkujeme za hodnocení.