Super komunikace a rychlost odeslání zboží.

• rychla reakce
    • neni

• Rychlé dodání.

Kvalitní zboží,rychlé dodání

• Rychlé doručení.

• Nízké ceny
    • Snadná orientace na eshopu
    • Informace o dostupnosti produktů
    • Informační emaily o stavu objednávky
    • Rychlé vyřízení objednávky. Objednávka podávána v podvečeř Velikonoc, odeslání hned v úterý po Velikonocích.

• rychlé jednání
    • přehledný výběr a popis na stránkách

• rychlost, spolehlivost

• ochota a rychlost
    • objednán a ihned jsem si pro ni mohl dojet
    • nevím

Já jsem spokojený - po telefonátu zboží obratem připraveno a dokonce naloženo do vozu.

• Za tu cenu by mohla bejt kvalitnější
    • Balík přišel během pár dní, ale krabice nebyla vůbec nijak zabalená a byla rozsekaná, jako by s ní hrál někdo fotbal!!! Naštěstí vyrobek uvnitř byl (kupodivu!) bez poškození, až na pár lehkých škrábanců

Doporučuju objednat přes jiného dopravce, než je PPL a nebo raději tento produkt od jiného prodejce, který před odesláním zboží dopravci dokáže krabici ještě sám trošku zaopatřit dalším přebalem k ochraně proti poškození při přepravě a manipulaci

Reakce obchodu Židle pro děti

Dobrý den, pane Jenei,

děkujeme za Váš nákup a za Váš čas. Objednaná jídelní židlička byla v nižší cenové kategorii, nemá tedy kvalitu dražších výrobků. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, plastové židle jsou dodávány v pevné přepravní krabici od výrobce a doposud jsme neřešili problém výrazně poničené krabice, jak uvádíte. Škoda, že jste nás nekontaktoval přímo s fotografiemi fotbalové krabice, mohlo být řešeno s dopravcem, který má za zásilku zodpovědnost, nebo nejlépe takovouto zásilku vůbec nepřebírat. Obchod při sebevětší snaze neovlivní kvalitu chování zaměstnanců přepravce.

Děkujeme za pochopení.
    Eva Králová - zidleprodeti.cz

• Rychlé vyřízení

Autosedačka se zdá být kvalitní. Akorát se mi zdá pro novorozence vysoké posazení a bylo nám doručeno s prasklým zapínáním na ramenním polstrování.

• Rychlé dodání. Zboží v pořádku. Můžu jen doporučit

Vše v pořádku

Zbozi mi doslo brzy a v naprostem poradku.

Rychlost, spolehlivost

• U studentských a rostoucích židlí není zcela jasný popis výrobku pro porovnání

Zboží dobře zabalené, nepoškozené, dobrá komunikace s obchodem.

• Rychlé, bez problémů

• Rychlé vyřízení objednávky :-)