• Pokud ještě fungovaly webové stránky, byly pěkné.
    • Obchod se jeví jako podvodný. Zboží objednáte, zaplatíte zálohovou fakturu, ale zboží ani peníze už nikdy neuvidíte!

Od společnosti jsem si 12.10.2018 objednal myčku. Příslib byl dodání do desíti dnů. Po 10 dnech se nedělo nic, na telefonický dotaz bylo sděleno, že zjistili při nakládání poškození obalu. Náhradní kus nedodali. Telefonicky jsem s paní Tolaszovou mnohokrát hovořil, neustále slibovala, že peníze vrátí, posílal jsem emaily, psal doporučené dopisy. Vše bez odezvy, dopisy se vrátily jako nedoručené. Obrátil jsem se na ČOI pro řešení sporu mimosoudním vyrovnáním (tzv. ADR). Minulý týden ČOI sdělila, že obchodník s nimi nekomunikuje a že tedy tímto bylo toto řešení ve vztahu k mé osobě ukončeno a bude uzavřeno. Proto mi nezbývá nic jiného než podat podnět policii pro podvodné jednání vůči jednatelům fi. FORMATHER, FORFATHER a Warrant service group za kterými stojí Jana a Václav Tolaszovi.

• Musel jsem položku vyplnit.
    • Nekomunikují

Od společnosti jsem objednal myčku. Příslib byl dodání do desíti dnů. Po více než měsíci stále nic nepřišlo. Pokoušel jsem se jim dovolat posílat emaily. Zatím nereagovali. Zvažuji další právní kroky.

• půjdou sedět
    • podvodníci !!!!
    • zloději!!!!
    • shrábnou prachy a nic vám nepošlou
    • shání je policie

POZOR !!!! tento eshop, za kterým stojí pan a paní Tolaszovi, není nic jiného než okrádání za bílého dne.
    Klasika - zaplatíte a zboží nedostanete.
    ...velmi brzo půjdou tito lidé do basy, ale to vám peníze nevrátí ... tak POZOR!!!

• Zaplacené zboží nebylo ani po měsíci dodáno
    • Na odstoupení od smlouvy a žádost o vrácení peněz žádná reakce

Mám podobně negativní zkušenost jako pan Kubíček, který sem psal přede mnou.

19. 11. 2018 jsme si přes eshop 4 HOME & GARDEN objednali troubu a zaplatili. Kvůli vlastní dopravě eshop avizuje doručení dodávky od 7 do 10 dnů. Když se po deseti dnech nikdo neozval, zjistil jsem, že telefonní číslo uvedené na stránkách eshopu je nedostupné. Pak sice nějaká komunikace proběhla, nicméně přes všechny sliby k doručení objednané trouby nedošlo a komunikace ustala úplně.

Odstoupení od smlouvy zaslané 13. 12. 2018 formou doporučeného dopisu nikdo do dnešního dne nepřevzal. Na odstoupení zaslané mailem také žádná reakce.

Protože jsem - naneštěstí pozdě - zjistil, že jako firma provozující e-shop sami na sebe podávali insolvenční návrh (zdroj: Insolvenční rejstřík na stránkách justice.cz), ještě jsem jim napsal, že vzhledem k této zjištěné skutečnosti mám silné důvody se domnívat, že jejich jednání lze považovat za naplnění skutkové podstaty trestného činu podvodu. A že věřím, že mě do 14 dnů vyvedou z omylu a peníze mi vrátí.

Pokud se tak stane, určitě to sem napíšu...

Karel Řežábek

• UDÁVANÁ FALEŠNÁ ADRESA: ŠVESTKOVÁ 418, HOŠŤÁLKOVICE
    • NEUSTÁLÉ LHANÍ A ODKLÁDÁNÍ VRÁCENÍ PENĚZ
    • OSOBOU JEDNATELKY TOLASZOVÉ SPOJEN S DALŠÍM PODVODNÝM ESHOPEM ELEKTRO PRO RODINU

