• rychlost dodání
    • trošičku komunikace vázla , ale pak vše ok

Původně jsem napsala hnusnou recenzi , ale hned po ní se mi ozval obchod a vše šlo úplně hladce .
    Objednala jsem helmu ta přišla cca do týdne . Bohužel byla synovi veliká. Takže jsem žádala o vrácení
    Přišel štítek a na to hned jsem odeslala
    Takže vrácení výrobku proběhlo jedna dvě a peníze na účtu do týdne .
    Takže měním recenzi na super a obchod doporučuji.
    Jak dodání zboží tak vrácení

Objednávala jsem mikinu, která přišla s křivým švem. Reklamace, komunikace a výměna proběhla okamžitě a bez problémů.

• U produktu mají název i fotku novějšího modelu, kamera 10C PRO (rozlišení 4K) , přišel ale starší model 10C EVO (rozlišení 2K). Mob. žádný. Za mne podvodný web. V popisu výrobku je model starší model. Past pro nepozorné.

• Podvodné slevy

Už po druhé se mi stalo, že jsem si objednala a zaplatila produkt, který byl ve slevě, přičemž ze zákaznického centra napsali, že nastala chyba v systému a poslali pouze polovinu. Peníze zpět nevrátili.

• Rychleji než byla doba doručení, věci vypadají supr, dres a rukavice dětské i s podpisem vlastním
    • Čekal jsem chleba s máslem naštěstí přišlo co mělo.

Já bych se už nebál ale možná je to jen oblečení další věci jsem zatím neobjednaval.

• Rychlé dodání.
    • Mimo emailu není žádný jiný kontakt na prodejce, což opravdu může být problém při reklamaci nebo vracení zboží.

Měl jsem podle recenzí trochu obavu, ale zboží za 2700 Kč objednáno ve středu dorazilo naprosto v pořádku kompletní v úterý. Za mne pro tentokrát spokojenost.
    Nicméně u drahých položek bych do toho asi nešel.

• nulová komunikace
    • bez kontaktu, pouze odpovědní formulář, na který nereagují
    • dlouhá dodací doba
    • v podstatě nemožnost vrátit nevyhovující zboží
    • možnost úhrady pouze kartou předem

Dejte si velký pozor na tento e-shop ! Pokud budete mít kliku a zboží se po víc jak 2 týdnech vůbec dočkáte, doufejte, že vám padne, protože možnost vrácení je v podstatě nulová ! Synovi konečně dorazila helma, velikost jsem vybírali dle tabulek, vše poctivě změřili, ale je malá. Hodně malá.
    Chtěla jsem ji vrátit přes jejich "formulář vrácení". 1. krok, ve kterém zadáte email a číslo objednávky, byl ještě OK, ale jakmile zaškrtnete zboží, které chcete vrátit, vyplníte důvod vrácení (což mimochodem ze zákona není povinné) a potvrdíte, že souhlasíte s jejich podmínkami vrácení, už se dál nedostanete. Tlačítko "pokračovat" už dál prostě nereaguje. Zkoušela jsem to několikrát a NIC. Psala jsem i odpovědní e-mail, ze kterého mi potvrdili objednávku, ale nikdo nereaguje. Zkoušela jsem je kontaktovat i přes jejich "dotazové okénko", ale opět NIC. Absolutně NIKDO nereaguje. Na krabici, ve které zboží přišlo žádná jejich adresa uvedená také není, takže to prostě není jak vrátit. Proto VARUJI další, kdo zvažují koupi - DEJTE SI VELKÝ POZOR !!!

• Špatná komunikace
    • Platba pouze kartou
    • Sklady v Polsku, pravděpodobně vždy delší doba dodání

Objednané chrániče na kolo nepřišli do třech týdnu. Po dotazu proč má zásilka stále nepřišla, mi odpověděli, že velikost chráničů, kterou jsem objednal, není skladem a že mou objednávku ruší. Momentálně třetí den čekám na své peníze, celkem tedy už 4. týden, kdy jsem jak bez peněz, tak bez chráničů.

Zatím čekám druhý týden, než mi zboží přijde. Dnes byl poslední termín odhadovaného doručení a stále dle sledování nebyla zakázka ani odeslána, takže mám přes čtyři tisíce čert ví kde

• Kvalita

Já můžu jenom pochválit. Kupoval jsem kalhoty (aramid s chrániči), v sobotu večer jsem objednal a za 3 dny ve středu přivezla GLS. Takže maximální spokojenost. Mile překvapila i kvalita zpracování, nikde žádné nezapošité nitě, látka kvalitní, za 1500, takže pecka. Palec hore a doporučuji, nakoupím zas.

