rychle, porfektně zabaleno

S nákupem jsem spokojená

Musim podotknout, ze toto neni obchod. Je to v pravem slova smyslu “PECOVATELSKA SLUZBA” .. Nepovazuji jejich sluzby za sluzby jak je zname, ale je to pratelska, laskava a rychla vypomoc, za kterou si radi zaplatite. Takovy druhy online obchod neznam.. a ze jich pouzivam hodne. Patri jim muj obdiv i velky dik!

dobrá komunikace s obchodem

• super nákup bez cesty do Německa

velmi spokojení zákazníci

• rychlost,pohotovost a kvalita

• Spolahlivost

• velmi dobrá komunikace

• Velký výběr zboží za dobré ceny.
    • Žádná.

Celková spokojenost.

• komunikace
    • dobré ceny

• Skvělý přístup

Super komunikace, rychle odeslání. Určitě zde znovu ráda nakoupím. Velká spokojenost.

Zboží dorazilo v pořádku a včas

• Velmi šikovná a zajímavá služba, jak koupit věci z Německa, i když jste daleko.
    • Tovar predražený.Cena v kč.Na každých 10kg treba nová objednávka na nový prevod v €,čo znamená,že keď objednávate 50 kg platíte 5xprevod po 10€ plu 5x doprava atď...
    • Je ich veĺa

Reakce obchodu 123znemecka

Mrzí mě takovéto hodnocení, když paní si nakonec nic neobjednala, objednávku stornovala a umí jen házet špínu. Na e-shopu máme uvedeno, že zasíláme zboží na Slovensko jen přes Zásilkovnu a pouze do 10 kg (Zásilkovna větší zásilky nepřepravuje), paní jsem to i několikrát telefonicky vysvětlovala. Nejsme žádný velkoobchod, aby si u nás někdo objednával 50 kg zboží, samozřejmě má možnost si objednat zboží jinde, což jistě udělala. Pokud paní nemá ani účet v bance a chce si objednávat přes e-shop z Čech na Slovensko, tak to asi úplně dobře nepůjde. 10 Euro za bankovní převod ze Slovenska do ČR nemohu hodnotit, ale když paní nemá účet v bance, tak to asi nebude úplně pravda. Již se mi to stalo vícekrát od zákazníků ze Slovenska, že si na nás vylévají vztek, tak zřejmě brzy přestaneme na Slovensko vůbec zboží dodávat.

Miroslava Kutáková

Moc dobré

• rychlost, spolehlivost, informovanost

Doporučuji a určitě znovu nakoupíme :-)

vše skvělé!

• Dobrá cena