• Objednané zboží nedodáno, e-shop nereaguje na e-maily ani telefonáty.

Nedoporučuji tento e-shop.

• Nedokáží se postavit k problému čelem a vyřešit ho. Pokud zboží není skladem a na internetových stránkách je údaj o tom, že je skladem, pak je slušnost o tom zákazníka informovat, omluvit se a nabídnout jiné možné řešení. A ne dělat mrtvého brouka a vůbec nereagovat. To je vrchol neslušnosti a nezodpovědnosti !!!!!!

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a naposledy. Objednala jsem si dětské povlečení, které bylo na internetových stránkách skladem.Bohužel mi zboží do týdne nepřišlo a ani se mi nikdo neozval, že by mi sdělil, kde je problém. Proto jsem využila možnosti odeslat dotaz přímo přes jejich internetové stránky. Opět se týden vůbec nic nedělo.Povlečení nepřišlo a opět se nikdo neobtěžoval mě vůbec kontaktovat. Hledala jsem nějaké telefonní číslo, ale jediné, které jsem našla bylo na pana Hovorku, který vůbec telefon nebere a ani nevolá zpět. Naštěstí jsem zboží neplatila předem, tak kromě ztraceného času mne jiná újma nepostihla.

• Dělají z lidí voly.

Pravděpodobně tento e-shop neexistuje, jinak si nedokážu vysvětlit tu absolutní ignoraci. Zboží s dodací lhůtou do 14 dnů ani po třech týdnech, doprovázenými dvěma urgencemi, nepřišlo. Poté jsem dohledala recenze a poslala zrušení objednávky. Nikdo nereaguje na mailovou komunikaci. O telefonickou jsem se po přečtení pár recenzí ani nepokoušela a raději energii věnovala hledáním alternativy za objednané zboží zde. Ano a našla jsem o polovinu levnější a z e-shopu, kde si zákazníků váží. Je mi líto těch, co naletěli hlavně před Vánocemi. Tento e-shop by měl z internetu zmizet.

• Meli dekor, ktery jsem jinde nenasel. Diky nekomunikaci vsak nevidim zadne jine vyhody, zbozi je zajimave, ale nakonec jsme objednali jinde s jinym dekorem a o 30% levneji
    • nikdo nekomunikuje ani telefonicky ani pisemne po tri tydny, objednavka mela byt vyexpedovana do dvou tydnu.

nevidim duvod priste cokoli objednavat, pro obchod je nutna komunikace mezi zakaznikem a prodavajicim...

• Žádné,spíše nevýhody.Žádná komunikace,nikdo nebere telefony,nikdo nereaguje na email.Na zboží čekáme už 5 týdnů a nic!!!!!naštěstí jsme neplatili dopředu,přišli bychom o peníze!!!!!
    • Všechny

Nikdy víc!!!!!

• Dobrý den,
    objednala jsem si u Vás zboží pod č. objednávky:
    : Proces objednávky č. 301103152
    Proces objednávky č. 301103153
    a zatím jsem neobdržela žádné informace o dodání zboží. Můžete mi prosím Vás dát vědět, kdy bude zboží doručeno?
    Věra Vaňková

• dlouhá dodací lhůta , nekomunikace
  • V dnešní době nevídané! Ani po třinácti dnech od objednávky žádná reakce.
    Přestože obchod objednávku potvrdil, zboží zatím nedodal a na písemný dotaz nereaguje, telefon nezvedá!

• vše

nenakupovat zde

• Žádné
    • Zboží nedodáno.
    • Dodání do 5dnů - dva měsíce a zboží nedodáno.
    • Obchod nereaguje na emaily a telefonáty.

Tento obchod rozhodně nedoporučuji.Čím méně takovýchto obchodů,tím více bude zákazníků spokojeno.

• Zboží je v porovnání s ostatními levnější
    • zboží jsem si objednala 14.12. a ještě do této chvíle tj.2.1. nedorazilo a obchod absolutně nekomunikuje.

Nedoporučuju

• Zboží jsem si objednala 13.12.2015 a bylo garantováno, že přijde do sedmi dnů. Chtěla jsem zboží pod stromeček, to jestli někdo neví kdy je štědrý den, tak ten je 24.12.Teď Ježíška nemám, tak Vaše slabiny jsou velmi výrazné.

Nespolehlivost.

• Moje objednavka byla ignorovana.

Priserny. Nikdy vice.

• Žádné.
    • Vůbec nekomunikují!

NEDOPORUČUJI!

• pro mne žádné
    • Nekomunikuje, nereaguje

Rozhodně nedoporučuji, mám pocit, že obchod již nefunguje - zkoušela jsem tel. spojení, ale bez efektu.

• Dobrý den, do objednávky jsem psala doručení do 11.12.2015. Do dnes, tj. 10.12.2015, nemám žádnou zpětnou vazbu a nemohu se dovolat na telefonní číslo uvedené na stránkách.
    • Prosím o sdělení, zda zboží bude dodáno v uvedeném termínu či nikoliv.
    • Děkuji.
  • Zadna komunikace. Po 10 dnech od objednavky vubec netusim, jestli se moje objednavka zpracovava nebo ne, Je to skoda, protoze dany vyrobek jsem jinde nenasel.

• - nedodává zboží ve dodacích termínech (dostupnost 10 dní a ani po měsíci nemám zboží a žádnou zprávu o zásilce)
    • - nekomunikuje se zákazníky (nereagují na telefon a ani na mail)

- nikdy více v tomto obchodě nenakoupím, nemají o klienta zájem

• Absence komunikace!

Zboží jsem objednala 2.12 a dodnes nedorazilo.Přestože jsem se mailem tázala na stav objednávky,nebylo mně odpovězeno.

• žádné nejsou
    • žádná komunikace.

Vyvyrujte se této parodii na internetový obchod. dnes je to 19 dní co jsem si objednala zboží a nic. dorazila mne objednávací sms a dnes mi došel dotazník jak jsem spokojená z nakupem. bohužel vynechali ten detajl DORUČENÍ!! nedoporučuji objednávat.