• Vše na jednom místě, včasné informace, rychlé vyřízení.

• komunikují ihned
    • levnější zboží, než na jiných stránkách
    • paní po mailu nebyla příliš proklientská a udala mi, že doba dodání na kartě produktu (2 týdny), je pouze orientační a záleží na vytíženosti výrobce (což nikde se nepíše a neuvádí)

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice, s Vašim hodnocením nemůžeme souhlasit jelikož na každé kartě produktu je přibližná doba naskladnění viditelně uvedena a rovněž je o tomto i podrobný článek na titulní straně v zápatí. Na každý dotaz odpovídáme v rámci svých možností a dodaných informací od dodavatelů. 3jahudky.cz

• - zabalení zboží

Naprostá spokojenost

• Rychlé vyřízení

Velmi rychle dodani.

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

• 3patná komunikace, vpodstatě němý obchod. Čekáte, čekáte, a nic.

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážený zákazníku, v pátek jste si objednal produkt s dobou naskladnění obvykle 14 prac. dnů, objednávka Vám byla potvrzena a zboží objednáno. O dva prac. dny později jste nám napsal bez jakéhokoliv vysvětlení, abychom objednávku stornovali což jsme udělali. Nevíme tedy o jaké ne komunikaci a čekání píšete.
    3jahudky.cz

Vše OK.

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

Zbozi bylo po naskladněni ihned doruceno a opravdu velke nadseni. Batoh je uzasny

• Předprodej nekvalitních výrobků z Polska

Reakce obchodu 3jahůdky

Sice nevíme o jakém předprodávání píšete, ale je nám jasné, že takto hodnotíte jen proto, že jsme Vám vrátili zpět celou Vaši zásilku pro nedodržení 14 denní lhůty pro odstoupení. Vaše objednávka obsahovala různé vzory flanelových podložek, flanelové pleny, balení bavlněných plen a nepromokavé podložky české značky New Baby a Nellys a polské Akuku. Jelikož jste žádný z těchto výrobků nevyzkoušela, nemůžete posuzovat jejich kvalitu. Všechno to jsou výrobky atestované a značek, které jsou na českém trhu již desítky let. 3jahudky.cz

• rychlost doručení

Vše ok.

• Rychle dodání
    • Skvělá komunikace
    • Dobře zabalené zboží

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

• Treba si dat pozor na tovar, ktory nie je na sklade: https://www.3jahudky.cz/s/15-kdy-vam-zbozi-dodame
    Dodanie takehoto tovaru obchod podla info zamestnanca nevie ovplyvnit a tak sa dodacia doba moze kvoli jedinej polozke predlzit vyznamne.

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice, veškeré informace ohledně Vaši objednávky a jejího vyřizování jste měla a máte. Jen pro doplnění Obvyklá doba naskladnění produktu, na který se u Vaši objednávky čeká, ještě ani neuplynula a informaci dodavatele o tom, kdy by měla přijít jsme Vám přeposlali. Nijak výrazně delší by být neměla. Pokud nemáte trpělivost čekat, objednávejte v e-shopech jen to zboží, které je skladem. 3jahudky.cz

• Skvělá komunikace
    • Vstřícnost
    • Ceny
    • Není

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

Čekala jsem na objednávku 30 dní, ale obchod bez varování odstranil z prodeje tento vyrobek...

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice o tom, že bude dodací doba tříkolky okolo 30 prac. dnů jste věděla. To, že ji momentálně máme neaktivní neznamená, že kus, který jste si objednala bychom Vám nedodali. Dodavatel čeká na zboží a tříkolky má objednány podle objednávek prodejců jen neví, zda přijdou i nějaké na víc. Proto jsme je vypnuli a nenabízíme je dalším zákazníkům k objednání. Je úplně normální, že výrobek, který je v nabídce jeden den už tam den následující být nemusí. 3jahudky.cz

Velmi rychlé doručení,doporučuji

• příznivé ceny