prvá skúsenosť a som spokojná

• Pěkný šperky
    • nezjistil jsem

Hezké šperky za skvělou cenu.

Zboží jsem objednala 21.4.2018. Žádná reakce na psané emaily. Bohužel za sebe nemohu doporučit.

• Rychle dodáno

Výběr...Rychle dodání

dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky

• - nekomunikuji, neodpovidaji na emaily, nezvedaji telefon
    • - objednavka je zaplacena a od 30/12 nemam zadne informace

- objednala jsem si prsten a privesek Esprit abych mela celou sadu
    - od zaplaceni objednávky nemam zadne informace, nereaguji na email ani nezvedaji telefon
    - nedoporucuji

• Žádné, nemám dárek k Vánocům a ani peníze...
    • Nákup byl přes Internet, dáváte chybné informace o zboží!!!! Byla jsem velice zklamaná a už si u Vás nikdy nic neobjednám!!!!!!!

V tomto obchodě si nic přes Internet neobjednávejte!!!!!!! Vánoční dárek jsem vrátila pro chybné informace,, peníze ještě nemám na zpět !!!! Jsem vyléčená kupovat v tomto obchodě!!!!!!

• výběr, kvalita
    • nevím o žádných

krásné zboží, výborná komunikace

• při objednávání zboží nebyla vyčíslená doprava(PPL)

Reakce obchodu Značkové šperky

Dobrý den, dárkový kupón snížil hodnotu objednávky a systémově tam automaticky skočilo poštovné, vzhledem k nastavení limitu pro poštovné zdarma nad 1500,- Kč. Omlouváme se, můžeme vykompenzovat poštovné zdarma při další objednávce v případě, že by mělo být účtováno nebo odečeteme částku za poštovné, které jste hradila při této objednávce. Děkuji za pochopení.

• Nabízí zboží, které není schopen dodat.

Nedoporučuji nakupovat.

Reakce obchodu Značkové šperky

Dobrý den, moc omlouváme se za výpadek. Výrobce čeká na dodávku komponentu. Podařilo se nám ještě nedostupný šperk zajistit u jiného výrobce. Nabídneme za tyto komplikace slevu na objednávku. Děkuji za pochopení.