• Zboží bylo označeno skladem, bohužel až po zaplacení mi bylo napsáno že zboží jim pošlou až za 14 dní pak odešlou na mou adresu. Kdybych věděla dopředu že budu čekat skoro měsíc na obuv která je skladem,tak nejspíše neobjednám. Chtěla jsem telefonicky objednávku zrušit, bohužel po prvním zazvonění byl vždy hovor ukončen. Boty jsem potřebovala nutně do práce co nejdříve, teď mi nezbývá než čekat. Omlouvám se ale nemohu doporučit.

12.12 jsem objednal a dodnes tj 22.12 nic neprišlo

Reakce obchodu ZEMAN® Boots

Zdraví pane Dušku, zásilka Vám byla odeslána dne 12.12.2024, to j e ve stejný den, kdy jste si zboží odeslal - link zde https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=2483324199
    O všem jste informován průběžně emaily. Chyba není na naší straně. Zjišťujeme stav objednávky u Zásilkovny a proč Vám nebyla doručena na výdejní místo. Mějte se fajn. Libor Zeman

• Vše v pohodě

rychlost dodání

• Rychlé vyřízení

Super obchod

• Rychlí dodání

• bezva komunikace,super obchod,rychlé dodání

V pripade polske obuvi doslo k nedorozumeni, ktere bylo zpusobeno vyrobcem obuvi, ktery nasledne potvrdil, ze obuv je urcena pouze pro prehlidky, ne na bezne uzivani. Byl to boj, ale p. Zeman se k tomu nakonec postavil jako chlap, obuv jsem vratil a objednal od nich jinou, proverenou znacku.

• Profesionální a rychlá reakce na dotaz a objednávku

• Obchod
    • Nevím

Zeman Boots podruhé, a asi také naposledy. První zkušenost s obchodem byla pozitivní, proto jsem se vrátil. Tentokrát to "neklaplo". Objednával jsem v noci z pondělí na úterý (zboží skladem, dodací lhůta 1-3 prac. dny), v úterý mail - potvrzení objednávky, ve středu mail - omluva, zboží vyprodané, ve čtvrtek mail - zásilka na cestě + mail zásilkovna - zeman boots nás informoval..., čekáme na dodání zboží od obchodu. Další týden v úterý, sms - doručíme vám zboží (na adresu, jak jsem si zaplatil), pak telefonát od řidiče - nezlobte se nedorazím, zboží dám na pobočku zásilkovny, vyzvedněte si. Na boty jsem bohužel spěchal, ale měl jsem smůlu, připlatil jsem si za doručení domů, ale pro boty jsem si musel zajet na zásilkovnu, taky smůla... a ani na botách jsem neušetřil, všude jinde cena stejná, našel jsem i o 75,- Kč levněji. Tentokrát bohužel nemám co chválit, snad jen mailovou komunikaci obchodu, ta byla příkladná.

Spolehlivý

Super

• Oo 14 dnech zboží ješťě nemá ani přepravní společnost.