• Nákup s pohodlí domova. Cena.

• Skvělá cena
    • Delší doba dodání třeba oproti Alze
    • Nevolejte před 10. hodinou dopoledne neb se setkáte s velkým nepochopením
    • Nepříjemné jednání

dobré ceny, skvělá komunikace

Rychlost

Nakupuji zde telefony zhruba 8 let jak soukromě tak firemní telefony. Rychlé dodání, dobré ceny, ohotný personál…

• výhodná cena, kamenný obchod v Praze s osobním odběrem

už po několikáté jsem tu kupoval telefon, vždy bez problémů

• rychlost dodání
    • komunikace

• Dobrá cena, rychlost dodání, dobrá komunikace

Na e.mail neodpovídají, telefony nezvedají. Na takovou samozřejmost, jako je zaslání faktury v el. podobě rovnou zapomeňte.Celé to působí dost amatérsky

Reakce obchodu 1-2umobil

Dobrý den, pane Martine,

mrzí nás Vaše hodnocení. Nerozumíme ovšem výčitce o špatné komunikaci, vzhledem k tomu, že jsme spolu poměrně dlouze telefonicky hovořili. Faktury v papírové podobě zasíláme z důvodu preferencí našich zákazníků. Na požádání ovšem zasíláme i v elektronické podobě, jak jste se sám mohl přesvědčit, protože už jste ji od nás také obdržel.
    Obchodování s mobilními telefony se věnujeme přes 20 let, tak si dovolíme vyvrátit i nařčení z amatérismu :)

Přejeme hezký zbytek dne,

Rychlé vyřízení objednávky

dobrá cena, rychlost dodání.

Blesková doprava, jeden den jsem objednala, druhý bylo zboží na stole.

• Obchod funguje na trhu již delší dobu, má dobré ceny mobilů, drží záruku 2 roky i na IČO. Zatím jsme ji ale naštěstí nemuseli využít. Rychlé dodání po platbě předem na účet.
    • Nelze platit ani na webu ani na prodejně platební kartou, což se dá pochopit, protože to firmu stojí další peníze navíc.

• Cena a blízkost výdejního místa :-).

• Milé jednání
    • Nízké ceny

• Koupila jsem tu telefon, který nabízeli za trochu nižší cenu než v jiných e-shopech.
    • Trochu překvapení bylo, že je telefon přednastaven pro polské uživatele (nevadí, nastavení lze změnit a polské aplikace odinstalovat) a že se na telefonu při zapínání a vypínání objevuje logo polského operátora Plus (to změnit bohužel nejde). Kdyby o tom byla aspoň jedna věta v popisu zboží, neřeknu ani popel.

Docela dobrý obchod, přeprodává telefony od polského operátora a tím nabízí nižší ceny.

• Super obchod
    • 0

1.den objednáno,2.den doručeno

• Rychlé dodání objednaného zboží.