Obchod jako takový nemůže za to, že je kurýr neschopný. Zboží jsem objednávala již podruhé a i v prvním případě byl problém s doručením a Zásilkovna mi po více jak týdnu a neustálém dopisování si zboží sice doručila, ale tak se nestalo v druhém případě a rovnou zboží vrátili zpět na dodavatele, přestože jsem zboží včetně dopravy uhradila předem.

Objednávky vytvořené do 11:00 Vám doručíme následující pracovní den. Následující pracovní den přišla informace o tom, že razítko tak jak byl poslán návrh nelze údajně vytvořit. Objednávku jsem zrušila a nechala štoček vyrobit u konkureční firmy, která s tím neměla žádné problémy.

předpokládali jsme že spolu se štočkama přijdou i samotná razítka, za tu cenu

děkujeme za Vaši reakci.

V objednávce máte přímo napsáno u produktů, které jste si objednali "Stoček na ..."
    Tak tím pádem vám z naší strany bylo dodané zboží správně.

• rychlé vyřízení objednávky
    • výsledné razítko provedením neodpovídá popisu

Objednáte Kulaté dřevěné razítko s výrobou štočku a dorazí hranaté razítko s kulatým štočkem a ještě nalepeným křivě...

Na stránkách napsáno ..když objednáte do 11 hod ..druhý den doručeno. V pondělí 31.10. objednáno..razítko přišlo v pátek 4.11.

• Neodpovidaji na emaily
    • Nezvedaji telefony

Katastrofální komunikace. V objednávce mi dorazilo jiné zboží. Několik dnů se snažím dovolat na zákaznickou linku, na emaily nikdo neodpovídá. Tento obchod absolutně nedoporučuji!

• Možnost si jednoduše online nechat vyrobit razítko, včetně vložení loga
    • Náhled toho, jak bude razítko vypadat
    • Dostatečný výběr různých druhů a velikostí
    • V podstatě nulová komunikace
    • Obchod zboží nedodal

Chtěla jsem si nechat vyrobit dvě razítka, po pracném zadávání a úpravách jsem zboží vložila do košíku a během placení mi přišla zpráva, že byla objednávka zrušena obchodníkem. Bez vysvětlení, jakékoli další komunikace. Platba mi naštěstí nebyla stažena z účtu.
    V čem byl problém, netuším, ale očekávala bych, že ho bude obchod mít snahu vyřešit, což se nestalo.

Reakce obchodu 123razitka.cz

děkujeme za Vaši reakci. Omlouvám se za vzniklé potíže avšak chtěl bych osvětlit tuto situaci a uvést věci na pravou míru.

Objednávku jste si vytvořili sami přes eshop a nepodařila se vám platba přes go-pay platební bránu. Bohužel náš systém automaticky vymazává tyto objednávky pod stejnou notifikací jako kdyby ji učinil samotný admin.

Měli jste možnost nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, ale bohužel od vás jsme neměli žádnou odezvu dosud.

123razitka.cz

• špatně řešený online vlastní návrh razítka

Objednávka skončila u vyhotovení konceptu razítka. Dál ustala komunikace. Objednávka nevyřízena.

štočky do razítka dorazili za tři dny a ještě špatně napsaná ulice

Reakce obchodu 123razitka.cz

Objednávku máte ze dne 03.05.2022 15:20, tím pádem jsme ji vyhotovili a zaslali 04.05.2022 protože vyřizujeme objednávky vyhotovené do 11:00 v ten den. Zásilku jste obdrželi na další pracovní den, tak jak jste byli automaticky informováni v potvrzovacím e-mailu.

Za chybu v objednávce se omlouváme, pokud byste nám napsali nebo zavolali, váš problém bychom obratem promptně vyřešili.

123razitka.cz

• objednávka vytvořena, nikdo se neozval

Reakce obchodu 123razitka.cz

Dobrý den, máte vyhotovenou objednávku s platbou převodem předem na účet a dosud nebyla z vaší strany zaplacena. Všechny informace k platbě objednávky vám musely přijít na e-mail.

• Není co dodat razítko nedodano
    • Posílají přes nespolehlivou zásilkovnu která nedoručuje ale někam ukládá

Komunikace žádná, dokud se telefonicky nezaurgují. Zákazník od nich nemá ani po týdnu žádné informace, zda se výrobku dočká.

Reakce obchodu 123razitka.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci,bohužel je nám líto, ale pokud vaše e-mailová doména má nastavené filtry tak, že vám od nás neprocházejí e-maily. To není naše chyba a informovali jste se o tom při prvním telefonátu. Na vaše reakce jsme hned odpověděli a návrh k objednávce zaslali také jakmile to bylo možné.

• Koupil jsem si raznice z Číny za 150 korun a je to kus něčeho a tady jsem zaplatil 900 za kousek plastu - za tuhle cenu mám vyrobenou šablonu z hliníku na nástřik reklamy - už nikdy bych si neobjednal nic znovu. je to okrádání .

• neochota řešit problém

• Zbozi odeslali jiz druhy den od objednani, ale dle sledovani zasilky uz tyden lezi na depu Zasilkovny v Sobeslavi. Do Zasilkovny se neda dovolat a na mail z dotazem v obchode nikdo nereaguje.

• Strašná nekomnikace

Doba doručení byla o hodně delší než bylo deklarováno.

Reakce obchodu 123razitka.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci, ale bohužel neumíme ovlivnit pokud náhodou kurýrní služba nestíhá doručit balík na další den protože jsou aktuálně naplno vytížené.
    Váš balík vám byl doručen na následný pracovní den. O víkendu bohužel nedoručují.

Nedorazila faktura!

Reakce obchodu 123razitka.cz

Děkujeme za vaši reakci, ale při objednávání jste souhlasili s obchodními podmínkami, že vám bude faktura zaslána elektronicky e-mailem.

Po každé expedici objednávky přijde automatický e-mail s fakturou v příloze.

k) Doručování faktury-dodacího listu

Kupující souhlasí se zasíláním faktur (které jsou zároveň dodacími listy) v elektronické podobě na emailovou adresu zadanou v objednávce.

• Velikost písma malá nevyhovující, razítko pro trpaslíky, absolutně k ničemu. Nikdo z obchodu se nezabývá tím, že posílájí zboží k ničemu.

Reakce obchodu 123razitka.cz

Děkujeme za reakci, ale myslíme si, že vaše reakce je bezpředmětná protože vy jste si objednali a věděli jste dopředu jaký rozměr má razítko a to je 26x9mm. Navrhli jste si sami přes e-shop otisk a nevešel se vám do mřížky, který tam máme. Velikost písma je 6,252 bodů a přičemž nejmenší, které je čitelné je 5 bodů jinak bychom vám razítko ani nevyráběly.
    Pokud nejste spokojen se zbožím.
    Poprosíme vás abyste zboží vrátili a vyreklamujem vám ho bez problému.

• Neupravují ani nepřipravují grafiku
    • Grafik zřejmě umí pracovat pouze s funkcemi Ctrl C / V