• výhodné ceny

Nepříjemné chování od prodávajícího, dosud nevracene peníze.

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice, nevím jaké nevhodné chování máte na mysli, komunikovaly jsme spolu pouze písemně a byla jste to Vy kdo na nás hned ve Vašem prvním e-mailu bezdůvodně zaútočil. Tvrdila jste v něm něco co jsem Vám vzápětí vyvrátila mimo jiného i přeposláním rekapitulace Vaši objednávky. Dle Vás mělo být vše skladem což nebyla pravda. Napsala jste, že na objednávku spěcháte a proto jsem Vám nabídla řešení, které jste přijala. Objednávka Vám byla odeslaná bez jedněch karet za cca 40 Kč a přeplatek za ně Vám byl vrácen. Nerozumíme tedy Vašemu hodnocení. 3jahudky.cz

• Po skoro 3 tydnech zbozi jeste nedorazilo

Zbozi po 3 tydnech nedorazilo nenuzete po me chtit kladne recenze
    NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice od Vašeho objednání po dnešní Vaše hodnocení uběhl týden a zítra Vám máme objednávku odesílat. Nevím, kde jste přišla na to, že čekáte 3 týdny. 3jahudky.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení. 3jahudky.cz

• Zboží po více než 3 týdnech stále nedorazilo, bez dalších informací ze strany obchodu

Široký výběr zboží. Delší dodací lhůta by mi nevadila, pokud by obchod průběžně komunikoval - stačí automatické emaily např. každý týden. V této chvíli nevím, jestli objednávka zapadla, nebo je ještě šance na její dodání.

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice o delší dodací lhůtě jste byla informována vzápětí po vytvoření objednávky tudíž, že nikam nezapadla bylo evidentní. Dokola posílat nějaké další e-maily by bylo zbytečné, jsou zákazníci, které přemíra e-mailu rozčiluje. Věděla jste, že stále chybí jedna položka, stačilo napsat odešlete objednávku bez ní což se nestalo, dodavatel se nám k dodání této položky také nevyjádřil a proto jsme už stále nekompletní objednávku stornovali. 3jahudky.cz

• kvalitní zboží

• Rychlý a spolehlivý

• Pestrý výběr
    • Kvalitní zboží
    • Přehlednost stránek
    • Rozumné ceny
    • Pěkná prodejna
    • Kupovala jsem dvoje dupačky od stejného výrobce, a 62 jsou menší než 56. Naštěstí to ale nevadí

S obchodem jsem spokojená, nakupuji zde opakovaně. Při návštěvě prodejny personál velmi ochotný a příjemný. Při objednávce online jsem taky nenarazila na žádný problém. Jediné, co mi trošku chybí je informace o přijetí nebo zpracování objednávky, protože poslední zpráva je "zaplaceno" a pak až to, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Jelikož mám důvěru k obchodu, tak tento zmíněný nedostatek je zanedbatelný.

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

Zboží bylo doručeno v pořádku a velmi brzy jen dosud nemám fakturu ,součástí dodávky byl pouze dodací list

Vážený zákazníku děkujeme za hodnocení. 3jahudky.cz

Naprosta spokojenost.

Vážený zákazníku děkujeme za hodnocení. 3jahudky.cz

Pohovka velmi pěkná,s doručením spokojenost, odesláno dle terminu

rychlé vyřízení,super cena

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

• objednávka dorazila dobře zabalená a v neporušeném obalu
    • v případě nutnosti řešit problém obchod okamžitě vystupoval útočně až arogantně bez snahy v klidu vyřešit situaci

část zboží byla v doručena v pořádku, funkční a věřím, že v tomto případě bych byl spokojen s nákupem, ale bohužel u části zásilky jsem byl nucen odstoupit od kupní smlouvy a zde nastal problém. Nejprve s převzetím zásilky, následně s komunikací a vše bylo zakončeno zaslanou částkou na běžný účet, jejíž výše nebyla podložena dobropisem. Dobropis byl zaslán až na vyžádání po několika až jízlivých emailech majitelů obchodu. Rozhodně zde již nenakoupím já ani mí přátelé. Ceníme si obchodů, kde panuje vzájemná úcta a respekt a solidní jednání, což v tomto obchodě bohužel není.