Tento eshop 4HOME&GARDEN je přes jednatelku Janu Tolaszovou, která nás připravila o více než 14000 Kč, propojen s podvodným a právě zkrachovalým eshopem „Elektro pro rodinu“ provozovaným Formather s.r.o., IČO: 04511638, (adresát se odstěhoval).
    Janě Tolaszové jsme 12.10. jsme zaplatili zálohu 14156 Kč za lednici Whirpool, která ovšem nikdy nedorazila. Po řádném odstoupení od smlouvy 1.11. se již přes měsíc marně snažíme získat své peníze zpět. Aktuálně jsme podali na policii ČR žalobu na J. Tolaszovou pro trestný čin podvodu a pokus o bezdůvodné obohacení.
    V průběhu času se měnily výmluvy J. Tolaszové následovně: 1. stránky napadli hackeři, 2. účetní je na dovolené, 3. účetní je vytížená finanční kontrolou, 4. účetní peníze poslala, ale z neznámého důvodu nedošly…
    Jednotlivá telefonní čísla přestávala postupně fungovat – původní objednávka 774 192 970 (manažerka prodeje *** editováno***), odkaz na řešení problémů 602 108 189 Jana Tolaszová, 4HOME&GARDEN: 731554395 (staré číslo).
    Dalším společným znakem podvodných eshopů je falešná adresa – v kontaktech 4HOME&GARDEN udávaná adresa Švestková 418/6, Ostrava – Hošťálkovice je již přes tři roky nefunkční, jak potvrdil i bývalý majitel p. Jarmil Svačina.
    --------------------------
    Reakce na odpověď eshopu:
    Pouha shoda jmen s níže uvedenou negativní reakcí je patrná z toho, že pán Jan Kubíček si koupil troubu na 4homegarden, zatímco my jsme si u vás zaplatili a nikdy nedostali lednici na Elektroprorodinu. Z toho je jen vidět, že jednotlivé eshopy od sebe vubec nerozeznáváte a máte v zakázkách pěkný bordel.
    Souvislostí mezi oběma eshopy, na kterou se ptáte, je vaše osoba jednatelky a skutečnost, že u obou jsou udávané falešné neexistující adresy.
    My mlžíme?? Tím, že chceme vrátit naše peníze a opakovaně dokládáme veškeré dokumenty o objednávce a platbě? Neuvěřitelná drzost!
    Kdybyste desetinu snahy, který věnujete novým a novým výmluvám, věnovala vrácení ukradených peněz, už mohl být dávno celý problém vyřešen.

Reakce obchodu 4 HOME & GARDEN

A opět boje s větrnými mlýny. Již jednou jste podobnou recenzi napsal i když vám peníze byly vráceny zpět. Nevím jakou souvislost má vaše stížnost s webem 4homegarden, když zboží jste údajně zakoupil na webu Elektroprorodinu. Navíc jste vyhrožoval policistou, který již u policie dávno nepracuje. Stále mlžíte a my jen dohledáváme vámi údajně neuhnrazené zboží. Pokud se ukáže, že máte pravdu osobně se vám omluvíme. S pozdravem manager prodeje

• Nespolehlivost,
    • Spatna komunikace
    • Nedoporucuji

Lenka Šturmová

19.11.2018 jsem objednala zbozi.
    21.11.2018 me pani, ktera zrejme nevi jak se jmenuje, ani kde pracuje, protoze do telefonu rika jen "halo" ujistila, ze v dalsim tydnu mi zbozi doruci. Zbozi nedorazilo, ani jakakoliv komunikace z obchodu neprobehla. Nasledujici tyden jsem tedy zavolala do obchodu sama kde mi bylo receno, ze "nevi, ze je mozna na aute" na dotaz zda by to tedy mohla zjistit me odbyla tim, ze za chvili zavola. O 6 hodin pozdeji jsem opet volala ja, abych se dozvedela, ze "nevi" protoze je doma a mam ji zavolat po 18h, to ale telefon nezvedala. Nakonec se ozvala s tim, abych ji zavolala jeste pozdeji, ze neni u PC. Jeste jsem nezazila, takovy pristup.
    Verim, ze obchod jako takovy spatny neni,
    naucte pani alespon telefonovat, predstavit se do telefonu umi i male deti. A pokud se jich nekdo na neco zepta dokazou odpovedet, coz bohuzel take nezvlada. Mela jsem pocit, jako by pracovala z kuchyne a rusim ji pri peceni cukrovi a jeste si musi kvuli nejake objednavce provolavat kredit.
    Pro velmi neprofesionalni pristup jsem objednavku zrusila, prestoze jsem s dorucenim mohla jeste pockat.

Reakce obchodu 4 HOME & GARDEN

Celý den byla managerka půrodeje na cestách, kdy domů dorazila kolem deváté večer. Tedy od osmé ráno do deváte večer byla mimo, tedy nemohla adekvátně odpovídat a navíc má špatný telefonní signál. Z tohoto vyšlo vše co se událo. Omlouváme se, že vznikla situace, která byla prol vás nepříjemná. Na naši omluvu múžeme pouze říci, že se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc, ale občas se stane, že se situace postaví proti nám. Děkuji a jsme s pozdravm. manager společnolsti Mareth

Zkusenost s E shopem pozitivni...vse probehlo jak melo...nemam duvod nevyuzit i priste!

• dobrá cena výrobků
    • dodávky i o víkendech
    • dobrá práce řidičů

Dovoluji si doporučit.

