220volt.cz

Ověřeno zákazníky

457 recenzí z celkového počtu 1089 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod 220volt.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze 220volt.cz

Přidáno: 25. března 2017

• Komunikac-Po objednani nfo ze zbozi neni na skladu.Po tydnu zadna dalsi informace

Přidáno: 23. března 2017

• TV levnější než ostatní o 1000Kč
  • rychlé dodání na dobírku ZDARMA
  • horší přehlednost a občas maďarské popisky

Dobrý prodejce, ještě lepší ceny. Kdyby nebyl dobře hodnocený na heuréce asi bych neobjednal z důvodu přehlednosti a českomaďar popisků.

• ceny

jitka

petyy

• Nízká cena.
  • (ne)kvalita balení, (ne)komunikace, neférové jednání.

Následuje výčet událostí sepsaný nejprve pro web www.vasestiznosti.cz, následně pro ČOI. Proto taková obsáhlost. Alespoň si můžete udělat obrázek o fungování této "společnosti".

10.11.2016 - objednávka na dobírku u společnosti 220volt.cz s.r.o. - harddisk Seagate Archive 3.5" 8TB (ST8000AS0002) - nebyl tou dobou skladem.
21.11.2016 - PPL převzalo k doručení zásilku s číslem 40691153978 - váha zásilky 0.8kg
23.11.2016 - Zásilka doručena - plastová obalka s na omak lehce mekkým obsahem. Vzhledem k charakteristice balení nebylo možno určit zda je citlivé zařízení uvnitř obálky dostatečně zabezpečeno proti poškození, avšak obálka na pohled nejevila známky poškození, proto zásilka převzeta. Po otevření zásilky zjištěno, že obalka obsahovala okolo harddisku pouze PE pěnu o tloušťce pouhého 1 cm. Po připojení k PC harddisk samozřejmě nefungoval -> harddisk zvukově projevoval poškození -> neustálé parkování čtecích hlav, opakované seekování, atd. Takovéto projevy může harddisk mít při různých druzích poškození, od špatné výroby po poškození při pádu, apod.
25.11.2016 - Harddisk zaslán zpět do firmy 220volt.cz s.r.o. k reklamaci. K reklamaci byly dodány údaje o poškození zjištěné analyzačním nástrojem S.M.A.R.T., který je určený k detekci poškození harddisků, dále výpis z nabíhání operačního systému, který též prokazoval špatnou funkčnost harddisku a dále též odkaz na YouTube (https://youtu.be/Q8Su96m1fFU) se záznamem podivného chování harddisku. Zásilka zabalena do kartónové krabice, vyložena na těsno - či-li zabaleno tak, jak se na takovéto citlivé zařízení sluší - váha 0.97kg
28.11.2016 - Doručení zásilky do firmy 220volt.cz s.r.o.
30.11.2016 - PPL převzalo zásilku od firmy 220volt.cz s.r.o.
01.12.2016 - Doručení zásilky - tentokrát byl harddisk řádně zabalen v kartonové obálce, disk obalen původní PE pěnou a následně další dvojitou vrstvou bublinkové folie - váha 1.05kg. Obálka též disponovala označením "křehké", což původní plastová obálka vůbec neměla. V obalce mimo disku bylo vyjádření o zamítnutí reklamace z důvodu mechanického poškození disku. Při kontrole disku jsem na něm našel jeden naťuknutý roh. Nutno podotknout, že naťuknutý tak lehce, že při běžném pohledu na disk nebylo toto poškození zřejmé. Nejsem si vědom, že by harddisk v tomto stavu odcházel k reklamaci. Stejně tak to však nemohu vyloučit. Pokud v tomto stavu odcházel do reklamace, přišel v tomto stavu již poprvé - ostatně chování harddisku tomu od začátku nasvědčovalo.
02.12.2016 - Firma kontaktována telefonicky v pátek večer a vznesen nesouhlas s řešením reklamace. Bylo mi doporučeno, ať je kontaktuji e-mailem.
04.12.2016 - V neděli, odeslán e-mail s nesouhlasem s řešením reklamace. Firma též informována o mých následujících krocích: vrácení zboží, odkaz na paragraf 2161 odst.2, který uvádí, že zboží u kterého se vady projeví během prvních šesti měsíců od koupě je považováno za vadné již v okamžiku jeho převzetí (můj případ). Dále jsem firmu informoval, že odstupuji od kupní smlouvy a požaduji navracení peněz. Též jsem firmu informoval, že dalším krokem v případě nevyřízení mého požadavku bude kontakování webu vasestiznosti.cz
5.12.2016 - Harddisk zaslán zpět do firmy 220volt.cz s.r.o. s průvodním dopisem obsahujícím odstoupení od smlouvy a další informace, které byly obsaženy v e-mailu ze 4.12.2016. V dopise též byly uvedeny kontaktní údaje a bankovní spojení.
7.12.2016 - Firma 220volt.cz s.r.o. zásilku převzala. Reakce žádná. Firma se mě nepokusila kontaktovat ani telefonicky, ani e-mailem, peníze též nevrátila.
15.12.2016 - Zadání stížnosti na webu www.vasestiznosti.cz (dTest).
19.12.2016 - Stížnost vystavena na webu www.vasestiznosti.cz, společnost webem kontakována. Reakce žádná.
Z důvodu stěhování řešení pozastaveno
20.02.2017 - Podání stížnosti na ČOI ADR
08.03.2017 - První reakce firmy od nákupu. Konečně uzána reklamace, avšak takto tristním způsobem:

"Dobrý den,

na základě Vaší žádosti o zahájení mimosoudního řešení sporu Vám oznamujeme, že vyhovujeme Vaší žádosti o navrácení uhrazené finanční částky. V příloze naleznete opravný daňový doklad i doplněný reklamační protokol. Z našeho pohledu jde o sled nedorozumění. Pokud byl disk poškozený již při převzetí, a tuto skutečnost byste uvedl do e-mailové komunikace, mohli jsme celou věc řešit zpříma výměnou disku pro Vás a žádostí o náhradu škody od dopravce. Bohužel, protože došlo k prodlení od oznámení vady a zjištění poškození zboží, již nebylo možné zásilku reklamovat.
Děkujeme Vám za pochopení.

220volt.cz"

14.03.2017 - obdrženy peníze na účet - 4 měsíce od koupě.

Co myslíte, doporučím Vám nákup v této firmě? Pokud máte rádi svoje nervy, tak silně NEDOPORUČUJI. Doporučuji též přečíst si negativní reakce ostatních kupujících zde na Heurece. I oni se podivovali na kvalitou balení zásilek, jeden dokonce též nad balení harddisku. Jemu však zřejme funguje.

No, od teď 220 voltů už jen v zásuvce... :-)

Jiří Rajnoch

Bezproblémovost
Ano

Helena

Přidáno: 19. března 2017

• Dobra komunikace rychle dodání!

Jsem spokojena

Vašek

Přidáno: 17. března 2017

• Cena dodací podmínky
  • Nevím

Obchod poskytuje kvalitní služby ( dobrá cena, komunikace i termín dodání).

týpek

Přidáno: 17. března 2017

Zboží dorazilo a v pořádku funfuje. Jen krycí fólie byla nesprávná. Velikostně seděla, ale prostupy pro vrchní kontrolky byli špatné. Vzhledem k ceně fólie jsem toto ani s obchodem neřešil.

Jana

Přidáno: 16. března 2017