• Profesionální poradenství
    • rodinná firma
    • Osobní přístup

Můj první nákup nového paletového vozíku. V obchodě byli neuvěřitelně trpěliví s vysvětlením pro a proti spolu s vybráním nejvhodnějšího produktu. Rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Zeman-servis

Dobrý den. Velice děkujeme za recenzi. Kdyby jste měl v budoucnu jakýkoliv problém, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme. ZEMAN-manipulační technika.

Velice vstřícné a rychlé jednání

• Cena,rychlost,servis,ochota. Není co dodat.

rychlost dodávky, velká spokojenost

Suprovní přístup, vřele doporučuji.

• Velmi kvalitní servis i jednání.

Rychlost dodání. Doporučuji.

• Opravdu rozumí paletovým vozíkům

Skvěle poradili ohledně servisu i nabídli kvalitní paletový vozík. Doporučuji!

• zatím nemám co posuzovat.

Prima, rychlé, bez problému.

rychlé a spolehlivé jednání.

• Jednoduchá manipulace s vozíkem v malých prostorách

Vše v pořádku.

rychlost

poradenství

• perfektní komunikace
    • rychlé doručení
    • záruka navíc

Po akutní skladové situaci perfektní komunikace, maximální snaha vyhovět a to včetně finálního posunu termínu doručení z naší strany, vše zajistila společnost a já jen převzala. Na prodejce se určitě ještě dále obrátíme a to nejen za účelem dalšího nákupu, ale též se těšíme na možnost využít servisní záležitosti. Mohu jen doporučit.