• levnější zboží než u konkurence, které vám ani po 10 dnech od zaplaení nikdo nedodá i když provozovatel zaručuje na webu dodání do druhého dne.
    • - nekomunikuje se zákazníky (kontaktovala jsem je 2x písemně přes zákaznický formulář, 2x mailem, několikrát jsem volala na uvedený tel. který však nefunguje)
    • - ani po 10 dnech mi nebylo dodáno zboží, které jsem zaplatila ihned po objednání převodem na účet i když prodejce garantuje odeslání zboží do druhého dne od zaplacení.

Nedoporučuji! Zboží jsem zaplatila a zatím mi jej nikdo nedodal.

• Dobrá cena

Fajn obchod

Byla jsem spokojená, ale ke zboží nebyl přibalen doklad, takže případná reklamace či proplacení jinou osobou není možné.

Reakce obchodu zookrmivo.cz

možná než někomu začnete dávat záporné hodnocení, tak by bylo fajn si přečíst obchodní podmínky. Faktury posíláme v elektronické podobě (šetříme naše lesy), takže ji najdete buď na svém účtu, nebo je i přiložena v potvrzovacím mailu (vytisknout si ji může každý dle svých potřeb). Zároveň v daném mailu najdete i formulář pro případnou reklamaci (jak zákon káže). Takže příště, by bylo možná lépe se nejprve trošku zamyslet, než začnete psát nesmysly.

Hezký den,
    zookrmivo.cz

• cena spolehlivost
    • dost nepřehledné webovky

• chtela jsem levny pelisek, nakonec jeden z obednanych nebyl na sklade a objednavka se predelavala
    • dodaci lhuta je otresna

Asi jsem zhyckana, predpokladam, ze pokud v pondeli objednam, do patku je.. asi ne v tomto pripade...

Reakce obchodu zookrmivo.cz

Asi bychom se tu teď měli obhajovat, ale v podstatě to, co pani píše, je obojí pravda. Takže snad jen pro vysvětlenou. Při objednávce zboží, které nemáme svým skladem - a toto zboží je tak označeno (viz pelíšky z objednávky), se může stát, že dodavatel, přestože zboží nabízí, nemá je momentálně na skladě. Ano, stávat by se to nemělo, jako spousta jiných věcí na světě, které se ale dějí. Když se něco takového přihodí, tak my o tom můžeme maximálně zákazníka informovat, což jsme učinili. Rozhořčení pani tedy naprosto chápeme. Dodavatel nás zklamal poprvé, takže závěr pro nás je takový, že se tu můžeme pani ještě jednou veřejně omluvit, ale nezbývá nám, než se naučit žít jak s tím, že občas dodavatel může mít nějaký problém, tak s tím, že občas to takto někoho rozzlobí - asi to k tomu patří. (Dodací lhůta byla 7 pracovních dnů, zda je to otřesné, při nastalých problémech, ať každý posoudí sám – samozřejmě to není omluva, naše problémy zákazníka nezajímají, je to pouze vysvětlení pro ty, kteří recenzi budou číst.)

Přejeme všem Hezký den,
    Tým zookrmivo.cz

• Vše přehledné a za dobrou cenu.Doporučuji

Vřele doporučuji

• nakupování z pohodlí domova
    • rychlé jednání
    • výborná komunikace

S obchodem jsem byla velmi spokojena a proto doporučuji.

• Rychlé dodání zboží :)

• Dobrá cena

Spokojenost

• rychlost dopravy, cena

• dobré ceny

rozhodně doporučuji,spokojenost

• jeden den objednám, druhý den mám doma,

• Rychlost,cena.

• rychlost objednaného zboží
    • nejsou

zboží bylo nejlevnější, doporučuji v tomto obchodě nakupovat

• Výhodná cena

• hlavne meli tovar u ktereho mi v jinem eshopu tvrdili, ze jiz ho dodavatel vubec nema a nebude se dal vyrabet. celkove eshop prehledny, u vetsiny vyrobku dobra cena, pani pri predani mile a ochotne, zda se ze maji prehled o sortimentu i o tom? co ktere zviratko potrebuje.
    • pro osobni prevzeti je bez auta komplikovanejsi doprava? komu to ale moc vadi? ma porad moznost nechat si zbozi zaslat.

• přehlednost stránek, velký výběr, dobrá cena.

není co víc dodat,jen všem doporučuji. Velice rychlé dodání zboží, vynikající komunikace.

• dobré ceny
    • přehlednost
    • není všechno nabízené zboží skladem

• Rychlé dodání a doprava zdarma
    • Žádné jsem nepocítila

Kvalitní zboží a kvalitní obchod, rychlé dodání,celková spokojenost