• Nekomunikují,nezvedají telefon,nereagují na maily. Objednala jsem zde dárek k vánocům a asi se nedočkám...

Nikdy více zde neobjednám!

• pro mne žádné
    • Nekomunikuje, nereaguje

Rozhodně nedoporučuji, mám pocit, že obchod již nefunguje - zkoušela jsem tel. spojení, ale bez efektu.

• Dobrý den, do objednávky jsem psala doručení do 11.12.2015. Do dnes, tj. 10.12.2015, nemám žádnou zpětnou vazbu a nemohu se dovolat na telefonní číslo uvedené na stránkách.
    • Prosím o sdělení, zda zboží bude dodáno v uvedeném termínu či nikoliv.
    • Děkuji.
  • Zadna komunikace. Po 10 dnech od objednavky vubec netusim, jestli se moje objednavka zpracovava nebo ne, Je to skoda, protoze dany vyrobek jsem jinde nenasel.

• - nedodává zboží ve dodacích termínech (dostupnost 10 dní a ani po měsíci nemám zboží a žádnou zprávu o zásilce)
    • - nekomunikuje se zákazníky (nereagují na telefon a ani na mail)

- nikdy více v tomto obchodě nenakoupím, nemají o klienta zájem

• Absence komunikace!

Zboží jsem objednala 2.12 a dodnes nedorazilo.Přestože jsem se mailem tázala na stav objednávky,nebylo mně odpovězeno.

• žádné nejsou
    • žádná komunikace.

Vyvyrujte se této parodii na internetový obchod. dnes je to 19 dní co jsem si objednala zboží a nic. dorazila mne objednávací sms a dnes mi došel dotazník jak jsem spokojená z nakupem. bohužel vynechali ten detajl DORUČENÍ!! nedoporučuji objednávat.

Po objednání zboží jsem obdržela potvrzovací email o přijetí objednávky a dále už nic. Žádná komunikace ze strany obchodu ani po dvou dotazujících emailech o stavu objednávky a termínu dodání. Prostě nic.
    Po 18-ti dnech čekání, jsem si objednala stejné zboží v jiném obchodě.
    Poslední perličkou by email z tohoto obchodu, abych vyplnila dotazník spokojenosti s nákupem před 19-ti dny.
    Obchod nedoporučuji!!! Nepotřebují prodávat...už mají asi vyděláno.

• absolutní ignorace, neodpovídání na maily, nezvedání telefonu

rozhodně se tomuto krámu vyhnout

• na moji objednávku zatím nikdo nereagoval, přesto, že jsem ji několikrát urgovala

nedoporučuji, jediné co mi přišlo z obchodu, že moji objednávku přijali. přes urgenci, co a jak, jsem nedostala do dnešního dne žádnou odpověď

• nekomunikuje - zboží i po 19 dnech nemám
  • bYLO PSÁNO, ŽE ZBOŽÍ DOSTANU DO 10 DNŮ, ZATÍM NEDORAZOLO NIC.

• Neviem
    • slabá komunikácia, dodacia lehota

Už je to trinásty deň od objednávky a nič, ani tovar, anio komunikácia, že treba čakať. Proste nič.

• žádne
    • komunikace

nic moc

• nekomunikují ani telefonicky ani e-mailem...

v dnešní době by měly internetové obchody fungovat úplně jinak

• Vůbec se neozvali, ani na urgenci
    • Vůbec se neozvali, ani na urgenci

Vyhnout se

• Bez komunikace - nereagují na e-mail ani telefon. Uběhlo 32 dní a zboží stále nedorazilo, mělo být doručeno do 21 dnů.

Rozhodně bych Vám nákup v obchodě ŽenskáRuka.cz nedoporučoval. Zboží Vám nedoručí a vy přijdete pouze o čas a nervy. Nechápu, jak tento obchod může fungovat..neštěstí!

• nekomunikovatelnost se zákazníkem

Nedoporučuji,uboží jsem řádně objednal,ale nedorazilo.Komunakace vúbec žádná

• Eshop je nepřehledný, nákup zbytečně složitý

Zboží jsem zaplatil pod podmínkou, že jinak nebude zásilka expedována. Je to měsíc. Zboží nedorazilo. Nikdo nereaguje na emaily a neberou telefonáty. Vrcholem všeho byl emailový dotazník, který se mě ptal na mou spokojenost s tímto nákupem.

• bez odůvodnění zboží vůbec dosud nepřišlo