• Výborná komunikace se zákazníkem.

• Po domluvě a vstřícném jednání prodejce mi byla provedena výměna zboží během 24. hodin.
    • Rychlost.
    • Nízké ceny.
    • NIC

Doporušuji tento obchod.

• Rychlost,dobra cena

Obchod jak ma byt

• Rychlá objednávka a okamžitá expedice zboží. Dodávka ihned druhý pracovní den.

Nákup i objednávka bleskově vyřízená, dodání okamžité.

• komplexní sortiment Ibanez
    • dlouholetý dovozce Ibanez
    • znalost produktové řady Ibanez

Přímý dovozce Ibanez

• cena zboží

Kupovala jsem kytaru v pátek odpoledne a v pondělí přišla.Tedy expres dodádání.
    Bohužel jsem kytaru vracela,nesedla mi do ruky,byla pro mne dost velká.
    Komunikace po telefonu i e mailu vynikající.V pondělí jsem zboží odeslala zpět a již v pátek jsem měla na účtu peníze.
    Seriozní obchod - DOPORUČUJI!

• Rychlý, spolehlivý.

Velmi solidní přístup, při vrácení zboží bez absolutních problémů. Jde o spolehlivý, bezpečný e-shop.

• rychlost, komunikace, prehledny e-shop, ceny

sleva na kytare skoro 3 tisice, v sobotu objednano, v utery kytara doma, doprava zdarma, vyborna komunikace a ochota v ramci telefonickeho kontaktu.

Ibanez TCY10E BK Black

Diky, vice takovych obchodu!

• internotový nákup
    • nevím

spokojenost

• Osobní přístup a maximální ochota. Vlastní showroom, na kterém je možné nástroje vyzkoušet a otestovat.
    • Nepřítomnost roztleskávaček ;-)

Importér TAMA, Ibanez, Martin se slušnými skladovými zásobami a ochotou z toho skladu vytáhnout nástroj dle přání zákazníka. Otravoval jsem je víc jak hodinu kvůli snare bubínku, ale nakonec jsem si vybral, zaplatil a ten "svůj" si odvezl. A tak to k oboustranné spokojenosti má být :-)
    Howgh

O proti první objednávce produktu v jiném obchodě, kam jsem si po 14 dnech musel sám zavolat aby mi řekli,že už tento výrobek nemají byla objednávka ve 3D Music Express jiné kafe :-D V den nákupu zboží hned odeslané a hned následující pracovní den doručené (u mne jelikož jsem objednával v pátek tak přišlo v pondělí)a zatím to vypadá, že i v pořádku . Takže tento obchod bych z vlastní zkušenosti mohl doporučit ostatním.

• rychlost spolehlivost

doporučuju

• -
    • -

• + cena
    • + dobře zabaleno
    • + doprava přes DPD (mám je raději než PPL)
    • + cena poštovného
    • - chybí přeprava přes ČP
    • - nenabizi sluzbu zasilkovna.cz nebo geispoint.cz

Objednaval jsem obal na kytaru. Z důvodu ceny jsem vzal levnou variantu = poskozeny obal. Podle fotek to vypadalo jako, nic co by se nedalo opravit. Škoda jen, že jsem nevěděl jaké to poškození přesné bude. U kusu co mi pošlou.

Uvítal bych u takového zboží, které se řeší individuálně, kus od kusu. Více foto ke konkretnímu kusu, který by měl mít své vlastní číslo/stránku. Přes který se objedná ten či ten. Skladem byly 3 kusy, tak jsem čekal co příjde. (Přisla varianta s utrhnutým lemem - pohoda. Kdyby přišla varianta s vadným ZIPem, bylo by to složitější, ale taky bych si to opravil.)

Takže na konec spokojenost.

Komunikace obchodu v pořádku.