• žadna

jsou to zloději a podvodnici podavam podnět k prošeřeni danovych uniku v jejich podnikani na finančni uřad a na policii za podvod

• vlastní doprava
    • zajímavá cena
    • ochotní zaměstnanci

Nikdo není dokonalý , takže vždy je co zlepšovat a na čem pracovat.
    A věřte mi že se nikdy nezavděčíte všem lidem.
    Já jsem s Vámi spokojený a rád se k na Vás obrátím znovu

• Rychlé jednání
    • výnos až do bytu
    • Vlastní doprava

Byli jsme spokojeni ,paní vstřícná bez problému , mohu doporučit,,

Jen samá chvála , super ceny, ochota při jednání i dovozu zboží, můžeme jen doporučit. Nevýhoda žádná. Vřele doporučujeme.

• žádná, měli by to zavřít a jít radši na ÚP
    • nekomunikují
    • porušují vlastní obchodní podmínky
    • netušíte, zda obdrželi Vaši platbu
    • neberou telefony
    • nevíte s kým mluvíte, protože se Vám ani nepředstaví

Absolutně nedoporučuju tento internetový obchod, protože tam pracuje banda budižkničemů, snad kromě řidiče... dne 12.9.2018 jsem si objednal vestavnou troubu, 13.9.2018 volám na uvedené číslo, že mi sice přišla potvrzená objednávka, ale není na ní uvedeno č.účtu, tak nemohu zaplatit... paní mi trochu podrážděně oznámila do telefonu, že maily bude potvrzovat, tak se i ten den stalo (bylo tam uvedeno že doručí do 7-10 kalendářních dnů) a já odeslal platbu... o 4 dny později volám na uvedené číslo, abych si ověřil zda mou platbu mají, protože mi to nikdo ani písemně, ani ústně nepotvrdil a ejhle 3x po sobě to paní Zuzana K. nebere.. píšu mail... o další 2dny později zkouším opět volat, protože mi na mail nebylo odpovězeno, opět nikdo nebere... další den opět nikdo nebere, pouze mi dojde SMS, jsem nemocná volejte tel. č. 602 108 189... hurá, tam mi to vezme paní, která se ani nepředstaví a ani neví nic o mé objednávce a platbě... po 10min zjistí, že objednávka je, ale trouba není skladem (v tu dobu už sem ji měl mít doma)... zdůrazňuji, že další týden budu pryč, tak jak jsem avizoval v mailu, tak potřebuju konkrétní termín doručení a paní opět tápe a neví... domlouváme se tedy, že ji dovezou 28.9.2018 (i když je st.svátek, ale aspoň budu už doma)... 27.9.2018 volám, ať mi potvrdí doručení 28.9. protože mi nikdo opět nedal celý týden vědět... nedoručíme, nemáme na rozvoz... už opravdu nasran*j se ptám kdy tedy? 2. nebo 3.10. ... 1.10.2018 volám a zjitím, že ani 2.10 ani 3.10. mi ji nedovezou a dovezou ji 4.10. mezi 14:00 - 14:30... to že jsem byl doma včera už od 14:00 a tím pádem jsem musel jít o hodně dřív z práce nikoho nezajímá a dojeli až v 15:30... VYHNĚTE se této firmě velým obloukem, protože to je banda amatérů s arogantním jednáním a protizákaznickým přístupem (když jim voláte, tak pokud vůbec Vám někdo zvedne tel., tak uslyšíte pouhé "NO"). NE NE a NE

k pozitivním recenzím: nevěřím, že si je nepíšou samotní zaměstnanci, protože s tím, jak se chovali ke mně, to sem nikde a nikdy nezažil...

-------nelze reagovat na Vaši odpověď, proto musím upravit recenzi...
    -Važený/vážená managere společnosti, pokud jste Zuzana K., tak jsme spolu mluvili pouze 1x a to 13.9.2018 a cca 10s a reakce z Vaší strany je uvedena v recenzi, nechápu tedy, jak si vůbec můžete dovolit vyvozovat domněnky o mém chování, když jste se mnou mluvila 10s?
    -pokud jste paní na druhém tel. co "dělá kotle", tak si lžete do kapsy... navíc mě ta paní prosila, ať nepíšu negativní recenze :)
    -pokud máte dojem že od 13.9.2018 do 4.10.2018 je počet dnů 7-10, doporučuju se Vám vrátit na základní školu, potřebujete to...
    -dokonce i v reakci na mě, reagujete arogantně, proč jste mi tedy alespoň 1x nezvedla telefon, volal jsem Vám cca 30x...
    -doufám, že lidi nejsou hloupí jako já a nebudou si u Vás nic objednávat, Vaše firma nemá na trhu co dělat

