• Dlouhá dodací lhůta

• Good prices

WHen they say items are in stock, they usually are not. So you wait a week or 2

První obj. jsem zrušila po neschopnosti dodat zásilku po 3 týdnech od úhrady, druhá mi bylo řečeno, že dojde do 5 dnů a znova mají problém. Adri

• dlouhá doba dodání

Ještě mi od nich přišla faktura, jakou svět neviděl. Je na ní jen logo firmy a pak nic. Čistý papír. Chodí klamné informace do mailu.

• Doručení trvá dlouho

Cocky dosud nedorazily a telefon maji vypnuty.

Zboží, které mělo být skladem vůbec skladem nebylo. Již je to 14 dní od nákupu a zboží stále nemám. Nikdo se mnou ani nekomunikuje - vždy mi přijde jen e-mail z automatu.

Dobrý den, už 3.krát se mi stalo, že čočka po nějaké době (u měsíční čočky např. po 2 týdnech) se natrhla. Používám čočky už 5 let a když jsem objednávala u konkurence, nikdy se mi toto nestalo, takže vylučuji roztržení při aplikaci, jsem přesvědčená, že je to způsobeno materiálem. Adriana.

Obchod dal špatne údaje o adrese, na kterou to melo byt dodáno. Ani Přepravní společnost mě nemohla informovat, protože dle nich, nedostali na mě ani tel číslo. Kdyz mi cocky nedorazili ani po tydnu, zavolala jsem si sama do přepravní společnosti, kde mi vše toto bylo řečeno. Musela jsem si s nimi domluvit nový den dodání a nadiktovat svou adresu a tel číslo, které od vás vůbec nedostali. Což je Docela hrubá a podstatná chyba.

S eshopem jsem velmi nespokojená.
    Tyto čočky objednávám dceři již několik let u různých dodavatelů - eshopů, dle ceny.
    V pondělí mi zaslali informaci, že bylo zboží odesláno přepravcem GLS.
    Ve středu jsem začala pátrat po zboží.
    Infolinka (mobilní telefon nikdo nezvedá),a na email odpověď až druhý den cituji: "E mail,který jste dostala v pondělí oznamoval, že Vaše zásilka byla odeslána ze skladu.Bohužel služba GLS má na doručení 3 až 5 prac.dnů a na stránkách je uvedeno POZOR! Opoždění doručení zásilek!".
    Ano, informace o opoždění zásilek je sice na stránkách uvedena, avšak ne přímo u objednávky, při objednání si této informace vůbec nevšimnete, tak jako jsem si vůbec nevšimla, že objednávám zboží u polského dodavatele.
    Dle mnoha recenzí jsou zásilky dodávány se zpožděním trvale.
    Ve čtvrtek jsem obdržela informaci od dopravce GLS, že pro mě připravili balík, který mi budou doručovat a dle mého předpokladu GLS doručila balík ihned následující pracovní den.
    Pokud Vás tedy tento eshop informuje o odeslání zboží, znamená to odeslání ze skladu v Polsku.
    Navíc mi byly dodány čočky jiné, objednávala jsem Biofinity Aquaform, byly dodány obyčejné!

• Dlouhá doba doruceni

Objednávala jsem 24. května, je 4. června a objednávku stále nemám. 2. června přišel email ze objednávka byla odeslána. Když jsem eshop kontaktovala s tím že mě stále žádná dopravní společnost nekontaktoval, bylo mi odepsal že to že mi přišel email objednávka odeslána znamenalo pouze to že byla odeslána že skladu a že dopravci bude teprve předána. Rozhodně nedoporučuji, předávat dopravci objednávku 2 dny mi přijde dost dlouhá doba, v dnešní době kdy si jinde zboží objednáte a max do dvou dnů máte zboží doma. Zde doba dodání zhruba 12 dní... Rozhodně můj první a i poslední nákup na tomto eshopu.

Objednávka mi dorazila po více než týdnu od objednání i když u zboží bylo uvedeno, že mi přijde za dva dny. Rozumím tomu, že je složitá situace, ale objednávky z ostatních e-shopů mi normálně dorazily.

Uz jsen cekam na moje cocky 10 dny, ale jeste nedostala jsem

• toto není e-shop , je to zprostředkování prodeje ze zahraničí

Bohužel zatím nic nedorazilo ani email, kde je predběžný čas dodání.

• Objednala jsem si 2x 90 kontaktnich čoček..... Objednávka se zpracovává..... Nevadí.... Je před vánoci, všechno rychle mizí... Zaslali mi 6x30 ks čoček..po mém dotazu... Po 14 dnech... .ok,beru...ale 1x cena 950,-Kč a 1x cena 1049,Kč.... Nechápu... Bez upozornění, dotazu, čehokoli....

• Nízké ceny
    • Dlouhé dodací lhůty

• Strašně dlouhá dodací doba, nakupoval jsem zde naposled.

cocky v domluvene lhute neodeslalu a nekomunikuji

• Zboží jsem objednala před dvěma týdny! A zatím vůbec nedorazilo. Nedostala jsem žádný potvrzující mail. Na webových stránkách nefunguje kontakt na zákaznické centrum. Nevím, jestli se nejedná o podvodné stránky..

Raději nekupovat!!