• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Na e.mail neodpovídají, telefony nezvedají. Na takovou samozřejmost, jako je zaslání faktury v el. podobě rovnou zapomeňte.Celé to působí dost amatérsky

Reakce obchodu 1-2umobil

Dobrý den, pane Martine,

mrzí nás Vaše hodnocení. Nerozumíme ovšem výčitce o špatné komunikaci, vzhledem k tomu, že jsme spolu poměrně dlouze telefonicky hovořili. Faktury v papírové podobě zasíláme z důvodu preferencí našich zákazníků. Na požádání ovšem zasíláme i v elektronické podobě, jak jste se sám mohl přesvědčit, protože už jste ji od nás také obdržel.
    Obchodování s mobilními telefony se věnujeme přes 20 let, tak si dovolíme vyvrátit i nařčení z amatérismu :)

Přejeme hezký zbytek dne,

• Dobrá cena
    • Nelze platit kartou ani když si zboží necháte doručit na zásilkovou kde karty jinak berou, prodejce karty zakázal

Chápu že neberou karty v kamenném obchodě ale proč zakázat zasilkovně aby brala karty to fakt nechápu

• Telefon byl doručen
    • Šmejdi největšího rázu. Při vrácení telefonu do 14 dní si nárokují 1500 Kč za to, že jsem se na něj přihlásil. Samozřejmě naprosto nezákonně a věc již řeším přes ČOI.

Reakce obchodu 1-2umobil

Dobrý den pane Jiří,

oslovení ŠMEJDI, jen proto, že jste znehodnotil zboží, které bylo úplně nové, nepoužité a podotýkáme neaktivované a požíváné, se nás dotýká.
    Mohl jste si telefon prohlédnout a vyzkoušet. Vy jste telefon 12 dnů používal a 13 den odeslal zpět.
    Pokud Vám připadá stržená částka 1.500,- Kč u telefonu za 20. 000,- Kč velká, uvědomte si, že telefon se musí prodat jako již použitý.

Vracíme peníze za zboží v plné částce, pokud je zboží v pořádku a to od Vás tedy rozhodně nebylo.

Přejeme Vám hezký den.

• nedali vědět ani po 5 dnech od objednávky
    • nevzali mi telefon ani po 10 pokusech
    • když už jsem se dovolal, vyzvánělo to, hovor nikdo nepřijal a po dalším pokusu mi to vytípli ... po tomto jsem zrušil celou objednávku jinak bych se do Vánoc nedočkal.

jednou kdysi před cca 5 lety vše OK, po této další objednávce u nich nic nekoupím... přeji Vám hodně štěstí..

• Nedodane objednané zbozi
  • Zboží, které bylo skladem ani po týdnu nedorazilo, na e-mail dotaz nikdo nereagoval a tel. nikdo nezvedá.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží jsem objednal před 7 dny a ještě mě nepřišlo.

Obchod měl zavřeno, když měl mít otevřeno, nikomu se nedalo dovolat. Přijel jsem si vyzvednout objednané zboží. Neodpověděli na sms, nebrali telefon. Neseriózní firma.

• Relativně rychlé doručení
    • Špatná verze mobilu

Dodali špatný mobil, ještě UK verzi, poté mi poslali správný, ale rozbalený, nedoporučuji.

zbozi bylo rozbalene

• Zboží mi stále nebylo doručeno a na e-mail nikdo nereaguje

• prý zboží skladem... dodnes neodesláno, tolik k jejich skladu a spolehlivosti. Od potvrzení objednávky už se neozvali

• V emailu stojí že jsem zboží zakoupil 21.5.2021, mě ale žádné zboží nedošlo

• Žádná komunikace obchodu,kdy bude zboží zasláno,nebo pokud je nějaká nepříjemnost,třeba zboží není skladem.atd

• nedodržení zákonné 14denní lhůty při odstoupení od smlouvy

Zakoupený mobil v eshopu jsem vyzvedl osobně v provozovně prodejce a následně jej vrátil prodejci v rámci možnosti odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní od nákupu. Prodejce však nebyl schopný vrátit mi platbu za zboží (hotově) ve stanovené lhůtě, peníze jsem dostal až po 20 dnech od doručení odstoupení po dvou neúspěšných pokusech při osobní návštěvě.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.