• Skvělá nabídka
    • super ceny
    • velmi milá a ochotná paní majitelka

• vse v poradku

• Skvela komunikace vyborne ceny velka ochota. Jsem moc spokojeny a vsem doporucuji. Dekuji

• Ceny

OK

vše OK

• Rychlost cena ochota moznost osobniho vyzvednuti jsem spokojen doporucuji a dekuji

• Obchod neodpovídá na mailové urgence, telefonicky přislíbené zaslání neskutečněno. Objednávka zaplacena předem.

Nedodali mi část objednanéhoa zaplaceného zboží, z objednávky za cca 1600 Kč chybí věci za cca 300 Kč a obchod nereaguje na emaily a nezvedají telefon.

Edit: vše vyřešeno, měním hodnocení.

• Ceny
    • Sortiment zboží
    • Delší dodací lhůta

• Již celý týden mám zaplacenou objednávku, a z obchodu nepřišla žádná zpráva, ani balíček

• Zaplacené zboží nedorazilo, ani není na cestě. Objednáno a zaplaceno 23.11., dnes. Je 30.11.

• Vše v pohodě, bez problémů.
    • Škoda že nejde vyzvednout např. osobně přes zasilkovnu.

• Dal jsem kombuchu do sladkého čaj. nálevu přesně dle návodu, ale ta je stále u dna nádoby a nezvětšuje se vůbec ani po již 5 dnech. Již jsem dříve kombuchu měl a ta se zdvojnásobila vpodstatě přes noc, tedy něco zde není v pořádku. Chystám se reklamovat. Mgr. Jan Kolář

Balik byl hlavne velmi neodboene zabalen a pri doruceni sotva drzel pohromade.

Obdržel jsem zboží o které nemám zájem.made-in china.Měl jsem zájem o naše zboži.

• dlouha dodaci lhuta,ač je zboži skladem

Špatné oznámení o doručení zboží do výdejního místa.

It`s 6 days and no new from the order. I contacted the shop, wrote them, they don`t answer. I started to think this is a scam.