• rychlá a příjemná komunikace
    • nevím o žádných

spolehlivý přístup a rychlá komunikace, to oceňuji!!!

• nepřišla jsem na slabiny

Tento obchod rozhodně doporučuji, jsou ochotní, zboží přišlo v pořádku a rychle.
    Nakupovala jsem poprvé a už jsem udělala další objednávku a určitě budu dál u nich nakupovat.

• Je pohodlný nákup z domu,
    • ale není možné zboží vidět, v tom vidím pro mne nevýhodu, zboží jsem si představovala jinak, ale nedá se to odhadnout

každý musí sám zvážit, a také záleží na druhu zboží, určitě boty bych nikdy nekupovala tímto způsobem, spíš jen něco do bytu.

Došlo jiné zboží než jsem si objednala. Prý se stejnou funkcí, ale podle mého názoru je toto zboží mnohem horší. Navíc došlo špinavé.

• slevové vouchery
    • zboží nakonec dorazilo jiné, než jsem objednala, ale prodávající se omluvil
    • široká škála produktů
    • cena byla velmi zajímavá
    • neshledala jsem nevýhodu

příznivé ceny
    dobrá spolupráce a komunikace
    ano doporučila bych tento obchod
    viz výše

• skvěle ceny
    • dobry přehled
    • nevim o žadne slabině

doporučuji nakupovat v tomto obchudku.
    vyborna komunikace s obchodem
    rychle dodani zboži

Byla mi zaslána jiná velikost, jiné výhrady nemám.

Doprava dobrá, ale protože přišlo zboží v uzavřeném pytlíku poškozené/ na bílém topu
    světle zelený pruh u dolního okraje /který nešel ani vyprat, což jsem si myslela hned,jak jsem si zboží prohlédla.
    Reklamace formou odeslání zpět a placení poštovného by mě vyšel pěkně draho,tak že moc spokojena nejsem

• Rychlé dodání a bezhotovostní převod

Výborně

obchod ani neví co prodává, chtěla jsem různé velikosti bederních pásu, obchod mě informoval,že jsou universální bez velikostí. když dorazili tak jeden má velikost L a druhý XL

• rychlost vyřízení

Nakupovala jsem přes slevový portál, vše probíhalo v pohodě a rychle

• levné a kvalitní zboží
    • není možné zboží si více prohlédnout

se zbožím jsem spokojená, doporučují ostatním

• spatna navigacia k nakupu na kupon a taky dodaci lhuta

• zboží bylo výhodné pouze přes slevový portál.
    • odporné webové stránky, nějaké formátování jim asi nic neříká
    • e-shop že by jeden brečel
    • ceny na žijeme levně jsou kolikrát vyšší než jinde
    • rozesmály mě položky (něco) cena....sleva 0,10 Korun, nebo (něco) cena....sleva 0,- :D

už bych zde nikdy nenakoupila. Obchod mě zklamal. Na slevovém portálu měli reklamu na na zeštíhlovací bederní pásy, nešlo mi o to zeštíhlení jako spíš o ty zakrytá záda, pásy přišly, v balení byly 2. Jeden černý jeden bílý, AVŠAK každý jiné velikosti, černý byl XL a bílý L...co já s tím XL mám dělat? darovat ho oplácanějším příbuzným?
    Nemluvě o tom, že břicho ANI TROŠKO NESTAHUJE. Nejdříve jsem chtěla zboží reklamovat ale jelikož se mi nechce dalších nevím kolik týdnů čekat, tak si ten černý pás raději zůžím na stroji...a taky, materiál sice hřeje zevnitř ale je to nějaká umělina nejspíš made in China...a po 2 dnech nošení se jeden z lemů začal párat. Jsem moc ráda, že jsem za to všechno dala jen 99,- a ne těch normálních 399,- jak na e-shopu mají. Nechápu jak může někdo dát do jednoho balení produktu dvě velikosti a udělat to tak dvakrát (objednala jsem si rovnou dvě balení)
    lituju tohoto nákupu a ještě teď když píši tuto recenzi tak jsem znovu naštvaná. Obchod mě pouze zklamal.

• Rychlost, vstřícnost, pružnost, perfektní domluva.

Rozhodně doporučuji!

• asi ze zvědavosti
    • žádné imformace,zda je zboží správně objednané

zatím nevím nikdo nekontaktoval jako jinné slevové portály

• nakupuji v klidu a pohodě z domova

velmi dobré zkušenosti
    velmi kladně hodnotím vyřizování dotazů zákazníka - na 100%

• pohodlné a levnější
    • to ještě nevím

prima

• Platba předem za přepravu PPL.
    • Domnívám se, že přepravné ve výši 109 Kč by mohlo být placeno přímo při dodání, takto dochází ke zbytečnému prodloužení dodací lhůty. (připsání částky na účet a pak teprve odeslání)