• -rychlé dodání
    -výborná komunikace s obchodem

• Ano

Zboží přišlo do 48 hodin po objednávce, prodejce ochotně poradí s výběrem a fungováním.

Absolutní špička po všech stránkách - od objednání až po dodání i milé pozornosti navíc v balíčku. Lis zatím funguje výborně, věřím, že tomu tak bude i později.

Výtečně vedené webové stránky. Bylo radost vybrat tak důkladně popsaný odšťavňovač. Pan Korbel mi pomohl po telefonu vyřešit registraci. Velmi příjemný přístup k zákazníkům.

Skvělý přístup k zákazníkům, profesionální informace, super rychlé dodání. Omniblend teprve testujeme, zatím maximální spokojenost, za nás lepší než Vitamix. Doporučuji neřídit se při výběru desingem, ale funkčností přístroje. Měli jsme také podobný vysokorychlostní mixér od "rádoby" české ETY vyráběné v Číně s pěkným designem, ale naprosto nefunční bez možnosti sehnat jakékoli součástky. Děkuji za tip.

• Součástí dodávky byla problematická nevyžádané publikace

• Prodávající presne zna vyrobky, ktere nabizi, o vsem se s nim muzete poradit. Neni to jako v beznych shopech, kde ani nevi, co nabizeji a maximalne vam přečtou technické parametry zbozi.

rychlost a kvalita výrobků

• Velice ochotný pan Standa, rychlost vyřízení

• Rychlé reakce a výborná dohoda včetně pomoci v nesnázích

Velice ochotní a rychlí...

• Rychlé dodání, výborná komunikace

Milá odborná konzultace, rychlé jednání

Velmi milí, zatím zboží nemohu hodnotit, je to předobjednávka, až mlýnky zase budou, ale komunikace s obchodem výborná :)

Prodávající mi ochotně telefonicky poradil s výběrem vhodného typu přístroje.

• Rychlost, spolehlivost a vstřícnost.

Výrobek je naprosto skvělý. Ihned po objednávce jsem byl velmi mile překvapen ze mi majitel obchodu volal pro upřesnění objednávky. Zboží dorazilo přesně jak bylo potvrzeno v objednávce. Velmi zajímavé webové stránky. Velký přehled informaci a skvělá prezentace výrobku. Držím palce ať se vám moc daří

• rychlá reakce