Přestože bylo objednané zboží skladem, bylo na zvolené pobočce k vyzvednutí až po 21 dnech. Do poznámky jsem žádala o info k termínu dodání, načež po objednání mi došel pouze automatický e-mail, že mám vyčkat na výzvu k vyzvednutí. To trvalo skoro měsíc.

Reakce obchodu zlataky.cz

Vámi objednané mince byly skladem, ale ve Vámi objednaném množství jsme je neměli na Vámi vybrané pobočce skladem k odběru. Z tohoto důvodu došlo k přesouvání mincí z několika poboček, na Vámi zvolenou pobočku. Celý přesun zbrzdily červencové státní svátky. Přeprava na Vámi zvolenou pobočku trvala 11 pracovních dní. Za neupřesnění termínu dodání předem se Vám dodatečně omlouváme.

Kateřina

• Vše bylo rychlé a v pořádku

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše krásné hodnocení.
    Jsme rádi, že si ceníte rychlého odeslání Vaší objednávky a že k Vám v pořádku dorazila.
    Těšíme se na Vaši další objednávku.

Kateřina

• Vše rychlé, diskrétní, bez problémů. Objednáno opakovaně.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za skvělou recenzi a hodnocení pěti hvězdiček.
    Velice nás těší, že jste s námi spokojená a jste naší stálou zákaznicí. Snažíme se, aby byli naši zákazníci maximálně spokojení.
    Důvěry si velmi vážíme a budeme se na Vás těšit opět příště.

Kateřina

• dobrá cena, zboží skladem, dobré jednání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pět hvězdiček a krásné hodnocení.
    Máme radost, že oceňujete vše na čem nám záleží. Snažíme se všem zákazníkům nabídnout co nejširší sortiment skladem za příznivé ceny. Na profesionálním jednání si zakládáme.
    Budeme se na Vás těšit zase při příštím nákupu.

Dobrý obchod

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
    Jsme rádi, že nás takto hodnotíte a jste s našimi službami spokojen.
    Těšíme se na Vaši příští objednávku.

Kateřina

• Je to už přes týden a pořád jsem nedostal sms zprávu. Zboží je podle webstránek skladem.
    • Neochota prodejce v Brně, který ani nechtěl ověřit stav objednávky.

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost a hodnocení.
    Vaši objednávku jsme prověřili a zjistili, že po přijetí objednávky Vám odešel e-mail s informací, že zboží máme na pobočce v Brně pouze částečně a jakmile bude kompletní, tak Vás kontaktujeme sms zprávou a e-mailem. Slitek je pro Vás vyskladněn a připraven na pobočce, protože tam byl skladem. Krabička byla skladem pouze na ostatních pobočkách, ne v Brně. Z tohoto důvodu došlo k zadání přesunu krabičky. Jelikož červencové svátky zbrzdili přesun je stále krabička na cestě na pobočku do Brna. Jakmile bude objednávka kompletní, tak Vám pošleme sms zprávu a e-mail s touto informací a budete si moci objednávku vyzvednout.
    Po dodání Vaší objednávky budeme rádi, pokud své hodnocení přehodnotíte.

Kateřina

Dlouhodobě v tomto e-shopu nakupuju a vždy bez problémů . Krátké dodací lhůty a velmi dobrá komunikace s obchodem .

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za kladnou recenzi a vysoké hodnocení.
    Velmi nás těší, že jste se podělil s ostatními uživateli o Vaši recenzi. Moc si Vás vážíme a těší nás Vaše chvála naší práce. Budeme se snažit dál Vám objednávky zasílat v co nejkratší době, k Vaší spokojenosti.
    Těšíme se na další Vaši objednávku.

Poprvé nákup-bez probémů

Dobrý den, Arnošte,

velice děkujeme za pozitivní recenzi.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen a objednávka k Vám v pořádku dorazila. Na bezproblémovém a rychlém vyřízení objednávek si zakládáme. Spokojenost našich zákazníků je pro nás absolutní prioritou.
    Těšíme se na Vaši druhou objednávku.

operativní vyřízení

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za hodnocení s plným počtem hvězd.
    Jsme rádi, že si ceníte rychlého vyřízení objednávky. Pokud je objednané zboží na vybrané prodejně skladem, je připraveno během pár minut k vyzvednutí. Snažíme se všem zákazníkům zpracovat objednávky v co nejkratším termínu a k jejich naprosté spokojenosti.
    Těšíme se na Vaši příští objednávku.

rychlost a diskrétní dodání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme, že náš obchod doporučujete ostatním uživatelům.
    Jsme rádi, že si ceníte rychlosti odeslání objednávky. Diskrétní zabalení a dodání je z naší strany samozřejmostí.
    Důvěry si velmi vážíme a budeme se na Vás těšit opět příště.

