14 dní není doručeno

Zboží objednáno 7 prosince do dnešního dne nic.

• Po urgenci objednávky ze dne 10. 12. 2023 mi bylo dne 18. 1. 2024 doručeno jiné zboží, než jsem objednala.
    • Byly mi doručeny naprosto jiné dekorace vánočních trpaslíků, než jak byly potvrzeny v mé objednávce - jiné zpracování, jiné barvy!

Obchod nedodržuje dodací lhůty (což je žádoucí zejména u sezónního zboží) a po urgenci dodá odlišné zpracování objednaného zboží.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Na žádnou jsem nepřišel

Po pěti týdnech dorazila část objednávky. Nejdražší položka ne. zatím čekám. Deklarují 30 dní, ale nedodržují nic. Na e-maily nereagují.

zboží bylo označeno SKLADEM doručení do 1-2 dnů, bohužel po týdnu stále nic

• Až po objednání mibylo oznámen termín dodávky 7-30 dní.To kdybych věděl,tak si to zboží neobjednám.

Škoda slov. Recenze na eshop hovoří jasně.

• Už nevěřím, že mi zboží bude dodáno.

• Dobrá komunikace.
    • Dlouhé dodání.

• Nabídka hezkých věcí
    • Objednávka mi ještě nepřišla, velice dlouhá dodací lhůta.

Zboží zatím nepřišlo, tak dlouhá doba dodání je nanic

v nabídce bylo zboží skladem. Po dokončení objednávky se dole na stránce objevilo hlášení že doba dodání je 7 - 30dní. Objednávka zatím nedorazila a jelikož se jedná o zboží na zimu, tak jsem byl nucen zakoupit jinde a objednávka na tomto obchodě je pro mne již nezajímavá.

U zboží je uvedena dodací lhůta 1-2 prac. dny. Po objednání přijde info o dodání 4-8 týdnů. Takže …zboží mi stále nedorazilo.

Špatná zkušenost do dnešního dne mě nebyla zaslána objednávka..

• Rychlost dodávky.

Spokojenost.

• Na zboží čekám už 2 měsíce

Slibovali rychlé dodání a nic!!!!

Je to podvod

Zboží nedorazilo vdaném termínu !!

• Objednal jsem černý župan a přišel mi červený. Byla mi nabidnuta sleva 20%. Na mou odpověď obchod už vůbec nereagoval.

Zboží přišlo rychle, ale úplně něco jiného, než jsem objednal. Na mou nabídku vyřešení situace nereagovali. Rozhodně nedoporučuji.