děkuji, byla jsem spokojena, co jsem objednala to přišlo, obchod bych doporučila

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme :) Budeme se těšit na příští nákup :)

• Siroka nabidka

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, máme radost když je zákazník spokojený :) Nabídku budeme ještě rozširovat.

• množství nabízeného sortimentu pro děti

Komunikace s obchodem perfektní, bez problémů. Zboží jsme bohužel museli vrátit, syn má hodně vysoký nárt a přesto, že kupujeme Nike Air Max pravidelně kvůli tomu, že mu jako jedny z mála bot na nožku pasují, typ botiček vybraný v tomto e-shopu mu neseděl. Peníze jsme měla na účtě zpět obratem. Ráda bych moc poděkovala vstřícnost.

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme za milou reakci :) Škoda, že botičky neseděli, příště snad padnou :) Budeme se těšit na příští nákup :) Denisa, znackydetem.cz

• veliký výběr bot se světýlky, což bylo pro nás důležité

za mě spokojenost, co jsem očekávala a zaplatila, to jsem také dostala a botky jsou krásné, malá byla nadšená

Reakce obchodu Značky dětem

Mockrát děkujeme za milé hodnocení :) Budeme se těšit na příští nákup :) S pozdravem Zuzka

• - nákup z pohodlí domova
    • - zaujala mě přehledná stránka
    • - bohatý výběr značkového oblečení
    • Nevidím žádne slabinyV

Maximální spokojenost. Budu nakupovat i v budoucnu.

Reakce obchodu Značky dětem

Milá Emílie děkujeme za Váš nákup a Vaše hodnocení :) Připravujeme další nové značky oblečení ale také hraček a taktéž nový design stránky, doufáme, že se Vám to bude líbit:) Budeme se těšit na Vás další nákup :) S pozdravem Zuzka

• Veľká a prehľadná ponuka tovaru.

Moju skúsenosť hodnotím veľmi pozitívne, oceňujem širokú ponuku tovaru a prehľadnosť stránky. Odporúčam tento obchod aj ostatným.

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a za Vaše milé hodnocení :) Budeme se těšit na příští nákup :) S pozdravem Zuzka

Velice seriozní obchod,výborná komunikace. Jsem moc spokojená i s oblečením. Budu zde ještě nakupovat a vřele doporučuji.

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi a doporučení. Budeme se těšit na další objednávku! Zuzka

• byla jsem zvykla na osobní vyzvednutí, to mi teda chybí

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení i když jsme výdejnu přesunuli. Aby Vám to nebylo líto, při objednávce nám prosím napište kde jste si zboží oblíbila vyzvedávat a my Vám připravíme dle možnosti slevu nebo dopravu zdarma! Budeme se těšit na další nákup. Zuzka

• Rychlost a kvalita
    • Malý sortimentu

Doporucuji

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení. Na novém sortimentu teď neustále pracujeme, zařadili jsme nové kolekce Nike, Adidas, Puma a mnoho dalších značek i pro děti do 3 let. Na Jaro a Léto chystáme další rozšiřování sortimentu. Doufám, že nově najdete vše co by jste si přál. Hezký den, Zuzka

• tovar je lacnejší ako u nás

• Rychlé dodání, hezké stránky, velký výběr
    • O žádných nevím

Super obchůdek

Děkujeme mockrát :)

• Kvalitní zboží.

Děkujeme mockrát :)

• spousta věcí na jednom místě
    • výborná komunikace
    • nemá :-)

Nakupuji tady pravidelně už několik let, nikdy nebyl žádný problém, paní jsou velmi milé a ochotné, rády poradí, ve všem vyjdou vstříc. Nakupuji ráda a často :-)

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme mockrát :) Rádi pomůžeme, pokud umíme :) Budeme se těšit na příští nákup :) S pozdravem Miška

• kvalita a rychlost

• nevýhoda-stále stejné zboží, před 3 lety jsem nakupovala body pro mimi a jsou tam ty samé

• Velký výběr, super materiály,pěkné současné vzory

Je málo obchodů s dětským sortimentem s takovým výběrem a slušnými cenami.

• Blízká dostupnost, přehlednost, velký výběr zboží.
    • Možná by mohlo být v nabídce více dětský šusťákových souprav.

Vynikající obchod, vynikající komunikace, velmi příjemná obsluha v obchodě. Určitě doporučuji všem!

Vstřícné jednání, vše v naprostém pořádku! :) Maximální spokojenost!

• Pěkné zboží,které v obchodě nekoupíte.

Doporučují všem zákazníkům u Vás si objednat dětské zboží.Já jsem velice spokojená.

• rozumné poštovné
    • rozumné ceny