• zboží zaplaceno před 2 týdny, nedorazilo. uvidíme, zda eshop bude reagovat na mail.

• V eshopu mají zboží skladem, už je to měsíc a zboží a ani peníze nikde. Na moje 2 emaily ohledně stavu objednávky nikdo nereaguje. Hlavně, že peníze shrábli. Takže dejte si na tuto společnost pozor... Zaplatíte a zboží neuvidíte :(

• Dlouhá dodací doba . Objednala jsem 2 věci a přišla jedna, platím obě.

Bohužel jsem si přečetla recenze pozdě. Jinak bych určitě z tohoto eshopu nic neobjednala .

• Zbozi jeste nedorazilo tak nemuzu hodnotit obchod ani kvalitu vyrobku..

Zaplacená objednávka nedorazila, obchod nekomunikuje

Jsem zklamaná.Objednávku jsem učinila 16.11.2023 a ve dnech 18 a 20.11.2023 mi bylo emailem sděleno že jsem produkt ještě nezaplatila ačkoliv jsem tak učinila zároveň s objednávkou.Emailem jsem Vám sdělila že jsem to zaplatila,ale do dnešního dne se mi nikdo neozval jak to tehdy je.

NEPRAVDIVÉ ÚDAJE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OBCHODU: UVÁDÍ ZBOŽÍ SKLADEM-DODACÍ LHŮTA 1-2 DNY. PO ODBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ OZNÁMÍ, ŽE ZBOŽÍ DODAJÍ DO 30 DNŮ!

• Obchod asi vůbec nefunguje, žádné informace,jen po objednání, že vlastně teprve oni objednávají a zboží dorazi za 5 nebo taky za 30 dní a jak to vypadá také možná vůbec

• Zboží je objednané a hned bylo zaplacené,nyní bez žádný další informace, NEDORUČENÉ !
    • Nedoporučuji tenhle obchod !
    • Nikdy jim neplaťte zásilku předem!

Tak nakonec část zboží dorazila ( z 10 věcí dorazili 3 ) Z toho jedna věc neúplná a otevřená, docela důležitá část chybí a bez toho je to nepoužitelný. A přes to na stránkách mají úžasné recenze, přičemž vlastní tam dát nemůžete.
    Na daný e-shop jsem našla víc recenzí a nejsou zrovna hezké, ale musíte hledat jinde. Proto bych ráda víc lidí takhle podvedeních, aby se mi ozvali a společně je žalovali. [email protected]

Vše proběhlo ok s tím problém nemám ,ale gumovaci pera naprostý propadák pera vynechávaji, tečou holka mi to včera hodila od úkolu že s tím nebude psát, celá špinavá ve škole to samé vynechává ji to a tím pádem nestíhá psát protože to musí obtahovat aby to bylo vidět NEDOPORUČUJI

• Zboží objednáno dlouho zatím pořád nedorazilo...

Vše proběhlo bez problémů.

Po obdržení potvrzení objednávky se po veškeré komunikaci slehla zem. Zboží nemám a žádné další zprávy o doručení také ne.

• Rychlost vyřízení a dodání zásilky
    • Poslali jste uplne jine zbozi

Opět mi došlo zboží v jiné velikosti, takže zde již nakupovat nebudu

vše ok

E-shop naprosto nekomunikuje.

• Zboží mám více než 3 měsíce objednané, ale stále nedorazilo i po výměně několika emailu. Obchod určitě nedoporučuji.

• Dlouhé dodací lhůty po zaplacení zboží.