• Kvalitní zboží, rychlé doručení

Rychlá komunikace i dodání. Zboží plně odpovídá popisu.

vše OK

Rychlý. Vstřícný.

Snad dorazí, dlouhé čekací doby

• rychlost doručení

Chuťově výborný

• Rychlost vyřízení

Spolehlivost,dobrá komunikace

Reakce obchodu 2sport.cz

děkujeme za Vaši reakci a kladné hodnocení. Ano komunikace je velmi důležitá a je to jedna z našich předností. Jak říkám sama, pokud se komunikuje vše se dá vyřešit! Pěkný den a budu se těšit na další Vaši návštěvu. Lucie z 2Sport

Všechno OK!

Dobrý den, Pavle
    moc děkuji za Vaši kladnou recenzi a jsem potěšena, že jste shledal nákup na naše e-shopu dle Vašich představ a vše jak říkáte bylo OK. Mějte se moc hezky a děkuji
    Lucie a celý tým 2Sport

Po týdnu od objednávky kdy jsem se dotazovala co je s balíčkem který jsem již předem zaplatila,my firma zavolala a omlouvali se že technická chyba a nepropsali se data nebo něco takového. Nejprve chtěli abych si sama zavolala na přepravní společnost nakonec tam volali sami. Co je ale vrchol co mě rozcililo nejvíc že mi ten balíček nebyl dopraven na místo které jsem měla zadané nebo jeho nejbližší, ale dali to na místo o několik kilometrů dál. Nemám vůz tak nevím zda si ho tam vůbec budu moci vyzvednout

Dobrý den, paní Lhotská
    Na Váš email jsem reagovala okamžitě a hned jsem začala situaci řešit, ano, máte pravdu. Bohužel se objednávka zpozdila vinou systémového přenosu, ale bohužel toto je veliká nevýhoda e-shopu, jelikož nemám možnost ověření zdali zákazník objednávku opravdu obdržel dokud se neozve. Dopravci jen výjimečně oznamují, že se zásilku nedaří doručit a dají nám vědět až když se zásilka vrací a to taky jen výjimečně.
    Jsem, ale ráda, že se nakonec podařilo situaci vyřešit a Vaši objednávku doručit tam kam jste chtěla. Také Vám děkuji, že jste se pokoušela tuto recenzi zrušit a velice si Vážím emailu, který jste posléze zaslala s poděkováním.
    Lucie Fabiánová 2Sport

Slečna velice příjemná. S ochotou vyhověla mým požadavkům.

Všechny informace, které zákazník potřebuje má. A protože jsem tady spokojený, budu nakupovat v tomhle obchodě dál, František.

Vážený pane Františku,
    děkuji Vám a kladnou recenzi a jsme velice ráda, že jste s naším e-shopem spokojen. Věřím, že Vaši důvěru nezklameme.
    Lucie a celý tým 2Sport.cz

• Byl to první nákup a vše proběhlo v pořádku

Krásný dobrý den Martino,
    děkuji za Váš první nákup s tím spojenou kladnou recenzi. Velice si toho Vážíme a děkujeme. S pozdravem. Lucie s 2Sport.

Reakce obchodu 2sport.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Přeji, ať Vám zakoupené zboží slouží k Vaši spokojenosti. Za celý tým 2Sport Lucie

• Výborná komunikace

Dobrý den paní Moniko,
    velice Vám děkuji za kladnou recenzi a vyzdvihnutí rychlosti a dobré komunikace, velice si toho vážím a ještě jednou děkuji.
    za celý tým 2Sport se loučí Lucie

Rychlé bezproblémové dodání, kvalitní zboží

Reakce obchodu 2sport.cz

Dobrý den, velice děkuji za kladnou recenzi pro náš e-shop.
    S pozdravem Lucie a tým 2Sport.cz

Rychlé dodání a dobrá komunikace

Reakce obchodu 2sport.cz

děkuji za kladnou recenzi pro náš e-shop a tím také pro náš tým 2Sport.cz. Všichni se velice snažíme, aby se našim zákazníkům nakupovalo co nejlépe.
    Lucie z 2Sport.cz

Dobrý den Dano,
    děkuji za celý tým 2Sport, za pozitivní recenzi. Velice si toho vážíme.

Obchod je ok, jsem spokojen.