Kateřina

Po týdenním čekání bez nějaké informace mě přechází trpělivost.

Reakce obchodu zlataky.cz

mrzí nás Vaše hodnocení. Důkladně jsme se podívali na Vaši objednávku a zjistili jsme, že jste objednal úplně nové mince, které mají dodání do 31 pracovních dní, jak je uvedeno v e-shopu. Z tohoto důvodu jsme Vás naposledy informovali o tom, že čekáme na naskladnění. Do naskladnění neposíláme žádné informace. Jakmile bude Vaše objednávka kompletní dojde k jejímu odeslání. Kdykoli jsme Vám k dispozici v pracovní dny mezi 9 a 17 hodinou zákaznické linka 232 003 050.
    Věříme, že po obdržení mincí, které máte v objednávce, budete spokojen.

velmi spokojena

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za nákup v našem obchodě a vysoké hodnocení.
    Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste byl s nákupem spokojena.
    Jsme tu pro Vás a budeme se těšit na další nákup na www.zlataky.cz.

• Rychlost, kvalita, spolehlivost

Špička na trhu

Reakce obchodu zlataky.cz

moc děkujeme za hodnocení 100% a pozitivní zkušenost s nákupem v našem obchodě.
    Velice nás těší, když jsou naši zákazníci spokojení a máme radost, že jste se o své pozitivní zkušenosti s nákupem v našem obchodě podělil i s ostatními.
    Těšíme se na další Vaší objednávku.

• ověřený prodejce
    • trošku horší ceny

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za kladnou recenzi.
    Jsme rádi, že si nás vážíte jako ověřeného prodejce a ceníte si rychlosti vyřízení objednávek. Na spokojenosti zákazníků si dáváme záležet, proto věříme, že vyšší ceny některých produktů vyváží kvalitu našich služeb, které poskytujeme.
    Budeme se těšit na Vaší další objednávku.

• kdy bude zbozy-------

Reakce obchodu zlataky.cz

je nám líto, že na objednávku stále čekáte. Objednal jste zlaté mince, které byly na objednání s dodání do 20 pracovních dní. Aktuálně jsou mince objednány a jakmile je naskladníme dojde k zabalení a odeslání na Vaší adresu, dle objednávky. V případě dotazů jsme pro Vás v pracovní dny od 8:30 do 17 hodin na zákaznické lince 232 003 050 nebo e-mailu [email protected].

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení.
    Rychlost dodání objednávek je pro nás zásadní, proto nás těší, že nás za ní chválíte.
    Děkujeme za nákup a budeme se na Vás těšit zase příště.

• vstřícnost ,milé jednání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za hodnocení a plný počet hvězd, je to od Vás velice milé.
    Vstřícnost a milé jednání je pro nás zásadní. Snažíme se dělat maximum pro to, aby byli zákazníci spokojení a rádi se k nám vraceli.
    Budeme se na Vás těšit i při dalším nákupu.

rychlost dodání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za skvělou recenzi a hodnocení pět hvězdiček.
    Těší nás, že Vám udělala radost rychlost dodání. Všechny objednávky se snažíme odeslat v co nejkratším termínu, aby ji zákazníci měli brzy ve svých rukou.
    Těšíme se na Vaši další objednávku.

• vse v poradku
    • obchod je trochu z ruky

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojen. V budoucnu taktéž můžete využít k nákupu náš e-shop na www.zlataky.cz, ze kterého Vám objednávku rádi zašleme s doručením na Vaši adresu.
    Budeme se na Vás těšit i při dalším nákupu.

Kateřina

Pobočka v Ostravě není bezbariérová. Než jsem vyšla dvoje schody málem jsem vypustila duši, mám eresku.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Je nám líto, že s návštěvou naší ostravské pobočky máte takto negativní zkušenost. V případě zájmu Vám rádi Vaše objednávky zašleme přes Českou poštu, jako cennou zásilku, která je schopná Vám doručit zásilku na Vaši adresu.
    Těšíme se na Vaší příští objednávku.