Dobrá komunikace ,rychlost dodání

Vše v pořádku. Rychlé vyřízení.

Super rychlost dodání. Díky

• velmi rychle dodani zbozi
    • osobni odber zdarma v Praze

Majitel obchoduje se starými bateriemi, které se někde válely od roku 2014.
    V mém mobilu jsem měl baterii z roku 2016, ale už to chtělo ji vyměnit. Tento prodejce mi ji nabídnul , tak jsem si ji objednal, namontoval a dal na nabíjení. Za hodinu byla nabita a za dva dny vybita. Když jsem po měsíci vrátil do mobilu moji starou baterii, tak jsem si teprve všimnul, že baterie je starší než má originální.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalita

• Display na iP 6S Plus velmi nízké kvality - dorazil s odlepeným panelem

• RYCHLE VYRIZENI.

• Co jsem objednal to jsem dostal bez problémů
    • nevím o žádné

• zatím bez potíží

Objednávka potvrzena , zboží nedodáno , obchod nekomunikuje !

• Dodací dobu mají uvedenou 2-3 dny, uběhl skoro měsíc a doposud se nikdo neozval.

Nemá cenu nic objednávat, nikdo se neozve.

Reakce obchodu 1mobilni.cz

Dobrý den, byl jste informován že zboží už bohužel není skladem a objednávku musíme stornovat.
    Mrzí nás vaše nespokojenost
    Jan Iliáš
    1mobilni.cz
    774 341 994
    [email protected]

• super

• ani po roce nemám mobil odeslaný na reklamaci,protože ho podle 1mobilní na jejich adrese převzal od ČP člověk ,který není zaměstnancem jejich společnosti

spousta mailů k ničemu

• POZOR ted jsou pod GSM Expert

Podvodníci

• POZOR - POKRAČUJÍ POD JMÉNEM MOBILY-RYNEK
    • nekupovat nic!!!!

zlodějina!

• žádné, hlavně pozor na reklamace
    • Vůbec neřeší reklamace, zamítá je s odúvodněním že závada byla způsobena špatným zacházením apod.

Pozor na ně, pokud Vám přístroj bude fungovat OK, ovšem zapomeňte že u nich uplatníte reklamaci a jelikož prodávají šedivky, tak pak máte velký problém jako já - V lednu 2013 zakoupen Sony Xperia T za 9200,- v srpnu přestal fungovat mikrofon - odesláno na reklamaci, vráceno přesně po 30 dnich zpět s odůvodněním - nečistoty v mobilu, vada způsobena zákazníkem - objednal jsem si tedy opravu za své přímo v autorizáku SONY - sdělení servisního technika - tento mobil nebyl nikdy nikým rozebírán aby byla zjištěna příčina nefungování mikrofonu a navíc uvnitř byl přístroj naprosto čistý, jako by vyjel z linky. TAKŽE PŘÁTELÉ OPAKUJI - POZOR NA NĚ, V PŘÍPADĚ REKLAMACE ČI NĚJAKÉHO PROBLÉMU UTŘETE!!

• nabízí zboží, které není sto dodat

• Pokud dojde na reklamaci , přestane veškerá komunikace, žádné vyjádření , po třetí reklamaci stejné závady jsem žádal peníze zpět, došel jen balík na dobírku za 120kč od nich zpět, žádal jsem vysvětlení co je to za balík a proč 120kč? První hovor když jsem volala vzal, že se ozvou, a nic, email jsem psal odpověď nic . Komunikace přestala, telefon mne už neberou, právě se radím s ČOI jak postupovat, opravdu katastrofa.

Jednání se zákazníkem nulové, nikdy více

• objednal jsem mobilní telefon, který byl uveden skladem.Po 9 dnech jsem dostal od obchodu prvni informaci - že ho neumi sehnat, a že objednávku ruší.