• komunikace
    • levné ceny
    • vše k mání
    • sklad polsko
    • platba jedině kartou

Prvně jsem měl z tohoto eshopu strach kvuli recenzím. Ale můžu potvrdit že vše přišlo ve správné barvě a v pořádku.
    Doba doručení byla dlouhá cca 3 týdny. Eshop mě informoval že má zpoždění jeho dodavatel.
    To se může stát každému eshopu.
    Komunikace příjemná a rychlá, doporučuji psát jim na facebook. Samozdřejmě email není taky problém.

• Komunikace strašná
    • platila jsem on-line kartou, peníze se odecetli hned. I po 5 dnech neustálého čekání na zprávu o stavu objednávky a hledání kontaktu, kde mají jen email, takže člověk je vázány na čekání kdo mu kdy odpoví, mi bylo řečeno, ze platba neproběhla. Přesto , ze mi paty den DPD poslalo zprávu, ze mi budou dorucovat balíček.
    • Neochota

• Kvalita
    • Sklad v Polsku

• Profesionální přístup
    • Rychlé řešení reklamace
    • Velice proklientský přístup

Mnohokrát děkuji za Váš přístup!
    Jedná se o objednávku 60330814.
    Dodání 2x náhradních dílu zdarma mě velice potěšila!

Vlastimil Kopytov

• Objednal jsem silikonové hadice chladiče na ktm EXC v modré barvě. Za ty peníze jsem čekal, že vse bude v pořádku sedět, bohuzel jsem si ale vsechny hadice musel jestě upravovat a stejně neseděly, i presto, ze bylo uvedeno, ze na muj model motorky sedí. Kdyby se mi při sundávání originální hadice nepoškodily, okamzite bych je poslal zpet a pozadoval vrácení peněz. Jedno je ale jisté, z tohoto krámu již nikdy nic nekoupím!

Více uz nikdy

Velká spokojenost, objednala jsem MX dresy, vzhledem k velmi nízké ceně, jsem předpokládala, že se jedná o chybu v systému či padělek, ale do 5 dní dresy dorazily a jsou opravdu kvalitní. Doporučuji!

• Super ceny
    • Velký výběr
    • Ochota obchodníků
    • rychlé jednání
    • Příjemný personál
    • Škoda že nelze dodat zboží na dobírku

Objednal jsem si chrániče kolen EVS když jsem zjistil že zboží které mi přišlo mi bylo těsné Zavolal jsem na zákaznickou linku kde mi sdělili že není problém s výměnou zboží objednali kurýra DPD který přijel a zboží odvezl z obchodu mi zavolali že zboží přijeli a posílají nové větší poté opět Kurýr přijel a zboží přivezl vyměněné za větší celý obchod i s výměnou zboží Netrval ani měsíc s tím že zboží bylo dodáváno vyměněno v zahraničí!!!!! Super budu se těšit na další obchod Všem vřele doporučuji

• +
    • -

Na závěr 25.1.2018 po dalším urgování bylo zboží doručeno včetně dárku jako omluva.

• velký výběr
    • ceny
    • kvalitní zboží
    • viz shrnutí
    • komunikace
    • nemám všechno zboží z objednávky a ani vrácenou platbu

Nikdy jsem hodnocení nedával ale po zkušenosti, kterou mám jsem se rozhodl jedno udělit.
    Objednávka zboží standartním způsobem jako u jiného eshopu, záměrně jsem vybíral zboží které bylo označeno skladem. Hlavní položkou mého nákupu byly rukavice v akci u kterých byla příznivá cena, ostatní položky byli trička, akční cena kolem 140 korun (po dodání velká spokojenost).

Platba proběhla kartou předem bez problému.

Po čtyřech dnech přišla odpověď že nejsou rukavice skladem (objednávku jsem odeslal 25.12.2017 odpověď přišla 29.12. proto se dá omluvit prodleva) Požádal sem o nahrazení rukavic jiným modelem, a potvrzení dostupnosti. Komunikace mailem probíhala z minuty na minutu, dostupnost byla potvrzená a byla odsouhlasena výměna rukavic za jiné.

2.1. potvrzení odeslání objednávky a 4.1. dorazil balíček.

Balíček jsem převzal, otevřel a hle... rukavice v něm nebyly.

Píšu email do eshopu jaký mám problém, okamžitě se mi vrací odpověď že zřejmě došlo k chybě při balení v distribučním centru a rukavice jsou mi okamžitě odeslány i s malým dárkem jako omluva. Vše během 4.1.2018

15.1.2018 píšu do eshopu zda byl balíček odeslám-bez odezvy
    18.1.2018 píšu do eshopu zda byl balíček odeslám-bez odezvy

bohužel nemůžu tento eshop doporučit protože skoro po třech týdnech nemám ani objednané zboží a ani peníze (platba kartou proběhla předem) a komunikace žádná neprobíhá

• Levný e-shop
    • Kvalitní věci
    • Trvá trochu díl dodání ale nic strašného.
    • Nedostal jsem sledovací číslo zásilky ale dá se to sledovat na jejich webu

Nic