• nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 2 týdny

• rychlá dobrá kmunikace a ceny
    • problém s doručením z mé strany obchodem rychle řešen a vyřešen
    • spokojenost

nemám

• nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 2 týdny

• Nejedná se o originální příslušentství

• jednání

• nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 3 týdny

• nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 1 měsícem

• vše OK
  • nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 2 měsíci

• relativne rychly (odeslano o 1 pracovani den pozdeji)

Posilaji POUZITE zbozi, prestoze pri objednavce tak nebylo oznaceno. V mem pripade CUBOID Lite - lehce poskrabana zadni cast, chybejici cislo pro overeni platnosti, chybejici ochranna folie obrazovky, otisky prstu predchoziho uzivatele na obrazovce. V mem pripade jsem stale celkem spokojeny s nakupem (cena byla prizniva), ale nelibi se mi, ze jsem nebyl informovat o faktu, ze jde o pouzite zbozi (napr. jak dlouho vydrzi interni nevymenitelna baterie, kdyz uz byl mod pouzivany?). Proto nemohu tento e-shop doporucit.

Nemám výhrady, spokojenost.

• Rychlost dodání, cena
    • Jedna baterie mechanicky poškozena, ovšem opatřena pyšným hologramem Mavex
    • Druhá baterie v pořádku, nicméně přes 3 roky stará

Bohužel jsem objednával podle ceny, poučení pro příště. Rada ostatním - vůbec z tohoto obchodu nic nekupujte a rovnou si zboží objednejte z dobře hodnocených eshopů nebo ješte lépe v kamenné prodejně, vyšší cena vykoupí bezproblémové zboží. Baterii jsem zlikvidoval a koupil novou, protože je mi naprosto jasný další postup obchodu - po vrácení další prodej nic netušícímu zákazníkovi ;)

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Z Vašeho hodnocení bohužel nechápeme několik věcí.
    - označeno pyšně hologramem...ano, je to pravda, většinu baterií označujeme našim hologramem, protože prodáváme několik set baterií týdně a velice často se nám stávalo, že někteří "vychytralí" zákazníci se nám pokoušeli reklamovat cizí baterie
    - "protože je mi naprosto jasný další postup obchodu" - netušíme, co tím myslíte, ale skutečnost je, že se snažíme řešit reklamace obratem. Samozřejmě nás velice mrzí, že máte problém s jednou položkou ze čtyř, které jste u nás zakoupil. Zašlete tedy k nám na reklamaci a my ji obratem vyřídíme.
    - baterie je 3 roky stará. Tuto baterii jste si objednal a my Vám ji řádně dodali. To že byla vyrobena před třemi lety, nemá při jejím kvalitním skladování žádný vliv a vězte, že baterie do telefonů jako je LG G5 kterých se prodávalo pár kusů ročně a to již hodně dávno, tak se baterií rozhodně nevozí mnoho.
    - a již jen stručně...nabádáte, aby zákazníci od nás nekupovali a kupovali od dobře hodnocených eshopů...je dobře zřejmé, jak jste se díval, ale naše hodnocení je pravidelně kolem 94-97% a když se sám podíváte, uvidíte, že máme bezmála 1700 pozitivních hodnocení. Když si vezmete v potaz, že pozitivní hodnocení dává tak jeden ze sedmdesáti a negativní téměř každý, může si každý inteligentní člověk udělat jasný obrázek.
    Jako poděkování za recenzi Vám byl na email zaslán slevový kupón ve výši 50 Kč na Vaši příští objednávku.

• Vše jak má být

• Nic mě nenapadá

• rychlost vyřízení obědnávky
  • nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 2 měsíci

Rychlost a spolehlivost dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši hodnotnou zpětnou vazbu a pozitivní hodnocení. Jako poděkování Vám byl na email zaslán slevový kupón ve výši 50 Kč na Vaši příští objednávku.

• rychlá reakce

Vse ok

• nakoupil v obchodě 1nakup.cz před 3 měsíci

Telefon byl nefunkční, na reklamaci je 30dní, koupila jsem si jiný v kameném obchodě.

• Rychlost odeslání
    • Nízké ceny
    • Popis produktu neseděl, asi stažený z jiného portálu. Obal rozhodně není bílý, ale smetanovo-zlatý, což se trochu tluče s bílým mobilem. Ovšem na funkci to nemá vliv :)