Produkt byl uvedený jako skladem, ale realita byla jiná, po několika týdnech čekání bez termínu doručení jsem objednávku musel zrušit.

• Známý obchod
    • Dobré ceny
    • I přesto, že objednané zboží nebylo skladem a po telefonickém kontaktu s prodejcem nemám zatím žádné odezvy o objednaném zboží..
    • Nemožnost platby kartou online či převodem, pouze hotově i při doručení kurýrem..

• Zboží dorazilo rychle a nerozbité.
    • zboží bylo použité - jedna z makro čoček nebyla zabalená v originálním papírku a byla špinavá - ušmudlaná, dost velké zklamání.

• Dostupné zboží je nedostupné
    • Nedodržené termíny dostupnosti zboží

Dnes je to desátý den od objednání a zboží by snad mělo dorazit..... uvidíme????? I když bylo zboží na objednávku tak šest dnů žádná zpráva, jenom oznámení, že objednávku přijali....... Už jsem to chtěl zrušit......

Nabízejí zboží, za bezkonkurenční ceny. Zboží vám ale nedodají i přes to, že je to nový produkt. Pak už vás čejají jenom výmluvy. Za vším je pravděpodobně jen snaha o zviditelnění ve srovnávačích cen.

• Telefon jsem objednávala 12.3.2019 s tím, že není skladem a jakmile eshop zboží naskladní bude mě informovat. Do dnešního dne nic....žádná zpráva. Zítra objednávku zruším (bude pondělí)

• nabízené zboží nejsou schopni dodat

Podbízí se cenou a nakonec Vám napíší, že zboží nejsou schopni dodat, protože není u dodavatele a nabídnou Vám zrušení objednávky. Nemám tucha, kdo jej jeich dpodavatel, ale všichni ostatní objednanou myš Logitec Verticical jsou schopni zajistit.

• Volám jim tam paní mi řekla, že příští týden bude naskladněno a přijde :D pak zrušilo objednávku.. :D

Inzerují zboží skladem, ovšem skladem není, komunikace žádná.

• Ceny
    • Nechovají se prozákaznicky

Dodané zboží příliš neodpovídalo fotografiím a popisu, chtěl jsem zboží vrátit. Odeslal jsem zboží na adresu obchodu. Bez jakékoliv konzultace se zboží vrátilo. Zboží jsem sice bral na firmu, ale i tak bych očekával vstřícný přístup k zákazníkovi. Konkurenční velké e-shopy si asi váží zákazníků víc a jsou ochotni vrátit peníze, nebo alespoň vyměnit zboží. Pro tento zákaznicky nepřátelsný přístup tento obchod výrazně nedoporučuji.

• nekomunikuje

• Nabízené zboží je oproti jiným prodejcům levné.
    • Nabízení zboží, které nemají.
    • Dodací lhůta je, až zboží dostanou - na základě dotazu mě bylo zděleno, ž to bude trvat minimálně 3 týdny.

zboží jsem v pátek viděl skladem tak jsem ho objednal v sobotu ale to už skladem nebylo a už je tomu 14 dní a zboží stále není skladem takže nic k doručení takže rychlost obchodu je fakt zarážející.

• Objednáno 3Tb HDD a přišel 2Tb, s nálepkou 3TB

• nepřehledné informace o stavu zásob a termínu dodání
    • špatný infosystém, komunikace se zákazníkem

Never received my order or any update. thank you for wasting my time.

• Zboží, které mělo být skladem, skladem nebylo.

Nabízejí zboží, které nemají, nabídku neodstraní ani po nesplněné objednávce.

Zbozi dorazilo avsak personal zjevne nepozna cernou barvu vyrobku od modre. Nebo na to mozna jen kaslou.