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážená zákaznice. Je zvláštní, že zde v hodnocení vystupujete jako muž a hodnotíte již podruhé stejnou objednávku. Už jsme proto psali dotaz na Heuréku, aby nám toto vysvětlili. Ale k Vašemu hodnocení. Nakoupila jste zboží za částku 2220,- Kč čímž jste splnila limit pro dopravu zdarma a zboží Vám bylo obratem zdarma zasláno. Vrátila jste dětskou žehličku za 380,- Kč a nechala si zbytek zboží za částku 1840,- Kč. Podmínka pro dopravu zdarma již tedy splněna nebyla a byla Vám dopočítána částka za dopravu. Vše dle našich obch. podmínek a ceníku za dopravu, kde je vše jasně a srozumitelně napsáno. Bohužel, Česká pošta nám při pokusu o doručení žehličky do uzavřené provozovny nezanechala žádné avízo. O tom, že něco vracíte jsme se dozvěděli, až když jste nás o tomto informovala Vy a to v době, kdy se již blížil konec úložní doby. Žehličku jsme vyzvedli a platbu za ni, poníženou o dopočítanou částku za dopravu, jsme Vám vrátili. Dobropis Vám byl zaslán hned, jakmile byl vystaven účetní při měsíčním zpracování DPH. Vše Vám bylo napsáno a měli jsme za to, že i vysvětleno. Jednáme slušně a určitě jsme solidní obchod, který si zákazníků váží. Vzájemná úcta však musí být na obou stranách. Kdo od samého začátku při komunikaci vystupoval útočně, arogantně a vždy nezapomněl připojit několik výhrůžných vět je zcela zřejmé z naší vzájemné komunikace kterou zde jistě není problém zveřejnit. Proč to ale dělat. Pokud zákazník nechce něco pochopit, je pak jakákoliv snaha o vysvětlení ze strany prodávajícího zbytečná. 3jahůdky.cz

• Čekám už 10 dní, zboží nedorazilo a ani žádné potvrzení o přijetí objednávky. Žeby podvodný e-shop?

Reakce obchodu 3jahůdky

Vážený zákazníku, E-shop, který má i svoji prodejnu není zcela jistě podvodný. Nákup jste zaplatil on-line, proto Vám přišlo pouze přijetí objednávky a potvrzení o zaplacení objednávky. Další potvrzení v tomto případě již není možné. Status zaplaceno je posledním krokem před statusem odesláno. Máte objednánu autosedačku, která nebyla skladem a to, kdy nám ji dodavatel dodá nijak neovlivníme. Je však pravda, že už to trvá déle než normálně a určitě bychom Vás proto v tomto týdnu kontaktovali jestli ještě chcete čekat nebo ne. Děkujeme za pochopení. 3jahudky.cz

• Rychlost doručení, cena byla nižší než v jiných obchodech, možnost doručení na balikovnu

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

• široký výběr dětského zboží

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

• nabídka kojeneckého body, která jinde nebyla
    • dobré ceny
    • barvy oblečení stejné jako na obrázku
    • rychlé doručení

Velká spokojenost, doporučuji. Kojenecké body se zapínáním uprostřed je z kvalitního materiálu, má krásné barvy, velikosti odpovídají. Doporučuji

• vše v pořádku

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

Velmi dobrá zkušenost, ochotný personál

Vážený zákazníku, velice děkujeme za hodnocení. 3jahůdky.cz

Zboží mi došlo rychle a v pořádku.
    Velmi tento obchod doporučuji.
    Hrací deka je úžasná děkuji vám za rychlé dodání.