Obchodníci jsou příjemní a ochotní, cokoliv zodpovědět a ukázat

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti. Oceňujeme Vaše slova o našem příjemném a ochotném personálu. Snažíme se vytvářet prostředí, kde se naši zákazníci cítí vítáni a dobře obslouženi. Vaše podpora a důvěra jsou pro nás nejlepší odměnou.
    Těšíme se na další příležitost Vás obsloužit.

• Přehledný
    • Zatím zboží nedorazilo

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za vysoké hodnocení. Jsme velmi potěšeni, že náš obchod doporučujete na 100%.
    Vaše trpělivost a pochopení jsou pro nás cenné. Pokud máte nějaké dotazy, nebo pokud potřebujete další informace o stavu Vaší objednávky, neváhejte nás kontaktovat na naší infolince.
    Těšíme na Vás zase příště.

Radka

Vše v pořádku připraveno, velmi ochotný a skvělý personál.

Dobrý den, Věrko,

děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězdiček. Jsme potěšeni, že bylo vše v pořádku a že jste byla spokojena s připravením objednávky a naším týmem. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a doporučení našeho obchodu.
    Těšíme se na příští příležitost obsloužit Vás.

• Široká nabídka
    • Dobré ceny

Během objednávky se vyskytl problém ohledně doručení zásilky poštou. Od samého začátku se mnou na infolince trpělivě řešili, až nakonec dořešili ke zdárnému konci. Za mě je vždy nejhorší věcí neinformovanost a to se tady nedělo. :-) Doporučuji zde nakupovat a sám jistě ještě mnohokráte nakoupím. :-)

Dobrý den, Radku,

srdečně děkujeme za Vaše pěkné hodnocení. Velmi nás těší, že jste ocenil naši širokou nabídku a dobré ceny. Vaše pochvaly ohledně naší infolinky, které se týkalo doručení zásilky nás velmi potěšily a jsme rádi, že jsme byli schopní společně dojít ke zdárnému konci.
    Těšíme se na další příležitost vás obsloužit a udělat vaše nákupy co nejlepšími.

Vše proběhlo bez chyb.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaši recenzi na našem obchodě. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Vše proběhlo bez chyb je pro nás pochvalou. Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi službami.
    Budeme tu pro Vás i při příštím nákupu

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme vám za vaše kladné 100% hodnocení a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naší rychlostí a cenami. Jsme tady pro vás a těšíme se na to, že vás opět obsloužíme.
    Děkujeme za vaši důvěru a doporučení!

Radka

• V mém případu vidím nevýhodu v tom, že na faktuře, která mi byla doručena současně se zbožím není uvedeno evedenční číslo zboží. To je uvedeno pouze na výrobku. Pokud by bylo uvedeno na faktuře, zákazník má jistotu, že v případě zpětného odkupu zboží nebude mít problém.
    • Bezproblémový, rychlý obchod, rychlé doručení.
    • Přetížená zákaznická linka.

Viz výše.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme, že doporučujete náš obchod ostatním uživatelům. V případě zpětného odkupu, Vám stačí faktura a my Vám slitek vykoupíme zpět i bez uvedeného evidenčního čísla. Evidenční číslo uvádíme u gramáže od 250 g. Velmi nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí obchodu a doručením. Naše zákaznická linka je v některých obdobích přetížená.
    Budeme se na Vás těšit i při dalším nákupu

• Vždy jsem spokojený.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za skvělé hodnocení a pět hvězdiček. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naší službou. Vždy nás těší, když se dozvídáme, že naši zákazníci jsou spokojeni s našimi službami.
    Budeme se těšit na Váš další nákup.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní 100 % hodnocení a radost, že jste byl spokojen s naší rychlostí! Jsme rádi, že jsme mohli splnit vaše očekávání a poskytnout vám promptní službu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Těšíme na Váš další nákup.

• dobré ceny

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme velmi za vaše pozitivní hodnocení a za 5 hvězdiček. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naším obchodem a ocenil rychlost dodání a dobré ceny. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás velkou motivací pokračovat v poskytování kvalitních služeb.

Těšíme se na další Vaší objednávku.

seriozní jednání

Reakce obchodu zlataky.cz

srdečně děkujeme za vaše kladné hodnocení a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti. Velice nás těší, že oceňujete naše seriózní jednání. Vaše důvěra je pro nás klíčová, a proto se snažíme poskytovat každému zákazníkovi nejen kvalitní produkty, ale i profesionální a seriózní služby.

Budeme se na Vás těšit opět příště.

• spolehlivý

Reakce obchodu zlataky.cz

velké díky za vaše skvělé hodnocení. Jsme nadšeni, že jste byl spokojen s naší spolehlivostí. Udržování vysoké úrovně spolehlivosti je pro nás prioritou, a vaše důvěra je pro nás obrovskou odměnou.

Děkujeme za vaši podporu a důvěru a těšíme se na Váš další nákup.

• Flexibilita spolehlivost

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše 100 % hodnocení. Souhlasíme s tím, že tyto vlastnosti jsou pro zákazníky velmi důležité. Proto se snažíme, aby náš obchod byl vždy flexibilní a spolehlivý.

• Výhoda parkování.

Vážený pane Jane,

moc děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd. Jsme velmi potěšeni, že jste ocenil výhodu parkování při návštěvě našeho obchodu. Snažíme se vytvářet příjemné prostředí pro naše zákazníky a pohodlné parkování je pro nás důležitou součástí.
    Budeme se na Vás těšit zase příště.

maximální spokojenost

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaši recenzi a 100% hodnocení, moc nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Jsme rádi, že jste si naše zboží pochvaloval a že jste s doručením byl spokojen. Vaše spokojenost je pro nás odměnou.

Radka

• Zlato jsem zaplatil, zatím mi však nebylo dodáno. Tak že služby nejsem schopen ohodnotit. Kala

Dobrá cena ,rychlé dodání děkuji

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní recenzi.
    Velice nás těší, když jsou naši zákazníci spokojení a máme radost, že jste se o své pozitivní zkušenosti s nákupem v našem obchodě podělila i s ostatními uživateli.
    Budeme se Těšit na Vaši další objednávku.

• spolehlivost, rychlost vyřízení

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pět hvězd.
    Těší nás, že si vážíte naší spolehlivosti a rychlého odeslání objednávky. Na obojím si zakládáme a proto nás Vaše hodnocení hřeje na duši.
    Těšíme se na další Vaší objednávku.

• komunikace
    • spolehlivost

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za skvělé hodnocení a pět hvězdiček.
    Moc jste nás potěšila Vaším hodnocením, které je odměnou za naši práci. Na rychlém zpracování objednávek a dodání zákazníkovi nám velmi záleží.
    Budeme tu pro Vás i při příštím nákupu.

Kateřina

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Dobrý den, Moninko,

děkujeme za nákup v našem obchodě a vysoké hodnocení.
    Jsme potěšeni Vaší chválou rychlého vyřízení objednávky. Jednou z našich priorit je rychlé diskrétní zabalení, aby zásilky u našich zákazníků byly co nejdříve.