• Rychlá dodání, dobrá komunikace, vřele doporučuji.

• super nákup

• Bleskové doručení

• poměr cena kvalita výborná

žádná

• Skvělá komunikace, všechny požadavky byly vyřízeny k mé spokojenosti

Rychlé dodání. Již jsem nakupovala podruhé a stále spokojenost. Doporučuji!

Krásný dárek

• Vše v pořádku

• rychlost, kvalita

• Rychlé dodání.
    • 100% doporučuji.

• Kvalitní spolupráce a ochota

• přehledné stránky
    • rychlé vyřízení objednávky
    • výběr z několika odlévacích sad

• moje zkušenosti jsou dobré, přijatelná cena, možnost si zvolit i dodání přes zásilkovnu, což je plus (nemusím se přizpůsobovat dopravci)

• Rychlost.Vyborna komunikace ze strany firmy

Cez internetový obchod 3D-Memories.cz som robila objednávku prvý-krát a p. majiteľka so mnou komunikovala (e-mailom aj telefonicky) aj keď bol víkend sama od seba a bola veľmi milá a ochotná :) (potrebovala som objednávku mať čo najskôr doma) za čo jej veľmi pekne ďakujem :) a s tovarom som maximálne spokojná :) aj s rýchlosťou dodania, keďže balík šiel z Českej republiky na Slovensko

• Video navod postupu

Velký výběr a cena.

děkujeme

• Přehledné stránky.
    • Nevím

děkujeme

Komunikace s obchodem probíhala dobře, ale jsem velmi nespokojená se zbožím. Bohužel ani nemohu napsat, že to byla drahá sranda. V našem případě to byly spíše vyhozené nemalé peníze. Chtěli jsme zhotovit odlitek nožiček miminka. Ztroskotali jsme hned u výtvoru formy pro odlitek. Ačkoli jsme postupovali podle návodu, hmota ihned zhoustla a zatuhla ještě před vložením nožičky, a to bylo miminko vedle mě. Jsem více než zklamaná.

Reakce obchodu 3D-Memories.cz

Je mi líto, že se Vám nepodařilo zhotovit odlitek. Práce s hmotou pro zhotovení odlévací formy musí být opravdu rychlá. Celková doba tuhnutí je 2 minuty, což se při prvním pokusu může zdát jako krátký čas. Když si práci s hmotou nejdříve vyzkoušíte na malém vzorku, jak doporučujeme v návodu, víte jak se s hmotou pracuje a následné zhotovení odlitku je pak snazší. Balení obsahuje 200 g prášku, což umožňuje zhotovení 2-4 odlitků. Pokud jste nepoužila všechen prášek najednou, věřím, že se Vám druhý pokus podaří.