• rychle a kvalitně

Jsem se Zlaťáky velmi spokojen již deset let.Po registraci jsou velmi rychle dodány objednávky

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za skvělou recenzi a hodnocení pět hvězdiček.
    Moc si Vás, jako stálého zákazníka, vážíme. Těší nás, že jste se o Vaše hodnocení podělil i s ostatními zákazníky.
    Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Velký výběr zboží
    • Velmi rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, Pavle,

velice děkujeme za hodnocení 100% a pozitivní zkušenost s nákupem v našem e-shopu.
    Těší nás Vaše chvála velkého výběru zboží a rychlosti zaslání Vaší objednávky. Každá pozitivní recenze je pro nás velikou odměnou a motivací.
    Jsme tu pro Vás a budeme se těšit na další nákup na www.zlataky.cz

Kateřina

Vše jako vždycky proběhlo bez problému, rychle

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení.
    Jsme moc rádi, že oceňujete rychlé připravení Vaší objednávky k vyzvednutí na prodejně v Brně. Objednávky se snažíme vyřizovat co nejrychleji, ke spokojenosti našich zákazníků.
    Těšíme se na Vás zase příště.

• rychlost blízkost nákupu

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Jsme potěšeni chválou rychlého vyřízení Vaší objednávky a zároveň nás těší, že Vám vyhovuje umístění naší prodejny v Ostravě.

Jsem spokojen.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení.
    Jsme rádi, že jste spokojen s vyřízením Vaší objednávky. Budeme se snažit i v budoucnu udělat maximum aby jste se vracel.
    Těšíme se na Vás.

Kateřina

Vše proběhlo v pořádku, personál vstřícný, příjemný.
    Jediná nevýhoda, zboží je bukováno pouze 3 pracovní dny, pokud je nutné dojet z větší dálky, je problém vyzvednout. V sobotu není otevřeno.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za kladné hodnocení.
    Těší nás, že chválíte naše kolegy na prodejně v Brně a celé vyřízení objednávky proběhlo k Vaší spokojenosti. V případě, že je Vaše objednávka k vyzvednutí do 3 pracovních dnů a Vám to zcela nevyhovuje, je možné se s námi telefonicky spojit a domluvit se. Můžete zavolat na zákaznickou linku, nebo kolegům na prodejny, v pracovní dny mezi 9 a 17 hodinou.
    Budeme se na Váš těšit zase příště.

Kateřina

• Objednávka rychlé vyřízena, zboží v pořádku doruceno

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Jsme rádi, že Vás potěšilo rychlé dodání Vaší objednávky. Snažíme se dělat maximum pro to, aby byli zákazníci spokojení a rádi se k nám vraceli.
    Budeme se na Vás těšit zase při příštím nákupu.

Kateřina

Blesková akce, druhý den doručeno

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše krásné hodnocení.
    Moc nás těší, že máte radost z rychlého dodání Vaší objednávky. Snažíme se každou objednávku neprodleně odeslat, aby ji každý zákazník měl co nejdříve u sebe.
    Těšíme se na Vaši další objednávku.

TĚŠÍM SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení, Vaše recenze nám udělala velikou radost.
    Každá pozitivní rezence je pro nás velikou odměnou a motivací, abychom se neustále zlepšovali a mohli tak zákazníkům poskytnout tu nejlepší možnou péči.

• ochota
    • xxx

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za kladnou recenzi.
    Těší nás, že si ceníte našeho přístupu k zákazníkům. Na něm si velmi zakládáme, aby naši zákazníci byli maximálně spokojení.
    Jsme tu pro Vás a budeme se těšit na další nákup na www.zlataky.cz

Kateřina

• Objednávka vyřízená ve% Rádně oznámeno kdy a kde si mohu zboží vyzvednout. l

Dobrý den, Vladimíre,

moc děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd.
    Jsme rádi, že jste spokojen s dodáním objednávky na jedné z našich prodejen.
    Ještě jednou děkujeme za nákup v našem obchodě a budeme moc rádi, když se k nám budete pravidelně vracet.

Kateřina

Rychlost, kvalita, spolehnutí se...

Dobrý den, Jarine,

děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení dalším zákazníkům, velice si toho vážíme.
    Jsme potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivého prodejce investičních kovů. Zároveň, že si ceníte kvality a rychlosti dodání objednávky. Na tom všem si velmi zakládáme.

Kateřina

• neplatila jsem dopravné ani balné

Reakce obchodu zlataky.cz

velice děkujeme za hodnocení 100% a pozitivní zkušenost s nákupem v našem obchodě.
    Těší nás, že oceňujete poštovné zdarma u objednávek nad 8.000 Kč. Snažíme se pro spokojenost našich zákazníků dělat maximum.
    Uděláme vše pro to, abychom splnili Vaše očekávání i při dalším nákupu.

rychlost a diskrétnost dodání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za hodnocení plný počet hvězd, je to od Vás velice milé.
    Na rychlém odeslání objednávek, které jsou diskrétně zabaleny, si zakládáme. Těší nás, že to oceňujete a podělil jste se s touto zkušeností s ostatními.
    Těšíme se na Váš další nákup.

Kateřina

+ = aktuální ceny s aktualizací v krátkých intervalech - číselný údaj cca 5 minut, ceny produktů cca 60 minut
    - = velmi neaktuální grafické znázornění vývoje cen, zde je posun až - 3dny

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pěkné hodnocení.
    Děkujeme za chválu, i podnět ke zlepšení. Snažíme se dělat maximum pro to, aby byli zákazníci spokojení a rádi se k nám vraceli.

• Rychlá reakce

Nakupuji pravidelně, vše zatím ok.

Reakce obchodu zlataky.cz

moc děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd.
    Na rychlém zpracování objednávek našich zákazníků si zakládáme. Těší nás, že se k nám opakovaně vracíte a věříme, že i v budoucnu budete spokojený.

• Přehlednost eshopu
    • Ceny sortimentu

Je to nepodstatné, ale jako dárek k nákupu žvýkačka a plastový žeton do košíku? (Kdyby šlo např. o kovový žeton, v kovové klíčence tak ok + místo žvýkačky třeba malá čokoládka, tak to má jinou úroveň)... Jinak spokojenost, určitě budu příště volit stejný obchod. :-)

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení.
    Máme radost, že oceňujete přehlednost našeho eshopu, ceny a rychlost dodání. Snažíme se dělat maximum pro to, aby byli zákazníci spokojení a rádi se k nám vraceli.
    Důvěry si velmi vážíme a budeme se na Vás těšit opět příště.

• Doprava zdarma.
    • Etablovaný prodejce, tedy nákup téměř bez rizika.
    • Obecně vyšší ceny a dodaná mince nebyla v kapsli (u mincí nad 10 tis. by to měla být samozřejmost).

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Jsme moc rádi, že si nás vážíte jako spolehlivého dodavatele investičních kovů. Proto věříme, že i přes vyšší ceny si vážíte našich služeb, které našim klientům poskytujeme.
    Budeme se na Vás těšit i při dalším nákupu.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za kladné hodnocení.
    Jsme moc rádi, že očeňujete rychlost dodání Vaší objednávky, což je jednou z našich priorit.

Kateřina

Profesionální přístup k zákazníkovi, obchod je přístupný i mizerné se pohybujícímu invalidovi.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení.
    Jsme moc rádi, že oceňujete náš profesionální přístup k zákazníkům a že Vám vyhovuje i přístup do naší prodejny.