Zboží nemám ani po týdnu na cestě , ač mělo být skladem. Zakoupila jsem filtry, ale dle emailu mám ohodnotit obojek.
    Takže za mě velká nespokojenost.

• Solidnost
    • Nevím o ní

Spokojen

• Rychlost prodeje

• rychlost, velice hodný a slušný řidič, zatím nejlepší co mně přivezl zboží

spokojenost

• Čas dodání katastrofa budete čekat i 14 dnů

Nakupovala jsem vícekrát a byla jsem vždy spokojená.

Objednávala jsem zde poprvé, vše v pořádku, rychle dodáno. Děkuji

• rychle dodání, velký výběr

• Spolehlivost

rychlé a bezproblémové doručení

• Rychlost prodeje.

• Rychle vyřízení objednavky

• Spolehlivost

• Objednáno bylo 28.2 dnes je 7.3 a já stále nedostala balík..žádná informace ze balík nedorazi že je obal poškozený vůbec nic doprava od Wedo je katastrofa už nikdy u vás neobjednam

• Dobrá cena

rychlost...dostupnost zboží..cena

Skvělé ceny, velký výběr pro pejsky, které nemohou papat cokoliv :)

• Vážený pane,
    • k dnešnímu dni máte vůči naší společnosti ZOOhouse.cz dluh po splatnosti ve výši 158,- Kč a to na základě neuhrazené faktury za dopravu Vámi objednaného zboží z objednávky 001
    • Tímto Vás vyzýváme k okamžité úhradě předmětného dluhu po splatnosti, nejpozději však do 7 dnů.
    • Pokud tak neučiníte, nezbude nám nic jiného, než Vaši pohledávku předat firmě, zabývající se vymáháním těchto pohledávek.
    • Pokud v okamžiku doručení tohoto mailu bude předmětný dluh z Vaší strany již uhrazen, pak tuto upomínku považujte za bezpředmětnou.

přepravní společnost WE|DO nám vrátila zpět zboží z Vaší objednávky č. 001. U zásilky uvedli, že příjemce si zásilku nevyzvedl. V tomto případě jste povinný nám uhradit náklady na dopravu.
    Uzavřením kupní smlouvy jste souhlasil s našimi obchodními podmínkami a tedy i s čl. 4.5., kde je toto uvedeno.
    V příloze Vám tedy zasíláme fakturu za dopravu a žádáme o její úhradu na účet č. 2600947512 / 2010, v.s. 233953.

Jsem spokojena