Reakce obchodu 4 HOME & GARDEN

Vážený pane Kubíčku, děkujeme za Vaší recenzi, jen jste pozapomněl sdělit, že zboží vám bylo dodáno tak, jak jste byl o tomto informován, tedy do 7-10 kalendářních dnů. Také jste pozapomněl na své chování, které hraničilo s něčím, co je mi stydno komentovat. Rozhodně jsme rádi, že takových klientů máme co nejméně. Přeji Vám, ať Vám zboží slouží. S pozdravem manager společnosti.
    Nelze opravdu, než věci uvést na pravou míru, bylo vám jasně řečeno, že zavážíme až po prokazatelně potvrzené převodové platbě a ta nám byla účtárnou potvrzena v námi deklarované době. Tedy nechápu, když vám bylo zboží dovezeno zdarma až k vám domů a řádně předáno včas, proč stále útočíte a zápasíte jako s větrnými mlýny. manager prodeje

Dobry den jsem velmi spokojena. Pracku mi dodali v poradku. Jsou velmi prijemni jak pani na telefonu tak i pan ridic a nejvic me potesilo ze to dovezou i o vykendu. Moc doporucuji

• naprosto nespolehlivá firma, mám objednanou pračku s platbou převodem, nikdo se neozval od automatického e-mailu o vytvoření objednávky, nikdo nereaguje na maily (až na managera z jiného úseku, který sdělil, že se ozve paní v pondělí 24.9.2018 - dnes je 26.9.2018 a nikde nikdo..). Pračku jsem objednala z jiného obchodu, přišel naprosto stejný potvrzovací e-mail a obchod rovněž nereaguje, naprosto bez komunikace - počítám, že půjde o totožný eshop jako tento. Naprosto nedoporučuji, kdo ví, jak by to bylo kdybych zboží uhradila ihned :/ :/ :/.

NEDOPORUČUJI, NAPROSTO NESPOLEHLIVÝ ESHOP.

Nikdo mi od Vás nedal zprávu, že je zboží nedostupné, nikdo nekomunikoval. Pozitivní reakce si nezasloužíte ani jednu takže negativní hodnocení je velice na místě. Emailů směrem k vaší společnosti mám celkem 5 - 1 příjem objednávky od vás, tři mé urgující včetně stornujícího a jeden opět od vás, že byla paní z elektra nemocná a ať se ozvu v pondělí - nic o nedostupném zboží ani žádná jiná komunikace a reakce na storno, nic zkrátka. Naprosto nespolehlivá a nekomunikující firma. Nedoporučuji.

Reakce obchodu 4 HOME & GARDEN

Dobrý den neví proč reagujete takto negativně, když se koukám do objednávek tak zjištuji, že Vám bylo sděleno, že zboží je nedostupné a tudíž nebyla vystavena převodová faktura .Tak nechápu vaši stížnost ani reakci, ale i přesto Vám přejeme pěkný den a děkujeme za recenzi.

• milá asistentka a ohleduplná
    • chci doporučit tenhle obchod, protože mi vyšli vstříc....Otevíráme školku a paní mi poslala všechny spotřebiče, které jsem chtěla:) děkuji a doporučím určitě eshop dál :)

Reakce obchodu 4 HOME & GARDEN

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na případný další nákup:-) Hezký den

• žádnou neznám
    • Nekumunikují
    • Nespolehlivá firma

S dovolením se podělím o svůj zážitek s touto neschopnou a nespolehlivou firmou. V pondělí 20.8. jsem si objednal varnou desku do nové kuchyně, kterou instalujeme o víkendu. Zboží samozřejmně deklarováno jako skladem. Po objednání přišla informace, že mě budou kontaktovat 1 - 2 dny před expedicí výrobku. Ve čtvrtek jsem už nevydržel a volal jsem kdy že to přijde, byl jsem ujištěn že v sobotu. V sobotu žádné dodání, žádný kontakt, nikdo nenapíše, nezvedne telefon nic. Tj. díky tomuto neschopnému obchodu budeme několik dní vařit asi na dvoukoláku. Děkuji už nikdy více. Silně nedporučuji, navíc paní je do telefonu velmi arogantní.

Dobrý den pane Hynčica,

doručujeme cca 7 kalendářních dní, jelikož máme vlastní dopravu, o čemž jste byl informován v 1.mailu, bohužel o termínu montáže jste nás neinformoval, kdybychom to věděli předem, určitě bychom Vás upřednostnili v rozvozu. Určitě jsem na Vás nebyla arogantní, bohužel takový přístup jste zvolil spíše Vy.
    Je mi líto, že jste nebyl spokojen a přeji Vám hezký den.

• Rychlá a příjemná obsluha v obchodě. Vlastní jejich dopravu uznávám, protože mladý muž byl velmi slušný.

Reakce obchodu 4 HOME & GARDEN

• dobra komunikace s obchodem
    • dodani driv nez do týdne, v sobotu
    • žádná

obchod muzu doporucit, jsem spokojena