• přijatelné ceny, velice rychlé dodání

Rychlost

• Super , vše proběhlo v pohodě .

vše OK.

Vše proběhlo rychle a v pořádku

Vše fungoval na 100% od objednávku po dodání!!!

ryché doručení

• Dobrá komunikace obchodu
    • Na webu mi chybělo nějaké konstatování nebo ještě lépe upozornění, že krbová vložka neobsahuje stojan nebo klapku k externímu přívodu vzduchu - fotky u krbové vložky jsou zavádějící (obsahují stojan) - budu muset doobjednat zvlášť a možná i někde jinde.

Pouze přeprodej z Polska s přirážkou - existují i e-shopy, které si dávají přirážku menší.

• Vse ok

• Rychlost dodávky, příjemný a vstřícný přístup na zákaznické lince

• Výhodná cena
    • Rychlost vyřízení
    • Pouze potvrzení objednávky
    • Chyběla informace o předání dopravci

Lepší by byla větší informovanost v průběhu vyřizování objednávky.
    Možnost více přepravců by byla vhodná.
    Jinak spokojenost.

rošt je opravdu masivní, velká spokojenost

Vše v pořádku.

Jen velmi pozitivní zkušenost s firmou.

Rychlost dodání zboží

Nakupoval jsem poprvé a jsem spokojen.

Zboží jsem objednal v pondělí a poněvadž se objednávka tvářila jako že je poslední informace bez potřeby PIN, zastavil jsem se v pátek v obchodě. Prodávající vůbec nezaregistroval, že jsem něco objednal a tak mě hned postavil do pozoru, že co po týdnu ho honím. Po dvóu dnech přišla informace že zboží je možno vyzvednout. Je to eshop, který nevlastní na skladě žádné zboží a jen překupuje.

Reakce obchodu 24krby.cz

Zákazník v Pátek 4.2.2022 v 18:30:16 zboží objednal. Dne 8.2.2022 dostal emailem informaci, že je zboží připraveno k vyzvednutí na prodejně a 9.2.2022 zboží vyzvednul.

• Nechtěně jsme odeslali dvě platby a byla nám vrácena hned po přečtení emailu s prosbou o vrácení.
    • Sice jsem se do obchodu nedovolala, ale hned jak to bylo možné, tak mi volali zpět
    • V eshopu byl kupovaný produkt označen skladem +5 ks, po telefonátu mi bylo řečeno, že momentálně není skladem a že naskladní koncem ledna( objednávka proběhla 24.1). Kdybych sama nevolala, tak nevím, zda o tom vůbec budu vědět. Dnes je 10.2 a ticho po pěšině. Právě mi přišla SMS, že mi přijde balíček a mmnt. nic jiného nečekám, ale e-shop mi vědět nedal.

Mám velmi smíšené pocity a celkové hodnocení nechám po případné druhé objednávce.

V pořádku.

• Výborná komunikace